Emīlija
ZIŅAS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
 • ZIŅAS
 • Jelgavas ziņas
 • Novadu ziņas
 • Politika
 • Komentāri
 • Ekonomikas ziņas
 • Kriminālās ziņas
 • Uzņēmēji runā
 • Dzīvesstils
 • Aculiecinieks
 • Sēru ziņas
 • Arhīvs
 • Jurista vārds
 • Portāls ziņo
 • SPORTS
 • IZKLAIDE
 • VIDEO
 • GRĀMATU APSKATS
 • VESELĪBA
 • IZGLĪTĪBA
 • LABDARĪBA
< Novembris >
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Arhīva navigācija

APTAUJA
Vai iepērkaties internetā? ..vairāk
Iepērkos tikai
internetā
Pa retam kaut ko
nopērku
Reizi vai divas
gadā iepērkos
Neiepērkos
internetā
Pirkumus veic citi
ģimenes locekļi
2021.11.01.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Kāpēc daži atkritumu laukumi pilni ar būvgružiem

Daudzās atkritumu novietnēs ir sakrājušās būvgružu kaudzes: reģipsis, flīzes, santehnika un citi būvniecības atkritumi. Ilgstoši šie būvgruži tur atrodas un pamatīgi maitā ainavu. Būvniecības atkritumu izvešana ir papildu pakalpojums par atsevišķu samaksu. ‘’Kolīdz mājas pilnvarota persona pasūtīs būvgružu izvešanu, mēs to varēsim nodrošināt teju pāris stundu laikā, tomēr pieteikumus būvgružu izvešanai saņemam ārkārtīgi reti. Mēs ar prieku īstenotu atkritumu izvešanu, jo arī mūs priecē sakārtota vide, tomēr neesam tiesīgi patvaļīgi uzspiest patērētājam savu maksas pakalpojumu,’’ informē Pilnsabiedrība ‘’JKP’’.

Kāpēc daži atkritumu laukumi pilni ar būvgružiem
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jauni satiksmes ierobežojumi Pulkveža Brieža ielā

Turpinās elektronisko sakaru tīklu izbūve Pulkveža Brieža ielā. No 1. novembra ir noteiktas izmaiņas satiksmes ierobežojumiem Pulkveža Brieža ielas posmā no Ausekļa ielas līdz Lielajai ielai.

Jauni satiksmes ierobežojumi Pulkveža Brieža ielā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Valsts svētkos aicina izgaismot ēku fasādes

Lai vairotu svētku gaisotni pilsētā, pašvaldība aicina svētku dienās no 18. novembra līdz 21. novembrim izgaismot ar sarkanbaltsarkanām gaismām iestāžu un uzņēmumu ēku fasādes. Savukārt valsts dzimšanas dienā 18. novembrī veidot sarkanbaltas sveču kompozīcijas savu privātmāju pagalmos, dzīvokļu logos vai uz balkoniem, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Valsts svētkos aicina izgaismot ēku fasādes
2021.10.31.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Izstrādā projektu par jaunas iestādes dibināšanu

Paplašinot un pilnveidojot Jelgavas valstspilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldes funkcijas, izskatīšanai domē tiek izstrādāts lēmumprojekts un nolikums par jaunas pašvaldības iestādes veidošanu. Tāpat plānots trīs pilsētas nevalstisko organizāciju (NVO) darbību pārcelt uz pašvaldībai piederošo ēku Skolotāju ielā 8.

Izstrādā projektu par jaunas iestādes dibināšanu
2021.10.29.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Lūdz atpazīt nekaunīgu atkritumu izmetēju

Kāds nekaunīgs jelgavnieks teju vai apsēdis īpašumu Filozofu ielā, regulāri pie tā izmetot savus atkritumus. Vainīgais ir nofilmēts, un īpašuma saimnieks lūdz iedzīvotāju palīdzību kaitnieka atpazīšanā.

