Venta, Salvis,
Selva
ZIŅAS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
 • ZIŅAS
 • Jelgavas ziņas
 • Novadu ziņas
 • Politika
 • Komentāri
 • Ekonomikas ziņas
 • Kriminālās ziņas
 • Uzņēmēji runā
 • Dzīvesstils
 • Aculiecinieks
 • Sēru ziņas
 • Arhīvs
 • Jurista vārds
 • Portāls ziņo
 • SPORTS
 • IZKLAIDE
 • VIDEO
 • GRĀMATU APSKATS
 • VESELĪBA
 • IZGLĪTĪBA
 • LABDARĪBA
< Jūnijs >
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
Arhīva navigācija

APTAUJA
Vai iepērkaties internetā? ..vairāk
Iepērkos tikai
internetā
Pa retam kaut ko
nopērku
Reizi vai divas
gadā iepērkos
Neiepērkos
internetā
Pirkumus veic citi
ģimenes locekļi
2023.06.02.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Fotokonkurss "Gada īsāko nakti gaidot"

No 1. līdz 21. jūnijam norisināsies Jelgavas reģionālā tūrisma centra foto konkurss "Gada īsāko nakti gaidot", Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs.

Fotokonkurss
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jūnijā notiks Romas katoļu baznīcas kapusvētki

Pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" informē, ka jūnijā un jūlijā Jelgavas pilsētas kapsētās notiks Romas katoļu baznīcas rīkotie kapusvētki.

Jūnijā notiks Romas katoļu baznīcas kapusvētki
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Bērnu rotaļu pilsētiņā sestdienās pasākumi

Arī šogad bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā Uzvaras parkā, sākot no 3. jūnija, sestdienās notiks pasākumi bērnu auditorijai – rotaļu izrādes. Visi pasākumi sāksies pulksten 11 un būs bez maksas, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Bērnu rotaļu pilsētiņā sestdienās pasākumi
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Veselības veicināšanas nodarbības - pilsētvidē

No 5. jūnija visas bezmaksas veselības veicināšanas nodarbības pārceļas uz ārtelpu. Jāpiebilst, ka vasarā treniņu piedāvājumu papildinājušas arī jaunas nodarbības – māmiņu un mazuļu vingrošana, kā arī pilates, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Veselības veicināšanas nodarbības - pilsētvidē
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Radošas nodarbības vasaras brīvlaikā bērniem

Jelgavas Sabiedriskais centrs no 12. līdz 16. jūnijam organizē izglītojoši izzinošas nodarbības Jelgavā dzīvojošiem bērniem. Katra no piecām dienām tiks veltīta kādai noteiktai tēmai, kurai atbilstoši tiks organizētas meistarklases, izzinošas nodarbības un ekskursijas. Pieteikties nodarbībām var līdz 8. jūnija pulksten 13, informē Jelgavas Sabiedriskais centrs.

Radošas nodarbības vasaras brīvlaikā bērniem
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Izbūvē ietvju apmaļu pazeminājumus

Vairākām ietvēm pilsētā šovasar izbūvē apmaļu pazeminājumus. Darbi organizēti, galvenokārt ņemot vērā iedzīvotāju norādītās vietas, kur šādi uzlabojumi ir īpaši nepieciešami, informē iestāde ''Pilsētsaimniecība''.

Izbūvē ietvju apmaļu pazeminājumus
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Guntai Auzai Ministru kabineta Atzinības raksts

Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītājai Guntai Auzai, kura šajā amatā strādā jau 31 gadu, pasniegts Ministru kabineta Atzinības raksts par ilggadēju un nozīmīgu ieguldījumu izglītības sistēmas attīstībā, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Guntai Auzai Ministru kabineta Atzinības raksts
2023.06.01.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavas pilī sākas vasaras tūrisma sezona

Viens no iecienītākajiem tūristu galamērķiem Jelgavā ir arhitekta Frančesko Bartolomeo Rastrelli celtā pils, kurā pašlaik atrodas Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (LBTU). Šogad atjaunotā Jelgavas pils atzīmē 285 gadi kopš pamatakmens ieguldīšanas un tā vasaras tūrisma sezonā apmeklētājiem ir pieejama no 1. jūnija līdz 31. augustam, informē Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte.

