Sīvā cīņa «Zemgale» uzvar «Barsy»
Papildināta

Raksts publicēts: 2010.12.01. 21:31:57
Raksta autors: Marks Zudilins

Uzvaru Baltijas Basketbola līgas (BBL) Izaicinājuma kausā 1.decembrī izcīnījuši Jelgavas «Zemgale» basketbolisti, kuri savā laukumā ar rezultātu 95:90 pārspēja Kazahstānas «Barsy» vienību. Lielisks jelgavniekiem bija Ilmārs Bergmanis, kuram 32 punkti.

«Zemgales» pārliecinošā spēle pirmajā ceturtdaļā nodrošināja labu rezultātu pirms pārtraukuma. Jelgavnieki bija vadībā – 47:35. Bet otrajā viesi no Kazahstānas sāka spēlēt rezultatīvāk, kas uzreiz atsaucās spēles tablo. Pēc trešās ceturtdaļas rezultāts bija jau 62:58, taču joprojām mājinieku labā. Pēdējā ceturtdaļa bija pati svarīgākā un interesantākā, jo abas komandas paradīja ātru, atklātu spēli. Tādās spēles uzvarai ir nepieciešama pilnīga koncentrēšanās, ko arī paradīja «Zemgales» spēlētāji, uzvarot «Barsy» ar 95:90.

«Šodien mēs pirmajā spēles pusē uzspiedām pretiniekam savu spēli un mums viss sanāca. Mēs labi izpētījam savu pretinieku un zinājām, ka «Barsy» komandas lielie spēlētāji neatgriežas savā laukuma pusē tik ātri, tāpēc centāmies veikt ātros pretuzbrukumus,» spēli komentē rezultatīvākais spēlētājs I.Bergmanis.

«Bet otrajā spēles pusē «Barsy» uzspieda mums savu lēno spēli, bet mums savukārt ne tik laimējas ar metieniem un spēle izlīdzinājās. Kāds kaut ko neiemet, kāds kaut kur kļūdās un līdz ar to šādas nervozas beigas,» secina Ilmārs.

Viņš atzīst, ka «Zemgales» basketbolistiem bija neliela priekšrocība valodas ziņā: «Mūsu pretinieks neprot latviešu valodu un nesaprot, par ko mēs savā starpā sarunājamies, savukārt ko saka viņi, mēs sapratām.»

Nākamā jelgavnieku spēle – Latvijas Basketbola līgas mājas spēle -, ir 3.decembrī pret «Baronu», spēles sākums pulksten 19.

0.17244791984558 94(0) - 0.07845664024353 2024.04.29. 10:45 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=19738 ip: 172.69.58.168 usememcache: 1