Rita, Olita,
Vita
ZIŅAS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
 • ZIŅAS
 • Jelgavas ziņas
 • Novadu ziņas
 • Politika
 • Komentāri
 • Ekonomikas ziņas
 • Kriminālās ziņas
 • Uzņēmēji runā
 • Dzīvesstils
 • Aculiecinieks
 • Sēru ziņas
 • Arhīvs
 • Jurista vārds
 • Portāls ziņo
 • SPORTS
 • IZKLAIDE
 • VIDEO
 • GRĀMATU APSKATS
 • VESELĪBA
 • IZGLĪTĪBA
 • LABDARĪBA
< Augusts >
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Arhīva navigācija

APTAUJA
Kā energoresursu cenu kāpums ietekmē Jūsu ikdienu? ..vairāk
Nejūtu izmaiņas.
Nestresoju, cik būs
jāmaksā, tik
samaksās.
Ceru, ka pārdzīvot
ziemu izdosies bez
parādiem.
Jau sāku veikt
uzkrājumus.
Nespēšu pavilkt
cenu kāpumu, būs
jālūdz
palīdzība.
2022.08.04.
/ ZIŅAS / Novadu ziņas - Ēdināšanas maksas atvieglojumi izglītojamajiem

Jelgavas novada pašvaldības deputāti 27.jūlija domes sēdē izskatīja un apstiprināja jaunus saistošos noteikumus “Par izglītojamo ēdināšanas maksas atvieglojumiem Jelgavas novada pašvaldības dibinātajās izglītības iestādēs”. Saistošie noteikumi nosaka, ka ēdināšanas maksas atvieglojumus pusdienām ir tiesības saņemt izglītojamajiem, kuri klātienē apgūst obligātās pirmsskolas izglītības vai pamatizglītības programmu Jelgavas novada pašvaldības dibinātajās izglītības iestādēs. Atvieglojumi piemērojami no kārtējā gada 1. septembra līdz nākošā gada 31. maijam.

Ēdināšanas maksas atvieglojumi izglītojamajiem
/ ZIŅAS / Novadu ziņas - Līdzfinansējums sporta izglītības programmām

Jelgavas novada deputāti 27.jūlija domes sēdē apstiprināja vecāku līdzfinansējuma apmēru profesionālās ievirzes sporta izglītības programmām, to paredzot 5 EUR mēnesī (PVN netiek piemērots) apmērā izglītojamajiem, kuri 2022./2023.mācību gadā uzsāks mācības Jelgavas novada profesionālās ievirzes sporta izglītības iestāžu sākuma sagatavotības grupās.

Līdzfinansējums sporta izglītības programmām
/ ZIŅAS / Novadu ziņas - Līdzfinansē kanalizācijas sistēmas pieslēgšanu

Jelgavas novada deputāti 27.jūlija domes sēdē apstiprināja saistošos noteikumus Nr. 26 “Par Jelgavas novada pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu dzīvojamo māju pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai”, kuri turpmāk noteiks Jelgavas novada pašvaldības līdzfinansējuma apmēru un tā saņemšanas nosacījumus dzīvojamās mājas pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai pašvaldības administratīvajā teritorijā.

Līdzfinansē kanalizācijas sistēmas pieslēgšanu
2022.08.03.
/ ZIŅAS / Novadu ziņas - Sporta diena pie Svētes pamatskolas

Sestdien, 6.augustā, Jelgavas novada ģimenes aicinātas uz atpūtas un sporta dienu pie Svētes pamatskolas!

Sporta diena pie Svētes pamatskolas
2022.08.02.
/ ZIŅAS / Novadu ziņas - Cikla “Izkusties un iepazīsti!” ceturtais maršruts (2)

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) aicina brīvo laiku pavadīt aktīvi un izzinoši, dodoties vienas dienas pārgājienos Jelgavā un apkārtnē, reizē iepazīstot vietējās dabas vērtības un vēsturi. Vasaras garumā katru mēnesi tīmekļa vietnē www.visit.jelgava.lv JRTC publicē vienu pārgājiena maršrutu Jelgavā un Jelgavas novadā. Pārgājienu maršruti ceļotājus aicina doties pa mežainiem ainaviskiem apvidiem, kuros var vērot ūdens mierīgo plūdumu upēs, apskatīt Jelgavas novada muižas un baudīt pastaigas senajos muižu parkos. Pārgājienu maršruti bez maksas ir pieejami aplikācijās STRAVA un googlemaps. Līdz šim publicēti cikla trīs maršruti “Svētes upes līkloči” un “Lauku šarms – Mūrmuiža, Ziedkalne”, “Starp diviem tiltiem Ozolnieki”, bet no 1.augusta interesentiem pieejams cikla noslēdzošais maršruts – “Tūrisma pērles Kalnciemā”.