Jelgavas pilī sākas vasaras tūrisma sezona
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Drošības padomi vasarā

1. jūnijā, daudziem skolēniem sākas ilgi gaidītās vasaras brīvdienas un, lai, baudot vasaras atpūtu un dažādas aktivitātes, nebūtu jāsaskaras ar nepatīkamiem starpgadījumiem, Valsts policija aicina vecākiem ar savām atvasēm rūpīgi pārrunāt dažādus jautājumus par drošību vasarā. Tāpat Valsts policija ir arī sagatavojusi vairākus drošības nosacījumus, kas jāņem vērā ikvienam bērnam.

Drošības padomi vasarā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Var pieteikt sakoptākos pilsētvides objektus

No 1. līdz 26. jūnijam Jelgavas pašvaldība aicina pieteikt sakārtotus un apzaļumotus pagalmus, privātmāju teritorijas, daudzdzīvokļu māju balkonus un lodžijas, kā arī uzņēmumus konkursam "Sakoptākais pilsētvides objekts". Konkursa uzvarētājus apbalvos jūlijā, un par to viņi tiks informēti personīgi, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Var pieteikt sakoptākos pilsētvides objektus
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Smilšu skulptūras veidos tēlnieki no 9 valstīm

10. un 11. jūnijā Pasta salā Jelgavā notiks 17. starptautiskais smilšu skulptūru festivāls "Summer Signs 2023", kurā 17 tēlnieki no deviņām valstīm smiltīs atveidos pasaules mūzikas hitus. Festivāla atklāšanas dienās būs Latvijas mūziķu koncerti un plaša atpūtas programma ģimenēm ar bērniem, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Smilšu skulptūras veidos tēlnieki no 9 valstīm
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Spīdolas ģimnāzijai būvēs bibliotēku

Noslēdzies metu konkurss "Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas bibliotēkas jaunbūve, sporta stadiona pārbūve un teritorijas labiekārtošana". Metu konkursā uzvarējis SIA "Livland Group" piedāvājums, kur veiksmīgi izveidots esošās skolas ēkas savienojums ar mūsdienīgu jaunbūvējamās bibliotēkas ēku, lai tā kompozicionāli iekļautos skolas teritorijā. Tāpat metā izstrādāts funkcionāli pamatots un ērti pieejams sporta laukums, teritorijas labiekārtojums. Pašvaldība ar metu konkursa uzvarētāju paredz uzsākt sarunu procedūru par būvprojekta izstrādi, kas ir nākamais solis, lai realizētu ieceri par bibliotēkas būvniecību un stadiona pārbūvi pie Spīdolas Valsts ģimnāzijas, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Spīdolas ģimnāzijai būvēs bibliotēku
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Valdekas parkā veido šamota skulptūru parku

Šonedēļ sākti darbi pie astoņu betona pamatu izbūves topošajā šamota skulptūru parkā, kas atradīsies atpūtas zonas teritorijā Valdekas parkā. Uz turieni jau drīzumā tiks pārvestas pagājušajā gadā izgatavotās šamota skulptūras, kas šobrīd atrodas Pasta salā, informē iestāde ''Pilsētsaimniecība''.

Valdekas parkā veido šamota skulptūru parku
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Bez traucējumiem nostrādāja 152 sirēnas no 158 (1)

Trešdien, 31. maijā, pārbaudot valsts agrīnās brīdināšanas sistēmas tehnisko gatavību – trauksmes sirēnu tehnisko stāvokli, iespējamos bojājumus vai traucējumus sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamību, bez traucējumiem un bojājumiem nostrādāja 152 no 158 pārbaudītajām trauksmes sirēnām. Attālinās iedarbināšanas vai cita veida tehniskas problēmas tika konstatētas sešām trauksmes sirēnām - viena Jelgavā. Vēl sešām sirēnām netika veikta pārbaude, jo tās atrodas remontā. Kopumā Latvijā ir uzstādītas 164 trauksmes sirēnas.

Bez traucējumiem nostrādāja 152 sirēnas no 158
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Braukšanas maksas atvieglojumi skolēniem

Visiem skolēniem braukšanas maksas atvieglojumi pilsētas sabiedriskajā transportā tiek piešķirti mācību gada laikā, taču Jelgavas pašvaldības saistošie noteikumi paredz, ka skolēniem, kuri brīvlaikā ir iesaistīti mācību procesā, interešu izglītības nodarbībās vai vasaras nodarbinātības programmā, atvieglojumus piešķir arī vasaras brīvlaikā. Atvieglojumi tiek piešķirti, pamatojoties uz izglītības iestādes vadītāja rakstisku iesniegumu, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Braukšanas maksas atvieglojumi skolēniem
2023.05.31.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ziņo par koku zariem, kas traucē pārvietošanos

Sākoties vasaras sezonai, pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" aicina iedzīvotājus informēt par ietvēm un brauktuvēm, kur ir nepieciešams veikt zaru apzāģēšanu drošai un ērtai gājēju un velosipēdistu kustībai.

