Malva,
Anatols
ZIŅAS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
< Septembris >
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
Arhīva navigācija

APTAUJA
Kā ikdienā atpūšaties? ..vairāk
Meditēju, veltu
laiku sev
Dodos dabā - mežs,
jūra utt.
Ceļoju.
Mana atpūta ir
manā mazdārziņā.
Nav laika atpūsties
- jāstrādā.
  ZIŅAS / Arhīvs /
2022.09.16.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pasaules talkas dienā aicina apzaļumot Latviju

17. septembrī jau piekto gadu Latvijā norisināsies Pasaules talka, kuras laikā iedzīvotāji aicināti piedalīties tradicionālajā koku sēšanas un stādīšanas akcijā "Laimes koki" ar mērķi labiekārtot un apzaļumot apdzīvotās teritorijas un sniegt ieguldījumu Latvijas un pasaules ekosistēmas līdzsvara atjaunošanā. Šī gada Pasaules talkas vadmotīvs ir "Svinam un darām Latviju zaļu", informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Pasaules talkas dienā aicina apzaļumot Latviju
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavas pilī notiks bezmaksas ekskursijas

No 16. līdz 19. septembrim 28. reizi norisinās tradicionālās Eiropas kultūras mantojuma dienas ar šī gada tēmu "Atbildība par nākotni". Pasākumu laikā interesenti varēs piedalīties izzinošās aktivitātēs un apmeklēt apskates objektus visā Latvijā, tostarp Baltijā lielāko baroka pērli – Jelgavas pili, informē Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte.

Jelgavas pilī notiks bezmaksas ekskursijas
2022.09.15.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Aicina piedalīties erudīcijas vakaros "Prātlauzis"

Sākoties rudens sezonai, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) līdz pat novembrim katra mēneša trešajā trešdienā aicina uz erudīcijas vakaru ciklu "Prātlauzis". Pirmais spēļu vakars notiks 21. septembrī no pulksten 18 līdz 20 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, informē JRTC.

Aicina piedalīties erudīcijas vakaros
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Uzņēmēju iedvesmas pasākums LŪST VAI PLĪST Jelgavā

22. septembrī LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā notiks uzņēmēju iedvesmas pasākums LŪST VAI PLĪST, kurā pakalpojumu sniedzēji no dažādām nozarēm diskusiju formātā atklās izaicinājumus un neveiksmes, ar kurām tie saskārušies savā uzņēmējdarbībā. Pasākums ir bez maksas ar iepriekšēja reģistrāciju.

Uzņēmēju iedvesmas pasākums LŪST VAI PLĪST Jelgavā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavā izveidots Prezidentu skvērs

14. septembrī Latvijas Valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes dzimšanas dienā, Jelgavā izveidots Prezidentu skvērs, katrai prezidentūrai par godu iestādot ozolu, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Jelgavā izveidots Prezidentu skvērs
2022.09.14.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pagalmā Loka maģistrālē tiek sakārtota teritorija

Rūpējoties par iedzīvotāju drošību, pagalma teritorijā Loka maģistrālē 7A pie daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām tiek demontēta bīstama ķieģeļu atbalstsiena un divi betona pāļi, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība".

Pagalmā Loka maģistrālē tiek sakārtota teritorija
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Rīgas ielā uzstāda jaunus soliņus

Otrdien Rīgas ielā, posmā no Rīgas ielas Nr.67 līdz pilsētas administratīvajai robežai, kur atrodas Jelgavas robežzīme, iedzīvotāju ērtībām tika uzstādīti jauni soliņi un pie tiem atkritumu urnas, informē iestāde "Pilsētsaimniecība".

Rīgas ielā uzstāda jaunus soliņus
2022.09.13.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Senioru Universitāte atsāks mācību sezonu

No 3.oktobra katru pirmdienu pašvaldības iestādes "Sabiedriskais centrs" telpās, Skolotāju ielā 8, senioriem atsāksies Senioru Universitātes nodarbības, kuras vadīs Rīgas Senioru universitātes lektori. Katrai no mācību dienām tiks veltīta cita tēma, informē iestāde ''Sabiedriskais centrs''.

