Arhīva navigācija

«Zemgale/LLU» ar 6:3 pieveic pērngada čempionus

Raksts publicēts: 2014.11.20. 12:41:44
Raksta autors: jelgavasvestnesis.lv

Jelgavas ledus hallē trešdienas vakarā HK «Zemgale/LLU» Latvijas hokeja Virslīgas čempionāta regulārā turnīra spēlē prata ar rezultātu 6:3 pieveikt pagājušās sezonas čempioni «Rīga/Prizma». Mājinieki aizvadīja stabilu spēli, bet izšķirošo pārsvaru ieguva vien trešās trešdaļas gaitā. Lielisku spēli, gūstot trīs vārtus un atdodot vienu rezultatīvu piespēli, aizvadīja Rihards Remiņš.

Pagājušajā sezonā šai Rīgas komandai mūsējie zaudēja spraigā pusfināla sērijā, bet kopumā sezonas gaitā aizvadīja savstarpējās spēles. Šajā sezonā līdz šim komandas bija spēlējušas vienu reizi, kurā uzvaru ar 4:2 svinēja rīdzinieki, labāk izmantojot savus vārtu gūšanas momentus un nezaudējot koncentrēšanos spēles beigās.

Labs spēles sākums šovakar padevās jelgavniekiem, kuri, lai arī ātri saņēma noraidījumu, to pārliecinoši izturēja un ar labām emocijām turpinājumā jau pārņēma iniciatīvu. 11. minūtē spēles rezultātu atklāja Rihards Remiņš. Atlikušajā laikā komandas katra divas reizes spēlēja mazākumā, taču rezultāts vairs nemainījās. Otrā perioda sākumā, precīzi metot Olafam Aplokam, jelgavnieki izmantoja divu hokejistu pārsvaru uz ledus. Uz noraidīto soliņu otrajā trešdaļā mūsējie devās četras reizes, no kurām viesi izmantoja tikai vienu (2:1).

Trešā perioda sākums bija izcils - divas reizes īsā laikā izcēlās Rihards Remiņš, bet reizi precīzi meta Andis Āboliņš, panākot izšķirošo pārsvaru šajā spēlē (5:1). Lai arī perioda gaitā viesi vēl divus vārtus prata atgūt un uz brīdi nelielu intrigu atjaunoja (5:3), punktu spēlei, panākot pārliecinošo 6:3, pielika mūsu komandas hokejists Juris Ziemiņš - 6:3.

Šī uzvara līdz divu punktu attālumam ļāva pietuvoties rīdziniekiem arī turnīra tabulā. Ar 17 punktiem pašlaik ieņemam piekto vietu septiņu komandu konkurencē.

22. novembrī jelgavnieki dosies uz Liepāju, lai viesotos pie pašreizējās čempionāta līdervienības. Spēles sākums pulksten 17.

0.49932885169983 95(0) - 0.30017685890198 2024.05.02. 22:24 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=34989 ip: 172.71.254.121 usememcache: 1