Sniedze,
Meta
ZIŅAS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
 • ZIŅAS
 • Jelgavas ziņas
 • Novadu ziņas
 • Politika
 • Komentāri
 • Ekonomikas ziņas
 • Kriminālās ziņas
 • Uzņēmēji runā
 • Dzīvesstils
 • Aculiecinieks
 • Sēru ziņas
 • Arhīvs
 • Jurista vārds
 • Portāls ziņo
 • SPORTS
 • IZKLAIDE
 • VIDEO
 • GRĀMATU APSKATS
 • VESELĪBA
 • IZGLĪTĪBA
 • LABDARĪBA
< Augusts >
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Arhīva navigācija

APTAUJA
Kā energoresursu cenu kāpums ietekmē Jūsu ikdienu? ..vairāk
Nejūtu izmaiņas.
Nestresoju, cik būs
jāmaksā, tik
samaksās.
Ceru, ka pārdzīvot
ziemu izdosies bez
parādiem.
Jau sāku veikt
uzkrājumus.
Nespēšu pavilkt
cenu kāpumu, būs
jālūdz
palīdzība.
2022.08.01.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Izvērtēs siltumenerģijas tarifa izmaiņas

SIA "Gren Jelgava" iesniegusi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) izvērtēšanai priekšlikumu par siltumenerģijas tarifa izmaiņām Jelgavā, kas saistītas ar kurināmā cenu pieaugumu. Plānotais siltumenerģijas gala tarifs Jelgavā ir 85,82 EUR/MWh (bez PVN) un tas ir par 26,9 procentiem augstāks nekā spēkā esošais tarifs – 67,63EUR/MWh (bez PVN). Plānots, ka pārskatītais siltumenerģijas tarifs Jelgavā stāsies spēkā no šā gada 1. septembra.

Izvērtēs siltumenerģijas tarifa izmaiņas
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sākas pieteikšanās Piena, maizes un medus svētkiem

27. augustā Jelgavā norisināsies 22. Vispārējie Piena, maizes un medus svētki un 20. "Baltais" Piena paku laivu regate, kā arī sporta aktivitātes un koncerti. Šodien, 1. augustā, sākusies tirgotāju pieteikšanās tirdzniecības un izklaides aktivitāšu sektorā, kas ilgs līdz 20. augustam, vai kamēr brīvas tirdzniecības vietas.

Sākas pieteikšanās Piena, maizes un medus svētkiem
2022.07.30.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ierobežota satiksme Garozas ielā

No 1. augusta līdz 14. augustam ierobežota satiksme Garozas ielas posmā no Rīgas ielas līdz Brīvības bulvārim, informē Jelgavas valsts pilsētas pašvaldības iestāde ''Pilsētsaimnieciba''.

Ierobežota satiksme Garozas ielā
2022.07.29.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Promenādē notiks "Makšķerēšanas festivāls ģimenēm"

Sestdien, 30. jūlijā, no pulksten 10 līdz 16 Lielupes labā krasta promenādē notiks makšķerēšanas festivāls ģimenēm. Būs iespēja apgūt makšķerēšanas prasmes pie zinošiem makšķerniekiem, iesaistīties izglītojošās aktivitātēs, kā arī iepazīt zemūdens medības un tām nepieciešamo aprīkojumu. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Promenādē notiks
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Rotaļu laukumos jāievēro noteikumi

Vasarā ierasti pieaug pilsētas rotaļu laukumu apmeklējums, tāpēc aktualizējas jautājums par bērnu drošību un uzvedību šajās vietās. Jāatgādina – rotaļu laukumos ir pastiprināti jāpievērš uzmanība bērnu drošībai un vecākiem, pieskatot savas atvases, jābūt īpaši modriem. Tāpat apmeklētāji aicināti rotaļu laukumos ievērot Jelgavas sabiedriskās kārtības noteikumus un rotaļu iekārtas izmantot tikai tam paredzētajam mērķim.

Rotaļu laukumos jāievēro noteikumi
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Labdarības akcija "Ar prieku pretī zināšanām"

Jelgavā jau 15. gadu notiek labdarības akcija "Ar prieku pretī zināšanām", lai sarūpētu nepieciešamos skolas mācību piederumus jaunajam skolas gadam bērniem, kuru ģimenēm ir materiālās grūtības. Sarūpētos mācību materiālus un piederumus skolai līdz 17. augustam var nogādāt Skolotāju ielā 8, 101. kabinetā.