Lūdz atpazīt nekaunīgu atkritumu izmetēju
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pieaugs izmaksas par atkritumu izvešanu

Ar 2021.gada 1.decembri jelgavniekiem par 13% pieaugs izmaksas par sadzīves atkritumu izvešanas pakalpojumu: tas ir saistīts ar poligona "Brakšķi" tarifa paaugstināšanu, informē pilnsabiedrība JKP.

Pieaugs izmaksas par atkritumu izvešanu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ierobežota satiksme Kameņu ielā

No 1. novembra līdz 20. decembrim ierobežota satiksme Kameņu ielā un Zāļu ielā.

Ierobežota satiksme Kameņu ielā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Interaktīvas pastaigas Jelgavā

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina brīvo laiku pavadīt aktīvi un izzinoši, dodoties pastaigās un iepazīstot pilsētas vēsturi.

Interaktīvas pastaigas Jelgavā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pieejama e-GRĀMATU bibliotēka

Lai produktīvi, radoši un informatīvi pavadītu mājsēdi un garos rudens vakarus, lasītājiem ir pieejama 3TD e-GRĀMATU bibliotēka. Tā ir iespēja lasīt dažāda žanra jaunākos un aktuālākos latviešu un ārzemju autoru darbus bez maksas un piekļūt tiem no mājām, ko lasītājiem nodrošina Jelgavas Pilsētas bibliotēka.

Pieejama e-GRĀMATU bibliotēka
2021.10.28.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Aizņemsies tilta būvei pār Platones upi

Tilts Jelgavā pār Platones upi Bauskas ielā šobrīd šķērsojams tikai gājējiem, taču jau šogad plānots sākt jauna tilta ar vienu braukšanas joslu katrā virzienā un apvienotu gājēju un velosipēdistu celiņu izbūvi. Lai īstenotu šo būvprojektu, Jelgavas valstspilsētas pašvaldība Valsts kasē ņems ilgtermiņa aizņēmumu nedaudz vairāk kā 1,64 miljoni eiro apmērā – tādu lēmumu ceturtdien atbalstīja Jelgavas domes deputāti.

Aizņemsies tilta būvei pār Platones upi
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pašvaldības policisti saņems 75% piemaksu

Jelgavas valstspilsētas domes deputāti ceturtdien lēma piešķirt piemaksu Pašvaldības policijas darbiniekiem par darbu paaugstināta riska un slodzes apstākļos ārkārtējās situācijas laikā – 75% apmērā no stundas algas likmes.

Pašvaldības policisti saņems 75% piemaksu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - “Laflora” - Eiropas zaļā kursa flagmanis Latvijā

2021.gada 28.oktobrī - Jelgavas novada un Jelgavas valstspilsētas pašvaldību apstiprinājums “Laflora” vēja parka būvniecībai ir grandiozs solis kūdras ieguves un pārstrādes uzņēmuma “Laflora” un novada tālākajai attīstībai, saglabājot 290 esošās, kā arī nodrošinot vismaz 120 jaunas un ilgtspējīgas darba vietas un dzīves kvalitāti vietējai sabiedrībai. Vēja parks ļaus izveidot zaļo industriālo zonu, kas darbosies kā Zemgales reģiona attīstības katalizators. Investīcijas vēja parka un industriālās zonas izveidē sasniegs ap 170 milj. eiro. Elektroenerģijas ražošanu vēja parkā plānots uzsākt līdz 2025.gadam. “Laflora” vēja parka projekts sniegs būtisku pienesumu, lai mazinātu elektroenerģijas cenu valstī, no kā ieguvējs būs katrs Latvijas iedzīvotājs, tādējādi padarot Eiropas zaļo kursu pievilcīgāku.

“Laflora” - Eiropas zaļā kursa flagmanis Latvijā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ierobežota gājēju kustība Raiņa ielā

No 29. oktobra līdz 30. novembrim ierobežota gājēju kustība Raiņa ielā.

