Arhīva navigācija

Jelgavnieki ar U-16 zaudē Vācijai

Raksts publicēts: 2010.08.10. 21:34:56
Raksta autors: Gaļina Stubailova

Latvijas U-16 basketbolistu izlase piedzīvojusi kārtējo zaudējumu Melnkalnē notiekošajā Eiropas čempionātā. 10.augustā izlase ar trīs jelgavniekiem sastāvā bija spiesta atzīt Vācijas vienaudžu pārākumu - 54:56.

Latvijas kadeti aizvadīja otro no sešām spēlēm par palikšanu A divīzijā.

Spēles lielāko daļu vadībā atradās Vācijas jaunie basketbolisti. Latvijai pirmā puslaika priekšpēdējā minūtē ar lielisku spēli aizsardzībā izdevās uz neilgu brīdi pārņemt vadību (30:29), taču lielajā atpūtā abas vienības devās pie neizšķirta rezultāta – 30:30, raksta sportacentrs.com.

Trešajā ceturtdaļā krietni labāki bija vācieši, pēdējai ceturtdaļai nodrošinot septiņu punktu pārsvaru – 44:37. Latvija pēdējās desmit minūtes sāka smagnēji, pirmajās piecās minūtēs gūstot tikai vienu punktu. Tas lielā mērā izšķīra spēles rezultātu. Lai arī beigās izdevās ievērojami pietuvoties, no zaudējuma izglābties nebija lemts – 54:56.

Nākamo maču mūsējie aizvadīs 11.augustā pulksten 15:15 pret Izraēlu.

Spēlē punktus guva arī jelgavnieki: Rihards Adiņš – 6, Česlavs Mateikovičs – 2. Izlasē spēlē arī Kristaps Pļavnieks.

0.35118889808655 95(0) - 0.22581744194031 2024.04.29. 13:59 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=18023 ip: 172.70.126.159 usememcache: 1