Alise,
Auce
ZIŅAS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
< Novembris >
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
Arhīva navigācija

APTAUJA
Vai esat gatavs jaunajai apkures sezonai? ..vairāk
Kurināmais ir nopirkts visai ziemai
15
Nesatraucos par apkures izmaksām
13
Vēl meklēju lētākos piedāvājumus
10
Esmu iekrājis apkures maksājumu segšanai
7  ZIŅAS / Arhīvs /
2023.11.11.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Nebūs ielas apgaismojuma vairāku ielu posmos

Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka, veicot elektropārvades līnijas demontāžu Līgas un Niedru ielas krustojumā, piektdien nolūzis apgaismes balsts, līdz ar to remontdarbu laikā līdz 15. novembrim nebūs ielu apgaismojuma Līgas ielā, Niedru ielā no Nr.1 līdz Nr.25 un Sniega ielā no Nr.16 līdz Nr.18, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Nebūs ielas apgaismojuma vairāku ielu posmos
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Lāčplēša dienas lāpu gājiens būs tiešraidē

Sestdien, Lāčplēša dienā, jelgavnieki pulksten 17 aicināti doties lāpu gājienā no Dambja ielas līdz Lāčplēša piemineklim. Lāpu gājiena noslēguma posmu no Pasta un Stacijas ielas līdz Lāčplēša piemineklim, svinīgo brīdi, kā arī koncertu patriotiskās noskaņās kopā ar grupu “TirkizBand”, jaukto kori “Balti” un Jelgavas popkori, varēs skatīties arī tiešraidē Jelgavas pašvaldības mājaslapā www.jelgava.lv un “Facebook” Jelgavas lapā @Jelgavas pilsēta, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Lāčplēša dienas lāpu gājiens būs tiešraidē
2023.11.10.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavas uzņēmums – visaugstāk novērtētais Zemgalē

Latvijas Darba devēju konfederācija jau sesto reizi organizē pasākumu "Dari un mācies - viss tikai sācies!", kurā pateicības saņem uzņēmumi, kas bijuši atsaucīgi un īstenojuši darba vidē balstītas mācības un prakses. Zemgalē visaugstāko novērtējumu nominācijā “Labākie darba vidē balstītie mācību uzņēmumi” izpelnījies Jelgavas uzņēmums “Sporta komplekss Zemgale V”.

Jelgavas uzņēmums – visaugstāk novērtētais Zemgalē
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - “Pilsētas Pasāžā” atklās modernāko “Mego” (26)

Lielākajā tirdzniecības centrā Zemgales novadā “Pilsētas pasāža” turpmāk mazumtirdzniecības pakalpojumus nodrošinās “Mego”, kas durvis vērs šogad, pirms Ziemassvētkiem, un būs viens no lielākajiem un modernākajiem šīs ķēdes veikaliem Latvijā, informēja tirdzniecības centra direktore Jūlija Jaunzeme.

“Pilsētas Pasāžā” atklās modernāko “Mego”
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Lāčplēša dienā varēs izgatavot svētku piespraudi

Jelgavas jauniešu centrs Skolotāju ielā 8 Lāčplēša dienā, 11. novembrī, aicina interesentus uz valsts svētku rotu meistarklasi, informē Jelgavas Sabiedriskais centrs.

Lāčplēša dienā varēs izgatavot svētku piespraudi
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sestdien muzejā ierobežota ekspozīciju apskate

Sestdien, 11. novembrī, pulksten 14 Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejā notiks koncerts “Caur trejdeviņiem gaismas lokiem”. Tā laikā muzeja apmeklētājiem nebūs pieejama Reprezentācijas zāle un abu Ģ.Eliasa ekspozīcijas zāļu apskate, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Sestdien muzejā ierobežota ekspozīciju apskate
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavā veiksmīgi renovēts augstākais nams (3)

Jelgavā ir trīs divpadsmitstāvu nami, šobrīd viens no tiem īpaši izceļas ar savu patīkamo vizuālo izskatu. Ēkā pirms desmit gadiem ievācās Viktors, kurš 2019. gadā sāka interesēties par iespējām ēku renovēt. No ieceres līdz īstenošanai pagāja trīs gadi.

