Lolita,
Vitolds
ZIŅAS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
< Maijs
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Arhīva navigācija

APTAUJA
Kā ikdienā atpūšaties? ..vairāk
Meditēju, veltu
laiku sev
Dodos dabā - mežs,
jūra utt.
Ceļoju.
Mana atpūta ir
manā mazdārziņā.
Nav laika atpūsties
- jāstrādā.
  ZIŅAS / Arhīvs /

Svētkos izmaiņas pilsētas autobusu maršrutos (1)

Raksts publicēts: 2023.05.24. 08:31:02
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Nosūtīt
Ziņa redaktoram
Sagatavot izdrukai

SIA "Jelgavas autobusu parks" informē, ka pilsētas svētku gājiena laikā piektdien, 26. maijā, no pulksten 18 līdz 20 tiks slēgta sabiedriskā transporta kustība Lielās ielas posmā no Akadēmijas ielas līdz Dambja ielai abos virzienos un Uzvaras ielas posmā no Akadēmijas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai. Līdz ar to norādītajā laikā tiks slēgta autobusu pietura "Centrs" un "Pētera iela" abos virzienos, "Ozolskvērs" virzienā uz centru, "Autoosta" Pasta ielā, "Svētes iela" un "Mātera iela" Mātera ielā un "Uzvaras iela" Uzvaras ielā. Autobusi slēgtos ielu posmus apbrauks pa apvedceļiem. Bet svētku pasākumu laikā no 26. maija pulksten 20.30 līdz 27. maija pulksten 2 un no 27. maija pulksten 20.30 līdz 28. maija pulksten 2 satiksmei slēgs Lielās ielas posmu no Pasta ielas līdz Uzvaras ielai, un norādītajā laika posmā tiks slēgta autobusu pietura "Centrs" abos virzienos, bet sabiedriskais transports tiks novirzīts pa apved ceļiem.

Sabiedriskā transporta maršrutu izmaiņas svētku gājiena laikā

 

1. maršrutā Ozolnieki GP–Tušķi GP virzienā no Ozolniekiem uz Tušķiem slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu–Sarmas ielu–Dambja ielu–Lielo ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu, bet no Tušķiem uz Ozolniekiem apbrauks pretējā virzienā. Slēgta autobusu pietura "Ozolskvērs" virzienā uz centru, autobusu pietura "Pētera iela" un "Centrs" abos virzienos.

2. maršrutā Svēte–Tetele virzienā no Svētes uz Teteli slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Mātera ielu–Raiņa ielu–J.Čakstes bulvāri–Lielo ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura "Svētes iela" un "Centrs". Virzienā no Teteles uz Svētei slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu–Mātera ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura "Mātera iela" un "Centrs".

4. maršrutā Meiju ceļš–Ģintermuiža virzienā no Meiju ceļa uz Ģintermuižu slēgtos ielu posmus sabiedriskais transports apbrauks pa Satiksmes ielu–Dobeles šoseju–Lielo ielu–Dambja ielu–Sarmas ielu–Raiņa ielu–Pasta ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgtas autobusu pieturas "Zvejnieku iela", "Lapskalna iela", "Pasta iela" un "Autoosta". Virzienā no Ģintermuižas uz Meiju ceļu slēgto Uzvaras ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Akadēmijas ielu–Raiņa ielu–J.Čakstes bulvāri–Ausekļa ielu–Blaumaņa ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura "Muzejs" un "Uzvaras iela".

5. maršrutā Bērzu kapi–Blukas virzienā no Bērzu kapiem uz Blukām slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu–Pasta ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura "Centrs" un "Autoosta".

6. maršrutā Satiksmes ielas pasts–Deju centrs virzienā no deju centra uz Satiksmes ielu slēgto Uzvaras ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Ausekļa ielu–Blaumaņa ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura "Uzvaras iela". Virzienā no Satiksmes ielas uz Deju centru slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Mātera ielu–Raiņa ielu–J.Čakstes bulvāri–Lielo ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura "Svētes iela" un "Centrs".

