Mundra, Frīda,
Frīdis
ZIŅAS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
 • ZIŅAS
 • Jelgavas ziņas
 • Novadu ziņas
 • Politika
 • Komentāri
 • Ekonomikas ziņas
 • Kriminālās ziņas
 • Uzņēmēji runā
 • Dzīvesstils
 • Aculiecinieks
 • Sēru ziņas
 • Arhīvs
 • Jurista vārds
 • Portāls ziņo
 • SPORTS
 • IZKLAIDE
 • VIDEO
 • GRĀMATU APSKATS
 • VESELĪBA
 • IZGLĪTĪBA
 • LABDARĪBA
< Novembris >
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Arhīva navigācija

APTAUJA
Kā ikdienā atpūšaties? ..vairāk
Meditēju, veltu
laiku sev
Dodos dabā - mežs,
jūra utt.
Ceļoju.
Mana atpūta ir
manā mazdārziņā.
Nav laika atpūsties
- jāstrādā.
2021.11.04.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Interaktīvas pastaigas Jelgavā

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina brīvo laiku pavadīt aktīvi un izzinoši, dodoties pastaigās un iepazīstot pilsētas vēsturi.

Interaktīvas pastaigas Jelgavā
2021.11.03.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgava gatavojas valsts svētkiem

Novembrī, kad atzīmējam Lāčplēša dienu un Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu, Jelgava ieguvusi svētku noformējumu sarkanbaltsarkanās krāsās. Līdzās valsts karoga baneriem pie apgaismes stabiem ielās, pirmo reizi rotācijas aplī pie dzelzceļa stacijas izvietoti statīvi ar Latvijas karogiem.

Jelgava gatavojas valsts svētkiem
2021.11.02.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Labā krasta pludmalē noņem pārģērbšanās kabīnes

Pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" informē, ka šonedēļ Lielupes labā krasta peldvietā noņemtas un aizvestas pārģērbšanās kabīnes un soliņi.

Labā krasta pludmalē noņem pārģērbšanās kabīnes
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Bērnudārzu apmeklējums šonedēļ nedaudz audzis

Lai arī valstī joprojām turpinās mājsēde, kā liecina Jelgavas Izglītības pārvaldes apkopotie dati, šonedēļ nedaudz palielinājies pašvaldības bērnudārzu apmeklējums - tos apmeklē 822 bērni no 2209, un tas ir par 159 bērniem vairāk nekā pagājušajā nedēļā. Izglītības pārvalde ģimenes gan aicina atbildīgi izvērtēt bērnudārza nepieciešamību un iespēju robežās stingro ierobežojumu laikā uz bērnudārzu bērnu vest tikai tad, ja citādi nav iespējams nodrošināt uzraudzību.

Bērnudārzu apmeklējums šonedēļ nedaudz audzis
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sociālie pakalpojumi - ar sertifikātu vai testu

Lai mazinātu Covid-19 izplatību, balstoties uz Labklājības ministrijas vadlīnijām, sociālos pakalpojumus Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē var saņemt personas, kurām ir Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts vai kurām 72 stundu laikā pirms pakalpojuma saņemšanas veikts RNS tests, un tā rezultāts ir negatīvs, kā arī, ja personai nav akūtu elpceļu infekcijas slimību simptomu.

Sociālie pakalpojumi - ar sertifikātu vai testu
2021.11.01.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Kāpēc daži atkritumu laukumi pilni ar būvgružiem

Daudzās atkritumu novietnēs ir sakrājušās būvgružu kaudzes: reģipsis, flīzes, santehnika un citi būvniecības atkritumi. Ilgstoši šie būvgruži tur atrodas un pamatīgi maitā ainavu. Būvniecības atkritumu izvešana ir papildu pakalpojums par atsevišķu samaksu. ‘’Kolīdz mājas pilnvarota persona pasūtīs būvgružu izvešanu, mēs to varēsim nodrošināt teju pāris stundu laikā, tomēr pieteikumus būvgružu izvešanai saņemam ārkārtīgi reti. Mēs ar prieku īstenotu atkritumu izvešanu, jo arī mūs priecē sakārtota vide, tomēr neesam tiesīgi patvaļīgi uzspiest patērētājam savu maksas pakalpojumu,’’ informē Pilnsabiedrība ‘’JKP’’.

Kāpēc daži atkritumu laukumi pilni ar būvgružiem
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jauni satiksmes ierobežojumi Pulkveža Brieža ielā

Turpinās elektronisko sakaru tīklu izbūve Pulkveža Brieža ielā. No 1. novembra ir noteiktas izmaiņas satiksmes ierobežojumiem Pulkveža Brieža ielas posmā no Ausekļa ielas līdz Lielajai ielai.