Cikla “Izkusties un iepazīsti!” ceturtais maršruts
/ ZIŅAS / Novadu ziņas - DSPC “LAIPA” aicina uz atvērto durvju dienu (8)

Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “LAIPA”, Draudzības ielā 3, Kalnciemā, 4.augustā aicina uz divu gadu dzimšanas dienu jeb Atvērto durvju dienu. No plkst.13.00-16.00 notiks dažādas aktivitātes, savukārt plkst.13.00, 14.00 un 15.00 gida pavadībā būs ekskursija pa centra telpām.

DSPC “LAIPA” aicina uz atvērto durvju dienu
2022.08.01.
/ ZIŅAS / Novadu ziņas - “Mājas kafejnīcu dienas” arī Jelgavas novadā

Jau vairākus gadus Latvijā notiek “Mājas kafejnīcu dienas”, arī šogad no jūlija līdz pat septembra vidum. Tā ir iespēja apceļot Latviju, baudot īpašus ēdienus, ko gatavojuši lauku māju saimnieki, uz nedēļas nogali pārvēršot savu sētu mājas kafejnīcā vai restorānā un galdā ceļot katrs savu meistarstiķi – ēdienu, kas ir pašu ģimenes un draugu iecienīts. Mājas kafejnīcu dienas “Neparastu un jaunu garšu baudījums Jelgavas novadā” notiks 6. un 7. augustā, kad savas durvis apmeklētājiem vērs 11 mājas kafejnīcas.

“Mājas kafejnīcu dienas” arī Jelgavas novadā
/ ZIŅAS / Novadu ziņas - Sarunas ar Jelgavas novada mēru

Š.g. 3.augustā plkst. 17:00 Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis aicina iedzīvotājus uz ikmēneša diskusiju ciklu "Sarunas ar Jelgavas novada mēru" tiešraidē pašvaldības oficiālajā Facebook.com kontā.

Sarunas ar Jelgavas novada mēru
2022.07.30.
/ ZIŅAS / Novadu ziņas - Runā par ieceri paplašināt kūdras ieguves laukus

2022. gada 28. jūlijā notika sabiedriskās apspriešanas sanāksme par Jelgavas novada kūdras ieguves un pārstrādes uzņēmuma “Laflora” ieceri paplašināt kūdras ieguves laukus Kaigu purvā Kalnciema pagastā. Neskatoties uz to, ka sanāksme norisinājās attālināti saskaņā ar patreiz spēkā esošo Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu, ikvienam bija iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus par ieceri un tās īstenošanas ietekmi. Sanāksmē no vietējiem iedzīvotājiem netika saņemti iebildumi ieceres īstenošanai.

Runā par ieceri paplašināt kūdras ieguves laukus
2022.07.29.
/ ZIŅAS / Novadu ziņas - Izveido Uzņēmējdarbības konsultatīvo padomi

Lai uzturētu efektīvu dialogu starp Jelgavas novada pašvaldību un dažādu nozaru vietējiem uzņēmējiem, veicinātu viedokļu apmaiņu un tādu lēmumu pieņemšanu, kas novadā sekmētu uzņēmējdarbības vides attīstību, š.g. 27.jūlijā Jelgavas novada dome apstiprināja Uzņēmējdarbības konsultatīvās padomes izveidi. Pašlaik sācies darbs pie padomes izveides, un jau drīzumā pašvaldība uzrunās vietējos uzņēmējus par viņu potenciālo dalību padomē.

Izveido Uzņēmējdarbības konsultatīvo padomi
/ ZIŅAS / Novadu ziņas - Ņems aizņēmumu doktorāta izbūvei Sesavas pagastā

Š.g. 27.jūlija domes sēdē Jelgavas novada deputāti lēma iesniegt investīciju projekta “Sesavas doktorāta izveide Sesavas pagastā, Jelgavas novadā” pieteikumu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā valsts aizņēmuma saņemšanai 204 334,48 EUR apmērā.

Ņems aizņēmumu doktorāta izbūvei Sesavas pagastā
2022.07.28.
/ ZIŅAS / Novadu ziņas - Aicina uz Tējas svētkiem Elejā

Šī gada 30. jūlijā Elejas Tējas namiņā un tā apkārtnē tiks svinēts jau par tradīciju kļuvušais pasākums – Tējas svētki –, kuru laikā atdzīvināsim namiņa kultūrvēsturisko nozīmi muižas parkā.

Aicina uz Tējas svētkiem Elejā
/ ZIŅAS / Novadu ziņas - Iegādājas keramikas apdedzināšanas krāsni

Lai nodrošinātu Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skolas vizuāli plastiskās mākslas kvalitatīvu izglītību un konkurētspēju, uzlabotu nepieciešamo materiāli tehnisko bāzi un estētiski domājošu, radošu personību attīstību Jelgavas novadā, Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Vizuālās mākslas izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana” ietvaros iegādāta keramikas apdedzināšanas krāsns.

Iegādājas keramikas apdedzināšanas krāsni
AUTOdoc.lv

0.57160592079163 104(0) - 0.48518109321594 2022.11.28. 23:34 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=2&act=10&date=1659560400&cat=155 ip: 172.71.222.85 usememcache: 1