7. maršrutā Meiju ceļš–Kārniņi virzienā no Meiju ceļa uz Kārniņiem slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Dambja ielu–Sarmas ielu–Raiņa ielu–Pasta ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu, slēgtas autobusu pieturas "Ozolskvērs", "Pētera iela" un "Autoosta". Virzienā no Kārniņiem uz Meiju ceļu slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Akadēmijas ielu–Raiņa ielu–Sarmas ielu–Dambja ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura "Muzejs", "Centrs" un "Pētera iela".

8. maršrutā Bemberi–Romas krogs virzienā no Bemberiem uz Romas krogu slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–Dambja ielu–Sarmas ielu–Raiņa ielu–Pasta ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura "Ozolskvērs", "Pētera iela" un "Autoosta". Virzienā no Romas kroga uz Bemberiem slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Akadēmijas–Raiņa–Sarmas–Dambja–Lielo ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura "Muzejs", "Centrs" un "Pētera iela".

9. maršrutā Kastaņu iela–Depo–Ānes kultūras nams virzienā no Kastaņu ielas uz Āni slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Raiņa ielu–J.Čakstes bulvāri–Lielo ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgtas autobusu pieturas "Svētes iela" un "Centrs". Virzienā no Ānes uz Kastaņu ielu slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura "Centrs" un "Mātera iela".

12. un 12.a maršrutā Salnas iela–Vītoliņi virzienā no Vītoliņiem uz Salnas ielu slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu–Pasta ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura "Centrs" un "Autoosta".

13. maršrutā Jelgavas stacija–Brankas virzienā no Brankām uz Jelgavas staciju slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu–Pasta ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura "Centrs" un "Autoosta".

14. maršrutā Meiju ceļš–Baložu kapi virzienā no Meiju ceļa uz Baložu kapiem slēgtos ielu posmus sabiedriskais transports apbrauks pa Satiksmes ielu–Dobeles šoseju–Dambja–Sarmas–Raiņa–Pasta ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura "Zvejnieku iela", "Lapskalna iela", "Pasta iela" un "Autoosta". Virzienā no Baložu kapiem uz Meiju ceļu slēgto Uzvaras ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Akadēmijas ielu–Raiņa ielu–J.Čakstes bulvāri–Ausekļa ielu–Blaumaņa ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu, slēgta autobusu pietura "Muzejs" un "Uzvaras iela".

14.a maršrutā Pērnavas iela Nr.24–Atpūta virzienā no Pērnavas ielas uz Atpūtu slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu–Pasta ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura "Centrs" un "Autoosta".

15. maršrutā Cukurfabrika–Satiksmes ielas pasts virzienā no autobusu pieturas "Cukurfabrika" uz Satiksmes ielu slēgto Uzvaras ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Ausekļa ielu–Blaumaņa ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura "Uzvaras iela". Virzienā no Satiksmes ielas slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–Dambja ielu–Sarmas ielu–Raiņa ielu –J.Čakstes bulvāri–Lielo ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgtas autobusu pieturas "Ozolskvērs", "Pētera iela" un "Centrs".

19. maršrutā Bērzu kapi–Viesturu stacija virzienā no Bērzu kapiem uz Viesturu staciju slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu–Sarmas ielu–Dambja ielu–Lielo ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu, bet virzienā no Viesturu stacijas uz Bērzu kapiem apbrauks pretējā virzienā. Slēgta autobusu pietura "Ozolskvērs" virzienā uz centru, bet "Pētera iela" un "Centrs" – abos virzienos.

22. maršrutā Asteru iela–Jelgavas Stacija virzienā no Asteru ielas uz Jelgavas staciju slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo–Dambja–Sarmas–Raiņa–Pasta ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu, slēgta autobusu pietura "Ozolskvērs", "Pētera iela" un "Autoosta". Virzienā no Jelgavas stacijas uz Asteru ielu slēgto Uzvaras ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Akadēmijas ielu–Raiņa ielu–J.Čakstes bulvāri–Ausekļa ielu–Blaumaņa ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura "Muzejs" un "Uzvaras iela".