Labdarības akcija
2022.07.28.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Piektdien Donoru diena Jelgavā

Piektdien, 29. jūlijā, no pulksten 10 līdz 14 pie Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona, Dambja ielā 22, Jelgavā notiks valsts asinsdonoru centra (VADC) organizētā Donoru diena.

Piektdien Donoru diena Jelgavā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Trijos bērnudārzos uzlabos infrastruktūru

Trijās Jelgavas pirmsskolas izglītības iestādēs augustā sāksies remontdarbi, lai uzlabotu bērnudārzu apkārtējo infrastruktūru un telpu funkcionalitāti. Darbi notiks bērnudārzā "Zemenīte", "Vārpiņa" un "Lācītis" un tiks organizēti tā, lai nepārtrauktu mācību procesu iestādēs.

Trijos bērnudārzos uzlabos infrastruktūru
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Palielina atbalstu skolēniem

No augusta palielināts pašvaldības atbalsts skolēniem no trūcīgām un maznodrošinātām mājsaimniecībām un audžuģimeņu bērniem individuālo mācību piederumu iegādei.

Palielina atbalstu skolēniem
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Kapavietu trūkumu risina ar virsapbedījumiem (3)

Jau pavisam drīz daudzās pašvaldībās sāksies kapusvētki: tas ir brīdis, kad tuvinieki cenšas sakopt savu piederīgo atdusas vietas, taču kapusvētku tuvums ieskicē arī problēmu. Piemēram, Jelgavā trūkst apbedījuma vietu, bet daļa esošo kapavietu netiek ilgstoši sakoptas. Pašvaldība nolēmusi uz šādiem kapiem ļaut virsapbedījumus.

Kapavietu trūkumu risina ar virsapbedījumiem
2022.07.27.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pasta centrs Jelgava maina darbalaiku

Atbilstoši testa periodā novērotajam pasta pakalpojumu pieprasījumam un klientu paradumiem pieņemts lēmums no 2022.gada 5.augusta pastāvīgi mainīt pasta centra Jelgava darbalaiku – no šā datuma centrs strādās pirmdienās–piektdienās no plkst.8 līdz 19. Testa rezultāti parādīja, ka klientiem būtiska ir pakalpojumu saņemšana darbdienās, bet, klientu vēlmēm mainoties, darbalaiks var tikt atkārtoti pārskatīts.

Pasta centrs Jelgava maina darbalaiku
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Var pieteikties pašvaldības grantu programmai

Jelgavas uzņēmēji no 1. līdz 31. augustam aicināti pieteikties pašvaldības grantu programmai "Atbalsts komersantiem un saimnieciskās darbības veicējiem". Atbalsta programma dod iespēju uzņēmējiem saņemt līdz pat 10 000 eiro finansiālu atbalstu no pašvaldības sava projekta realizācijai.

Var pieteikties pašvaldības grantu programmai
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ceļojošā izstāde "Laimes bērni. Kokariem – 100"

Jelgavas Pilsētas bibliotēkā no 2. augusta līdz 31. augustam skatāma Gulbenes novada bibliotēkas ceļojošā izstāde "Laimes bērni. Kokariem 100".

Ceļojošā izstāde
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Annas baznīcā skanēs mūzika no "Dvēseļu putenis"

Vēl nedzirdētā sastāvā – ērģeles ar četriem sitaminstrumentālistiem – 30. jūlijā pulksten 12 Jelgavas Svētās Annas evaņģēliski luteriskā baznīcā ar diviem pasaules pirmatskaņojumiem turpināsies koncertu cikls "Ritmu viļņi".

Annas baznīcā skanēs mūzika no
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ierobežota satiksme Pambakaru ceļā

Pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" informē, ka 27. jūlijā ir ierobežota satiksme Pambakaru ceļā.

Ierobežota satiksme Pambakaru ceļā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Bibliotēka aicina pieteikties Mazo pūcēnu skoliņai

Jelgavas Pilsētas bibliotēka un tās filiālbibliotēkas – Miezītes un Pārlielupes līdz 12. augustam aicina ģimenes, kurās aug trīsgadnieki un četrgadnieki pieteikties bezmaksas nodarbībām "Mazo pūcēnu skoliņa".