Ziņo par koku zariem, kas traucē pārvietošanos
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Bibliotēkas pāriet uz vasaras darba laiku

Kā ik gadu, 1. jūnijā Jelgavas Pilsētas bibliotēka un tās filiāles – Miezītes bibliotēka, Pārlielupes bibliotēka un bērnu un jauniešu bibliotēka "Zinītis" – uzsāks apmeklētāju apkalpošanu pēc vasaras darba laika, informē Jelgavas Pilsētas bibliotēka.

Bibliotēkas pāriet uz vasaras darba laiku
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ierobežota satiksme Mātera ielā

Iestāde "Pilsētsaimniecība" informē, ka līdz piektdienai, saistībā ar reklāmas plakātu atjaunošanu, Mātera ielas posmā no Lielās ielas līdz Mātera ielai Nr.23/25, ir ierobežota satiksme.

Ierobežota satiksme Mātera ielā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Seminārs par digitālu mācību līdzekli

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) 6. jūnijā pulksten 10 organizē bezmaksas semināru 1. – 3. klašu skolotājiem "Kā skolēniem interaktīvi pastāstīt par klimata pārmaiņām?", informē Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs.

Seminārs par digitālu mācību līdzekli
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Tornī skatāma izstāde "Abšeronas zīda spārni"

Jelgavas Svētā Trīsvienības baznīcas torņa izstāžu zālē otrdien atklāta Innas Kostinas izstāde "Abšeronas zīda spārni". Azerbaidžānas māksliniece savā daiļradē bieži izmanto austrumu un nacionālos motīvus, ļaujot tiem spilgti izpausties mītiski poētiskā stila darbos, informē Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs.

Tornī skatāma izstāde
2023.05.30.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Lielupes promenādē iestādītas 10 lauku kļavas

Jelgava pilsētas svētkos saņēmusi dāvanu – 10 lauku kļavas, ko mūsu pilsētai sarūpēja Latvijas avota un dabīgā minerālūdens ražotājs "Venden". Kļavas iestādītas Lielupes promenādē starp peldvietu un metāla skulptūru "Sirds putns", informē uzņēmums "Venden".

Lielupes promenādē iestādītas 10 lauku kļavas
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pārbūvēs Aizsargu ielu (1)

Nupat noslēdzies iepirkums par Aizsargu ielas pārbūvi no tilta pār Vircavas upi līdz Miera ielas rotācijas aplim, un tiek gatavota dokumentācija, lai noslēgtu līgumu ar iepirkumu konkursā uzvarējušo būvuzņēmumu. Tiek prognozēts, ka ielas pārbūve varētu sākties šovasar, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Pārbūvēs Aizsargu ielu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - No jūnija mainās mājokļa pabalsta aprēķins

Līdz 31. maijam mājokļa pabalsta aprēķinam mājsaimniecībai garantēto minimālo ienākuma (GMI) sliekšņu summai piemēro koeficientu 3, bet, ņemot vērā grozījumus Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā, no 1. jūnija koeficients samazināsies, informē Jelgavas Sociālo lietu pārvalde.

No jūnija mainās mājokļa pabalsta aprēķins
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Noskaidroti mazie rāpošanas čempioni

Jelgavas pilsētas svētku laikā notika šīs vasaras pirmais “Lupilu” mazuļu rāpošanas čempionāts, kurā tika noskaidroti ātrākie mazie sportisti. Čempionāts pulcēja teju 70 dalībniekus no Jelgavas, Bauskas, Rīgas, Jūrmalas, Baldones, Ozolniekiem un citām Latvijas vietām.

Noskaidroti mazie rāpošanas čempioni
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Rīt VUGD veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

Trešdien, 31.maijā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trim minūtēm, kā arī pārbaudīs starp VUGD un elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem (radio, TV) noslēgto līgumu darbības izpildi.