25. maršrutā Satiksmes ielas pasts–Pārlielupes pamatskola virzienā no Pārlielupes pamatskolas uz Satiksmes ielu slēgto Uzvaras ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Ausekļa ielu–Blaumaņa ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura "Uzvaras iela". Virzienā no Satiksmes ielas uz Pārlielupes pamatskolas slēgto Lielās ielas posmu sabiedriskais transports apbrauks pa Lielo ielu–Dambja ielu–Sarmas ielu–Raiņa ielu–J.Čakstes bulvāri–Lielo ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. Slēgta autobusu pietura "Ozolskvērs", "Pētera iela" un "Centrs".

 

Satiksmes ierobežojumi Jelgavas pilsētas svētku koncertu laikā

 

Svētku pasākumu laikā no 26. maija pulksten 20.30 līdz 27. maija pulksten 2 un no 27. maija pulksten 20.30 līdz 28. maija pulksten 2 satiksmei slēgs Lielās ielas posmu no Pasta ielas līdz Uzvaras ielai. Norādītajā laika posmā tiks slēgta autobusu pietura "Centrs" abos virzienos, sabiedriskais transports tiks novirzīts pa apvedceļiem.

1. maršrutā reiss pulksten 20.32 Ozolnieki GP–Centrs tiks izpildīts līdz autobusu pieturai "Uzvaras iela", bet reiss pulksten 20.39 Tušķi GP–Centrs tiks izpildīts līdz autobusu pieturai "Pētera iela" Lielajā ielā.

5. maršrutā reiss pulksten 20.31 Bērzu kapi–Blukas slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–Uzvaras ielu–Dobeles ielu–Pasta ielu, tālāk pa ierasto maršrutu.

8. maršrutā reiss pulksten 20.26 Jelgavas stacija–Bemberi un reiss pulksten 21.18 Romas krogs–Bemberi slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–Uzvaras ielu–Dobeles ielu–Pasta ielu–Lielo ielu, tālāk pa ierasto maršrutu.

9. maršrutā reiss pulksten 20.37 Kastaņu iela–Ānes kultūras nams slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–Pasta ielu–Raiņa ielu–Akadēmijas ielu ,tālāk pa ierasto maršrutu, reiss pulksten 21.06 Ānes kultūras nams–Tetele–Baložu kapi apbrauks pa Lielo ielu–Uzvaras ielu–Dobeles ielu–Pasta ielu–Lielo ielu, tālāk pa ierasto maršrutu, reiss pulksten 21.52 Baložu kapi–Centrs tiks izpildīts līdz autobusu pieturai "Svētes iela" Mātera ielā.

15. maršrutā reisi pulksten 20.48 un 21.56 Satiksmes ielas pasts–Cukurfabrika slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–Pasta ielu–Raiņa ielu–Akadēmijas ielu, tālāk pa ierasto maršrutu.

Lūgums pasažieriem laicīgi plānot nepieciešamo pārvietošanos ar sabiedrisko transportu, jo gājiena un svētku pasākumu norises laikā iespējama autobusu kavēšanās un reisu neizpilde. Tālrunis uzziņām – 63045945.

Atvainojas par sagādātajām neērtībām.


Vārds E-pasts
Komentārs
Piekrītu noteikumiem
lasīt komentārus (1)
Komentāra ievietošanas noteikumi
  • par forumā ievietoto ziņojumu saturu ir atbildīgi to autori;
  • forumā publicētie viedokļi neatspoguļo JELGAVNIEKIEM.LV viedokli;
  • portāla administratoram ir tiesības bez brīdinājuma dzēst rupjus, reliģiski, politiski, rasistiski vai kā citādi aizskarošus ziņojumus, kā arī komentārus, kuri neatbilst izvēlētajai tēmai.
AUTOdoc.lv

2.1349217891693 95(0) - 2.0304968357086 2023.05.30. 01:19 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=83&act=10&date=1684875600&art=57114 ip: 172.70.39.52 usememcache: 1