Bibliotēka aicina pieteikties Mazo pūcēnu skoliņai
2022.07.26.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Darbs 14. Saeimas vēlēšanu iecirkņos Jelgavā

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Vēlēšanu komisija no 27. jūlija līdz 19. augustam izsludina vēlēšanu iecirkņa komisiju locekļa kandidātu pieteikšanos darbam Jelgavas pašvaldības vēlēšanu iecirkņos 14. Saeimas vēlēšanām, kas notiks 1. oktobrī.

Darbs 14. Saeimas vēlēšanu iecirkņos Jelgavā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pār dzelzceļa tiltu slēgta gājēju kustība

No šodienas, 26. jūlija, līdz 30. septembrim slēgta gājēju kustība pār dzelzceļa tiltu Jelgavā, kā arī daļēji ierobežota ūdenstransporta kustība zem tilta.

Pār dzelzceļa tiltu slēgta gājēju kustība
2022.07.25.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - "Brīvdienas Uzvaras parkā"

Sestdien, 30. jūlijā, pulksten 11 bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā ar radošajām darbnīcām turpināsies pasākumu cikls "Brīvdienas Uzvaras parkā". Papildinot Jelgavas kultūras norišu klāstu, parkā brīvdienās tiks piedāvāta pasākumu programma bērnu auditorijai visas vasaras garumā.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Vēl līdz 31.jūlijam var nodot veco tehniku

Lai veicinātu savu laiku nokalpojušās elektrotehnikas šķirošanu un nodošanu otrreizējā pārstrādē, Latvijas Zaļais punkts kopā ar vides apsaimniekošanas uzņēmumu SIA “Eco Baltia vide”, kā arī “Tet” un “Maxima Latvija” no šā gada maija visā Latvijā īsteno kampaņu “Elektrotehnikas šķirošanās tūre”. Vēl līdz 31.jūlijam notiek kampaņas otrais posms, kura laikā iedzīvotāji uzkrāto tehniku aicināti nogādāt uz kādu no 60 atkritumu šķirošanas laukumiem visā Latvijā. Ikviens kampaņas dalībnieks, kurš nodos kādu iekārtu, varēs piedalīties izlozē par vērtīgām balvām - jaunu telefonu, televizoru, grīdas tīrīšanas robotu vai veikalu Maxima dāvanu karti 100 eiro vērtībā.

Vēl līdz 31.jūlijam var nodot veco tehniku
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - “CITĀDĀ DARBA DIENA” Jelgavā

Ceturtdien, 28. jūlijā, no plkst. 10.00 līdz 16.00 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubators aicina uz pasākumu “CITĀDA DARBA DIENA”, kas pēc divu gadu pārtraukuma atkal pulcēs interesentus uz kopā strādāšanu un ikdienas darba vides maiņu.

“CITĀDĀ DARBA DIENA” Jelgavā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pēdējais cikla "Sajūti vasaru Jelgavā!" pārgājiens

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) jūlija nedēļas nogalēs ikvienu aicina bez maksas piedalīties pārgājienu cikla "Sajūti vasaru Jelgavā!" tematiskajos pārgājienos, baudīt vasaru un iepazīt Jelgavas vēsturi. 30. jūlijā pulksten 11 notiks noslēdzošais cikla pārgājiens "Seno Jelgavu meklējot".

Pēdējais cikla
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Veidos Prezidentu skvēru

Tā kā Zemgale ir pirmo četru Latvijas prezidentu šūpulis un Jelgavā atrodas vienīgais ārpus Rīgas esošais Valsts prezidenta piemineklis, Latvijas pirmā Valsts prezidenta Jāņa Čakstes dzimšanas dienā, 14. septembrī, Jelgavā tiks izveidots Prezidentu skvērs. Dalību prezidentiem veltītā ozolu skvēra stādīšanas pasākumā pie J.Čakstes pieminekļa ir apstiprinājis Latvijas Valsts prezidents Egils Levits un vairāki bijušie prezidenti.

Veidos Prezidentu skvēru
AUTOdoc.lv

0.69029402732849 114(0) - 0.59983706474304 2022.12.02. 16:09 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=2&act=10&date=1659301200&cat=10 ip: 172.70.174.6 usememcache: 1