10
7

HK «Zemgale/LLU» zaudē HS «Rīga» (1)

Raksts publicēts: 2019.11.03. 09:28:54

Sestdienas vakarā Jelgavas ledus hallē HK «Zemgale/LLU» aizvadīja pēdējo virslīgas spēli pirms izlašu pārtraukuma un negaidīti saņēma aukstu dušu – spēlē ar 4:2 uzvarēja HS «Rīga».

Sestdien spēli apņēmīgāk un labāk iesāka HS «Rīga», sarīkojot jelgavniekiem aukstu dušu – pirmajā periodā viesi guva divus bezatbildes vārtus. Vispirms rīdzinieki 10. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu, bet pēc tam 17. minūtē Daniels Andersons izgājienā viens pret viens pārspēja jelgavnieku vārtsargu Reini Petku. Periods noslēdzās ar 0:2 HS «Rīga» labā.

Otro periodu mājinieki iesāka enerģiski un apņēmīgi, tomēr, lai kā viņi censtos, panākt pašu galveno – ripu ieraidīt pretinieku vārtos – neizdevās. Savukārt rīdziniekiem klāt stāvēja arī veiksme, ne bez kuras palīdzības viņiem 25. minūtē izdevās gūt trešos vārtus, kad ripa galīgi negribīgi izslīdēja starp R.Petkus kājsargiem. Vēlāk HK «Zemgale/LLU» nopelnīja noraidījumu, un viesi realizēja savu vairākumu –periods noslēdzās ar 4:0 viesu labā.

Trešā perioda sākumā jelgavnieki ieguva iespēju spēlēt vairākumā, tomēr to nerealizēja. Kad bija nospēlēta gandrīz puse perioda, mājiniekiem beidzot izdevās pārspēt pretinieku vārtsargu – Vladislavs Adeļsons (Nr.22) panāca 1:4, neļaujot jaunajiem rīdziniekiem priecāties par sausā aizvadītu spēli. Ātri tika panākts jau 2:4 – šoreiz precīzs bija Ričards Bernhards (Nr.15) –, tomēr ar to jelgavnieku atspēlēšanās beidzās.

Tagad virslīgas čempionātā būs izlašu pauze, un nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs tikai 13. novembrī pulksten 19.30 izbraukumā pret HK «Liepāja».

lasīt komentārus (1)

0.41676211357117 104(0) - 0.27753686904907 2024.03.19. 11:53 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=47539 ip: 172.70.35.4 usememcache: 1