Jelgavā veiksmīgi renovēts augstākais nams
2023.11.09.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ekskursija “Latvijas garša Jelgavā”

Patriotu mēneša ietvaros 18. novembrī pulksten 10 Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina uz ekskursiju “Latvijas garša Jelgavā” atraktīvās gides Inas Jurģes pavadībā, informē Jelgavas reģionālais tūrisma centrs.

Ekskursija “Latvijas garša Jelgavā”
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ideju konkursā “Impulss” saņemti četri pieteikumi

Noslēgusies pieteikšanās Jelgavas pašvaldības rīkotajam sociālās uzņēmējdarbības ideju konkursam “Impulss”, un tās gaitā saņemti ideju pieteikumi no četriem uzņēmumiem. Šodien, 9. novembrī, dalībnieki prezentēs savu ideju konkursa vērtēšanas komisijai, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Ideju konkursā “Impulss” saņemti četri pieteikumi
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Noteikti satiksmes ierobežojumi 3. līnijā

No 9. līdz 13. novembrim ieviesti satiksmes ierobežojumi 3. līnijas posmā no Riekstu ceļa līdz Meža ceļam, informē iestāde ''Pilsētsaimniecība''.

Noteikti satiksmes ierobežojumi 3. līnijā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ievēlēta Latvijas pašvaldību IKT asociācijas valde (3)

Trešdien Jelgavā aizvadīta Latvijas pašvaldību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) asociācijas dalībnieku pirmā sapulce, kurā piedalījās 65 pārstāvji no 38 pašvaldībām. Saskaņā ar asociācijas nolikumu sapulces dalībnieki ievēlēja asociācijas valdi, nosakot tās pilnvaru laiku uz četriem gadiem. Par asociācijas valdes priekšsēdētāju ievēlēta Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Jelgavas digitālais centrs” vadītāja Ilze Āboliņa, informē Jelgavas Digitālais centrs.

Ievēlēta Latvijas pašvaldību IKT asociācijas valde
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Zemessardze piedalīsies valsts svētku pasākumos (1)

Godinot Lāčplēša dienu un Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienu, Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 52. kaujas atbalsta bataljona karavīri un zemessargi piedalīsies svinīgajos pasākumos.

Zemessardze piedalīsies valsts svētku pasākumos
2023.11.08.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Runā par sadarbību starp LBTU un pilsētas skolām

Jelgavas pilsētas un Jelgavas Izglītības pārvaldes vadība šonedēļ Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā tikās ar Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) vadību, fakultāšu dekāniem un pārstāvjiem, lai pārrunātu aktualitātes izglītībā un turpmākās sadarbības iespējas starp Jelgavas pašvaldības skolām un augstskolu, informē Jelgavas Izglītības pārvalde.

Runā par sadarbību starp LBTU un pilsētas skolām
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Lāpu gājiena laikā satiksmes ierobežojumi

Lāčplēša dienā, 11. novembrī, pulksten 17 jelgavnieki aicināti vienoties tradicionālajā lāpu gājienā no Dambja ielas līdz Lāčplēša piemineklim. Tur pulksten 17.45 sāksies Lāčplēša dienai veltīts svinīgs brīdis un koncerts. Autovadītājiem jāņem vērā, ka gājiena maršrutā tā norises laikā būs slēgta satiksme. Apturēta tiks arī pilsētas sabiedriskā transporta kustība, līdz ar to autobusi kavēsies, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Lāpu gājiena laikā satiksmes ierobežojumi
2023.11.07.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Valsts svētku priekšvakarā – skrējiens

Turpinot pērn iesākto, arī šogad 17. novembrī notiks skrējiens, sagaidot Latvijas dzimšanas dienu, informē Sporta servisa centrs.

Valsts svētku priekšvakarā – skrējiens
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pabeigta pilsētas puķu dobju rekonstrukcija

Novembra sākumā ir pabeigti puķu dobju rekonstrukcijas darbi Lielajā ielā, Hercoga Jēkaba laukumā un citās Jelgavas centra zaļajās zonās, informē iestāde ''Pilsētsaimniecība''.