Jauni satiksmes ierobežojumi Pulkveža Brieža ielā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Valsts svētkos aicina izgaismot ēku fasādes

Lai vairotu svētku gaisotni pilsētā, pašvaldība aicina svētku dienās no 18. novembra līdz 21. novembrim izgaismot ar sarkanbaltsarkanām gaismām iestāžu un uzņēmumu ēku fasādes. Savukārt valsts dzimšanas dienā 18. novembrī veidot sarkanbaltas sveču kompozīcijas savu privātmāju pagalmos, dzīvokļu logos vai uz balkoniem, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Valsts svētkos aicina izgaismot ēku fasādes
2021.10.31.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Izstrādā projektu par jaunas iestādes dibināšanu

Paplašinot un pilnveidojot Jelgavas valstspilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldes funkcijas, izskatīšanai domē tiek izstrādāts lēmumprojekts un nolikums par jaunas pašvaldības iestādes veidošanu. Tāpat plānots trīs pilsētas nevalstisko organizāciju (NVO) darbību pārcelt uz pašvaldībai piederošo ēku Skolotāju ielā 8.

Izstrādā projektu par jaunas iestādes dibināšanu
2021.10.29.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Lūdz atpazīt nekaunīgu atkritumu izmetēju

Kāds nekaunīgs jelgavnieks teju vai apsēdis īpašumu Filozofu ielā, regulāri pie tā izmetot savus atkritumus. Vainīgais ir nofilmēts, un īpašuma saimnieks lūdz iedzīvotāju palīdzību kaitnieka atpazīšanā.

Lūdz atpazīt nekaunīgu atkritumu izmetēju
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pieaugs izmaksas par atkritumu izvešanu

Ar 2021.gada 1.decembri jelgavniekiem par 13% pieaugs izmaksas par sadzīves atkritumu izvešanas pakalpojumu: tas ir saistīts ar poligona "Brakšķi" tarifa paaugstināšanu, informē pilnsabiedrība JKP.

Pieaugs izmaksas par atkritumu izvešanu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ierobežota satiksme Kameņu ielā

No 1. novembra līdz 20. decembrim ierobežota satiksme Kameņu ielā un Zāļu ielā.

Ierobežota satiksme Kameņu ielā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Interaktīvas pastaigas Jelgavā

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina brīvo laiku pavadīt aktīvi un izzinoši, dodoties pastaigās un iepazīstot pilsētas vēsturi.

Interaktīvas pastaigas Jelgavā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pieejama e-GRĀMATU bibliotēka

Lai produktīvi, radoši un informatīvi pavadītu mājsēdi un garos rudens vakarus, lasītājiem ir pieejama 3TD e-GRĀMATU bibliotēka. Tā ir iespēja lasīt dažāda žanra jaunākos un aktuālākos latviešu un ārzemju autoru darbus bez maksas un piekļūt tiem no mājām, ko lasītājiem nodrošina Jelgavas Pilsētas bibliotēka.

Pieejama e-GRĀMATU bibliotēka
2021.10.28.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Aizņemsies tilta būvei pār Platones upi

Tilts Jelgavā pār Platones upi Bauskas ielā šobrīd šķērsojams tikai gājējiem, taču jau šogad plānots sākt jauna tilta ar vienu braukšanas joslu katrā virzienā un apvienotu gājēju un velosipēdistu celiņu izbūvi. Lai īstenotu šo būvprojektu, Jelgavas valstspilsētas pašvaldība Valsts kasē ņems ilgtermiņa aizņēmumu nedaudz vairāk kā 1,64 miljoni eiro apmērā – tādu lēmumu ceturtdien atbalstīja Jelgavas domes deputāti.

Aizņemsies tilta būvei pār Platones upi
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pašvaldības policisti saņems 75% piemaksu

Jelgavas valstspilsētas domes deputāti ceturtdien lēma piešķirt piemaksu Pašvaldības policijas darbiniekiem par darbu paaugstināta riska un slodzes apstākļos ārkārtējās situācijas laikā – 75% apmērā no stundas algas likmes.

Pašvaldības policisti saņems 75% piemaksu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - “Laflora” - Eiropas zaļā kursa flagmanis Latvijā

2021.gada 28.oktobrī - Jelgavas novada un Jelgavas valstspilsētas pašvaldību apstiprinājums “Laflora” vēja parka būvniecībai ir grandiozs solis kūdras ieguves un pārstrādes uzņēmuma “Laflora” un novada tālākajai attīstībai, saglabājot 290 esošās, kā arī nodrošinot vismaz 120 jaunas un ilgtspējīgas darba vietas un dzīves kvalitāti vietējai sabiedrībai. Vēja parks ļaus izveidot zaļo industriālo zonu, kas darbosies kā Zemgales reģiona attīstības katalizators. Investīcijas vēja parka un industriālās zonas izveidē sasniegs ap 170 milj. eiro. Elektroenerģijas ražošanu vēja parkā plānots uzsākt līdz 2025.gadam. “Laflora” vēja parka projekts sniegs būtisku pienesumu, lai mazinātu elektroenerģijas cenu valstī, no kā ieguvējs būs katrs Latvijas iedzīvotājs, tādējādi padarot Eiropas zaļo kursu pievilcīgāku.

“Laflora” - Eiropas zaļā kursa flagmanis Latvijā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ierobežota gājēju kustība Raiņa ielā

No 29. oktobra līdz 30. novembrim ierobežota gājēju kustība Raiņa ielā.

Ierobežota gājēju kustība Raiņa ielā
AUTOdoc.lv

0.6189329624176 109(0) - 0.54417705535889 2023.06.08. 17:48 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=2&act=10&date=1635976800&cat=10 ip: 172.70.43.199 usememcache: 1