Ierobežota gājēju kustība Raiņa ielā
2021.10.27.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Slimnīca nav sūdzējusies par viltotu sertifikātu

Saistībā ar jebkāda viltota Covid-19 sertifikāta uzrādīšanas faktu SIA "Jelgavas pilsētas slimnīca", kurā 20. oktobrī mūžībā devās kādreizējais Centrālās Vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājs Arnis Cimdars, nav vērsusies tiesībsargājošās institūcijās, informēja slimnīcas vadītājs un valdes loceklis Kārlis Smilga.

2021.10.26.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pārlielupes pamatskolas pedagogi piedalās projektā

Skaidrs prāts, vesela miesa, laimīga dzīve. Kā to panākt? Atbildi uz šo jautājumu projektā Erasmus+ “Clear Mind, Fit Body, Happy Life” meklēs Jelgavas Pārlielupes pamatskolas skolotāji un skolēni.

Pārlielupes pamatskolas pedagogi piedalās projektā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Kā veicas ar vakcināciju ģimenes ārstiem Jelgavā?

Nacionālais veselības dienests sācis publiskot vakcinācijas pret Covid-19 aptveri ģimenes ārstu praksēs, kas dod iespēju portāla Jelgavniekiem.lv lasītājus iepazīstināt ar to, cik aktīvi vakcinācija norit Jelgavā un Jelgavas novadā.

Kā veicas ar vakcināciju ģimenes ārstiem Jelgavā?
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pašvaldības bērnudārzus apmeklē 30% bērnu

Stingro ierobežojumu laikā Jelgavas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes apmeklē 30 procenti bērnu, un pirmdien tajos bija 663 audzēkņi no 2209. Izglītības pārvalde aicina ģimenes atbildīgi izvērtēt bērnudārza nepieciešamību un iespēju robežās ierobežojumu laikā uz pirmsskolas izglītības iestādi bērnu vest tikai, ja nav iespējams nodrošināt viņu pieskatīšanu mājās.

Pašvaldības bērnudārzus apmeklē 30% bērnu
2021.10.25.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Aicina uzņēmējus pieteikties dalībai Biznesa dienā

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģiona nodaļa aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Zemgales Biznesa dienas tiešsaistes pasākumā, kas notiks 27. oktobrī no plkst. 13:00 līdz 16:00 Zoom platformā.

Aicina uzņēmējus pieteikties dalībai Biznesa dienā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - VID Jelgavā atradīsies Atmodas ielā 19

No 2021. gada 1.novembra visas Jelgavā esošās Valsts ieņēmumu dienesta (VID) struktūrvienības atradīsies vienā ēkā – Atmodas ielā 19, Jelgavā. Uz minēto adresi pārcelsies VID darbinieki gan no Lielās ielas 6 (klientu apkalpošanas zāle), gan Mātera ielas 57 (administrācija), gan Jelgavas muitas kontroles punkts 0512 no Stacijas ielas 1.

VID Jelgavā atradīsies Atmodas ielā 19
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ierobežota satiksme Emīla Dārziņa ielā

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" informē, ka no 25. oktobra līdz 1. novembrim tiks ierobežota satiksme Emīla Dārziņa ielas posmā no Madaru ielas līdz Kļavu ielai.

Ierobežota satiksme Emīla Dārziņa ielā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavā veiks ūdensapgādes sistēmas dezinfekciju

SIA "Jelgavas ūdens" informē, ka sakarā ar dzeramā ūdensapgādes sistēmas profilaktisko dezinfekciju Jelgavā 25., 26. un 27. oktobrī ūdenim iespējams neliels hlora aromāts.

Jelgavā veiks ūdensapgādes sistēmas dezinfekciju
AUTOdoc.lv

0.43200206756592 112(0) - 0.21940445899963 2024.05.22. 07:43 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=2&act=10&date=1635717600&cat=10 ip: 44.221.70.232 usememcache: 1