Senioru Universitāte atsāks mācību sezonu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavas Mūzikas vidusskolai 100+1

2022. gada 14. oktobrī Jelgavas Kultūras namā norisināsies Jelgavas Mūzikas vidusskolas simtgades jubilejas koncerts 100+1.

Jelgavas Mūzikas vidusskolai 100+1
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Piesakies līderības prasmju meistarklasēm

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs vidusskolēniem un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem piedāvā apgūt astoņas līderības prasmes. Pirmā iespaida, komunikācijas, pašizziņas, radošuma, mērķu, tehnoloģiju, vērtību un drosmes meistarklases notiks klātienē, divas reizes mēnesī – pirmdienās pulksten 16 bez dalības maksas. Apmeklējot visas meistarklases, jaunieši saņems apliecību par 80 stundu līderības kursu.

Piesakies līderības prasmju meistarklasēm
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Atsāks apkalpot autobusu pieturu "4. sākumskola"

No otrdienas, 13. septembra, 2., 6., 12., 12A., 13., 14. un 14A. pilsētas maršruta autobuss, pēc autobusu pieturvietas pārbūves darbiem O.Kalpaka ielā pie Jelgavas 4. sākumskolas, atsāk apkalpot autobusu pieturu "4. sākumskola", informē SIA "Jelgavas autobusu parks"

Atsāks apkalpot autobusu pieturu
2022.09.12.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Līdz 1. oktobrim var pieteikties apbalvojumiem

Pilsētas lielākā bagātība ir cilvēki. Ik gadu paldies tiek teikts tiem, kuri savu sirdi, prātu un darbu ir veltījuši Jelgavas izaugsmei. Lai apzinātu šos cilvēkus, līdz 1. oktobrim jelgavnieki aicināti pieteikt kandidātus Jelgavas valstspilsētas augstākajiem apbalvojumiem "Goda zīme" un "Goda raksts", informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Līdz 1. oktobrim var pieteikties apbalvojumiem
2022.09.11.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - "Mehatrons" turpināsies ar autosporta sacensībām

Šodien, 11. septembrī ar autosporta sacensībām no pulksten 9 līdz pulksten 20 sporta un atpūtas kompleksā turpināsies tehnikas un inovāciju festivāls "Mehatrons 2022", informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

2022.09.10.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jauniešu projekts "Kontakts Jelgavā" (27)

Jauniešu pilsoniskās līdzdalības, iesaistes lēmumu pieņemšanā un aktīvas un atbildīgas rīcības veicināšanai Jelgavas pilsēta īsteno projektu "KONTAKTS JELGAVĀ", kurā iesaistījušās vairākas Jelgavas pilsētas skolas - Jelgavas Valsts ģimnāzija, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola un Jelgavas 4. vidusskola, informē iestāde ''Sabiedriskais centrs''.

Jauniešu projekts
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Amerikas latvieši ģimenēm piešķir stipendiju

Lai sniegtu atbalstu bāreņiem, smagi slimiem jauniešiem, studentiem un skolēniem no daudzbērnu ģimenēm, audžuģimenēm un trūcīgajām ģimenēm, šodien Rīgas Latviešu biedrības namā pasniegtas Latvijas Bērnu fonda sadarbībā ar Amerikas Latviešu apvienību sagādātās stipendijas. Stipendiju bērnu izglītībai un attīstībai divus gadus saņems arī divas daudzbērnu ģimenes no Jelgavas, tostarp Onzuļu ģimene, kurā aug seši bērni, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Amerikas latvieši ģimenēm piešķir stipendiju
AUTOdoc.lv

0.82000684738159 104(0) - 0.46386790275574 2023.06.10. 21:22 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=83&act=10&date=1663362000&cat=10 ip: 172.70.35.120 usememcache: 1