Arhīva navigācija

Jaungada džudo turnīrā Jelgavas komandai 2. vieta

Raksts publicēts: 2018.01.23. 13:34:18
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Aizvadītās nedēļas nogalē Carnikavas pamatskolas sporta zālē notika starptautisks džudo turnīrs «Jaungada džudo turnīrs 2018», kurā Jelgavas džudistu komanda kopvērtējumā izcīnīja 2. vietu. Mājās pārvestas vairākas zelta, sudraba un bronzas medaļas.

Turnīrā piedalījās vairāk nekā 450 sportistu no 28 Latvijas un Lietuvas klubiem. Jelgavu sacensībās pārstāvēja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) treneru Gunta Malēja, Kima Usačeva, Sergeja Vasjkova un Marinas Mazures audzēkņi, kuri trenējas BJSS, džudo klubā «Jelgavas džudo», klubā «Mītava» un klubā «KIN». No Jelgavas turnīrā piedalījās 37 džudisti.

Sacensības notika piecās vecuma grupās: U-10, U-12, U-13, U-14, U-16. Jelgavas sportisti izcīnīja 21 dažāda kaluma medaļu, kas komandu kopvērtējumā ir otrs labākais rezultāts. «Pirmajā vietā komandu konkurencē pēc medaļu skaita izvirzījās Ādažu komanda, kurā startēja 57 audzēkņi, bet 3. vietu ieguva Vsevoloda Zeļonija sporta skola, no kuras sacensībās piedalījās 108 džudisti,» piebilst treneris K.Usačevs.

U-10 vecuma grupā dažādās svara kategorijās džudo čempiona titulu izcīnīja jelgavnieki Dmitrijs Žukausks, Arnolds Losāns, Toms Saulīte, Nils Skuja un Dāvids Fūrmanis. 3. vietu izcīnīja Markuss Pafrats, Mārtiņš Ozoliņš, Rolands Bērziņš, Kristers Ivanovs un Maksims Solovjovs. U-12 vecuma grupā savā svara kategorijā čempiona titulu izcīnīja Deniss Britikovs, Anastasija Isajeva. Kamilla Jefimova izcīnīja sudraba godalgu, savukārt bronzas medaļu šajā vecuma grupā izcīnīja Pāvels Baks un Daņila Belihs. U-14 grupā savā svara kategorijā čempiona titulu izcīnīja Kirils Koļesņiks un Ņikita Vofromejevs, Jegoram Merkuševam – 3. vieta. U-16 grupā savā svara kategorijā 2. vietu izcīnīja Annija Strupe, Viktors Dmitrečkovs, bet Elizabete Muntjāne izcīnīja 3. vietu.

0.34684610366821 95(0) - 0.23688578605652 2024.04.26. 20:50 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=42189 ip: 172.70.131.153 usememcache: 1