Pabeigta pilsētas puķu dobju rekonstrukcija
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ielūdz uz izstādes “Mana Latvija” atklāšanu

No 12. novembra līdz 6. decembrim Jelgavas Vecpilsētas mājā būs skatāma mākslinieka Dāvida Jāņa Baumaņa gleznu izstāde “Mana Latvija”.12. novembrī pulksten 14 ikviens interesents aicināts uz izstādes atklāšanu un tikšanos ar mākslinieku Dāvidu Jāni Baumani, informē Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs.

Ielūdz uz izstādes “Mana Latvija” atklāšanu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pie Svētes laipām uzstādītas atgādinājuma zīmes

Pie Svētes palienes pļavu pastaigu laipām uzstādītas astoņas brīdinājuma zīmes ar atgādinājumu suņu īpašniekiem, ka aiz sava mīluļa ir jāsavāc atstātie izkārnījumi, informē iestāde ''Pilsētsaimniecība''.

Pie Svētes laipām uzstādītas atgādinājuma zīmes
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Līdz 15. novembrim jābūt nomaksātam visam NĪN (1)

Jelgavas pašvaldības Finanšu departaments informē, ka tuvojas šā gada ceturtais, pēdējais, nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) samaksas termiņš – 15. novembris, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Līdz 15. novembrim jābūt nomaksātam visam NĪN
2023.11.06.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Kultūras namā rādīs spēlfilmu “Mana brīvība”

10. un 18. novembrī iedzīvotājiem Jelgavas kultūras namā iespējams skatīties kino uz lielā ekrāna – valsts svētku noskaņu papildinās Ilzes Kungas-Melgailes spēlfilma “Mana brīvība”, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Kultūras namā rādīs spēlfilmu “Mana brīvība”
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Rūķu ciems “Lediņos” gaidīs ciemos bērnu grupas

Turpinot svētku tradīcijas, Rūķu ciems “Lediņos” no 11. līdz 15. decembrim un no 18. līdz 22. decembrim aicina pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu grupas un sākumskolas klases – no pirmsskolas vecākajām grupiņām līdz 2. klasei – pievienoties Ziemassvētku piedzīvojumiem. Dalība pasākumā ir par maksu, un ar obligātu grupu iepriekšējo pieteikšanos, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Rūķu ciems “Lediņos” gaidīs ciemos bērnu grupas
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - “Gaso” Katoļu ielā 15 nozāģēs trīs kokus

Šonedēļ Jelgavā, Katoļu ielā 15, AS “Gaso” paredz nozāģēt trīs kokus, kas bojā gāzesvadus, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

“Gaso” Katoļu ielā 15 nozāģēs trīs kokus
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Skolēnu grupas aicinātas iepazīt Vecpilsētas māju

14. novembrī no pulksten 10 līdz 17 Jelgavas Vecpilsētas māja Vecpilsētas ielā 14 gaida ciemos skolēnu grupas, lai kopīgi izbaudītu Vecpilsētas ielas atmosfēru un caur atraktīviem uzdevumiem iegrimtu mājas iepazīšanā, informē Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs.

Skolēnu grupas aicinātas iepazīt Vecpilsētas māju
2023.11.05.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Aizvadīts jauniešu forums “Ko skola (ne)māca”

Enerģiski, darbīgi un ar daudz patstāvīgai dzīvei gūtiem noderīgiem padomiem – tā aizvadīts sešpadsmitais Jelgavas Jauniešu forums “Ko skola (ne)māca”, Jelgavas tehnikumā pulcējot 63 dalībniekus, informē Jelgavas Sabiedriskais centrs.

Aizvadīts jauniešu forums “Ko skola (ne)māca”
AUTOdoc.lv

0.40471005439758 115(0) - 0.23424005508423 2024.03.04. 16:05 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=83&act=10&date=1699653600&cat=10 ip: 172.71.223.70 usememcache: 1