Rīt VUGD veiks trauksmes sirēnu pārbaudi
2023.05.29.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sestdien notiks jau desmitā "Ratu pastaiga"

3. jūnijā Jelgavas Māmiņu klubs un biedrība "Ģimene nākotnei" rīko jau desmito "Ratu pastaigu" Jelgavā. Pulcēšanās pulksten 11 pie Jelgavas pils, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Sestdien notiks jau desmitā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Medaļniekus šovakar sagaidīs pie ledus halles

Par godu vēsturiskajam panākumam pasaules hokeja čempionātā mūsu pilsētas fani Jelgavas hokejistus un izlases dalībniekus šovakar, 29. maijā, aicināti sveikt pie Jelgavas ledus halles. Pulcēšanās pie ledus halles – no pulksten 16.30, lai kopā sagaidītu jelgavniekus, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Medaļniekus šovakar sagaidīs pie ledus halles
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Vasaras atklāšana Sabiedriskā centra skvērā

Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, 1. jūnijā, pulksten 14 bērni un jaunieši aicināti uz vasaras atklāšanas pasākumu Sabiedriskā centra skvērā Skolotāju ielā 8. Programmā – galda spēles un turnīri, kā arī našķu un grāmatu tirdziņš, kuram iepriekš jāpiesakās, informē Sabiedriskais centrs.

Vasaras atklāšana Sabiedriskā centra skvērā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Šodien strādā tikai Jelgavas 5.pasta nodaļa

Pateicoties mūsu izlases panākumiem Pasaules hokeja čempionātā, 2023.gada 29.maijs noteikts par valsts svētku brīvdienu. Tāpēc Latvijas Pasts šodien, 29.maijā, nodrošinās sūtījumu daļēju piegādi un atvērtas būs atsevišķas pasta nodaļas tirdzniecības centros visā Latvijā atbilstoši to noteiktajam darbalaikam. Sūtījumu saņemšanai un nosūtīšanai ir izmantojami vairāki desmiti Latvijas Pasta pakomātu. Šodien strādā tikai Jelgavas 5.pasta nodaļa.

Šodien strādā tikai Jelgavas 5.pasta nodaļa
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pilsētas svētkus noslēdz zaļumballe un putu balle

Ar senioru zaļumballi Pils saliņā un putu ballīti Pasta salā ir noslēgušās Jelgavas 758. dzimšanas dienas svinības, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Pilsētas svētkus noslēdz zaļumballe un putu balle
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavas bērnudārzos–dežūrgrupas pēc pieprasījuma

Ņemot vērā, ka naktī uz pirmdienu Saeimas lēma par brīvdienas izsludināšanu 29.maijā sakarā ar Latvijas hokeja izlases izcīnīto bronzas medaļu Pasaules čempionātā, Jelgavas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes šodien nestrādā, tomēr, ja būs nepieciešamība, tiks organizētas dežūrgrupas.

Jelgavas bērnudārzos–dežūrgrupas pēc pieprasījuma
2023.05.28.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Šodien ģimeniskas un sportiskas aktivitātes

Šodien, 28. maijā, Pilsētas svētku noslēdzošajā dienā baudīsim ģimeniskas aktivitātes Pasta salā, teātra izrādes bērniem un radošās darbnīcas, bet uz Lielupes sacentīsies burātāji, Pasta salas slidotavā 3x3 basketbolisti un sporta hallē – turnīrs krosmintonā. Svētki noslēgsies ar zaļumballi senioriem Pils saliņā un putu ballīti Pasta salā, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Šodien ģimeniskas un sportiskas aktivitātes
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Uz lielā ekrāna arī bronzas spēle

Latvijas hokeja izlase sestdien Tamperē aizvadīja pasaules hokeja čempionāta pusfināla spēli pret Kanādu. Uzvaras laurus plūca kanādieši, līdz ar to Latvijas izlase šodien, 28. maijā, pulksten 15.20 cīnīsies par pasaules čempionāta bronzu. Svinot Jelgavas pilsētas svētkus, hokeja fani arī šai spēlei varēs sekot līdzi uz lielā ekrāna Hercoga Jēkaba laukumā. Pulcēšanās – no pulksten 15, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Uz lielā ekrāna arī bronzas spēle
2023.05.27.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Šodien pasākumiem piesātinātākā diena

Šodien, 27. maijā, Pilsētas svētkus sākam svinēt jau no pulksten 9 rītā ar svētku gadatirgu un pulksten 10 ar amatiermākslas kolektīvu koncertu, bet noslēgsim Hercoga Jēkaba laukumā ar vakara koncertiem, kad uz skatuves kāps "Labvēlīgais tips", Chris Noah, "Mākoņstūmēji", un ballēšanos līdz pat pulksten 2 naktī, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Šodien pasākumiem piesātinātākā diena
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pilsētas svētku gājienā - 10 tūkstoši dalībnieku

"Mēs esam Jelgava" – tā skan Jelgavas pilsētas svētku moto, kas vienoja jelgavniekus arī tradicionālajā svētku gājienā, lai tādējādi apliecinātu savu vienotību un piederību Jelgavai. Ja 2019. gadā svētku gājienā piedalījās vairāk nekā 7500 dalībnieku un gājiena garums sasniedza teju 5000 metru, tad 758. dzimšanas dienas galvenajā notikumā uzstādīts jauns rekords – gājienā piedalījās gandrīz 10 tūkstoši jelgavnieku, un tā garums sasniedza teju 6000 metru, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Pilsētas svētku gājienā - 10 tūkstoši dalībnieku
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Stiprākais ugunsdzēsējs glābējs– jelgavnieks

Piektdien sacensībās "Stiprais ugunsdzēsējs" Jelgavā par 2023. gada stiprāko ugunsdzēsēju glābēju Latvijā kļuva Dobeles daļas komandieris – jelgavnieks Artūrs Rožkovs. Bet komandu vērtējumā uzvarēja Lietuvas ugunsdzēsības un glābšanas departamenta komanda. No Latviju pārstāvošajiem dalībniekiem otro labāko rezultātu uzrādīja Ričards Jirgensons no Jelgavas daļas, bet trešo – Tomas Jaunzems no Rīgas reģiona pārvaldes 7. daļas, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Stiprākais ugunsdzēsējs glābējs– jelgavnieks
2023.05.26.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Hokejs uz lielā ekrāna Hercoga Jēkaba laukumā

Latvijas hokeja izlase ceturtdien Rīgā izcīnīja vēsturisku uzvaru pasaules hokeja čempionātā un pirmo reizi iekļuva pusfinālā. Sestdien, 27. maijā, pulksten 14.20 Tamperē Latvijas izlase aizvadīs pusfināla spēli pret Kanādu. Svinot Jelgavas pilsētas svētkus, pilsēta hokeja fanus aicina sekot līdzi spēlei uz lielā ekrāna Hercoga Jēkaba laukumā. Pulcēšanās hokeja spēles kopīgai skatīšanai Hercoga Jēkaba laukumā – no pulksten 14, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Hokejs uz lielā ekrāna Hercoga Jēkaba laukumā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Arī šodien slēgta dzelzceļa pārbrauktuve

"Pilsētsaimniecība" informē, ka arī šodien, 26. maijā, turpinās remontdarbi dzelzceļa pārbrauktuvei Garozas ielas un Rubeņu ceļa krustojumā. Tāpēc arī šodien krustojumā pilnībā ir slēgta satiksmes kustība un ierobežota gājēju kustība. Un 2., 6., 9. un 16. autobusam mainīts maršruts.

Arī šodien slēgta dzelzceļa pārbrauktuve
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Notiks bezmaksas drošas peldēšanas nodarbības

Lai bērnus un vecākus izglītotu par drošu peldēšanu un uzvedību ūdenstilpēs un to tuvumā, kā arī iemācītu praktiskas iemaņas, kā rīkoties dažādās situācijās, arī šovasar Lielupes labā krasta pludmalē divas reizes mēnesī notiks bezmaksas drošas peldēšanas nodarbības. Pirmā notiks jau 10. jūnijā, un nodarbībām varēs pieteikties elektroniski no 1. jūnija pulksten 12, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Notiks bezmaksas drošas peldēšanas nodarbības
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Brīvdabas koncertzāle “Mītava” uzsāk jauno sezonu!

Jau ceturto sezonu savus apmeklētājus priecēs Jelgavas pilsētas lepnums – brīvdabas koncertzāle “Mītava” Pasta salā. Sezona tiks atklāta 27.maijā pulksten 19 gaidāmo Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku zīmē, pulcējot vairākus simtus koristu un dejotāju koncertā “Latviešu dziesmai un dejai”, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra”.

Brīvdabas koncertzāle “Mītava” uzsāk jauno sezonu!
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - VUGD 31. maijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

Trešdien, 31.maijā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trim minūtēm, kā arī pārbaudīs starp VUGD un elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem (radio, TV) noslēgto līgumu darbības izpildi.

VUGD 31. maijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi
AUTOdoc.lv

0.40101003646851 132(0) - 0.20337605476379 2024.05.20. 05:04 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=2&act=10&date=1685653200&cat=10 ip: 100.26.179.41 usememcache: 1