Spodris,
Kārlis
ZIŅAS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
 • ZIŅAS
 • Jelgavas ziņas
 • Novadu ziņas
 • Politika
 • Komentāri
 • Ekonomikas ziņas
 • Kriminālās ziņas
 • Uzņēmēji runā
 • Dzīvesstils
 • Aculiecinieks
 • Sēru ziņas
 • Arhīvs
 • Jurista vārds
 • Portāls ziņo
 • SPORTS
 • IZKLAIDE
 • VIDEO
 • GRĀMATU APSKATS
 • VESELĪBA
 • IZGLĪTĪBA
 • LABDARĪBA
< Augusts >
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Arhīva navigācija

APTAUJA
Kas gaidāms 2023. gadā? ..vairāk
Būs lielāka alga
Cenas visam
samazināsies
Ukrainā beigsies
karš
Nekas nemainīsies
Kļūs tikai
sliktāk
2021.08.30.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Dzeja ienāk pilsētā

Jau tradicionāli septembrī, kad gaisā viegli jūtama rudens elpa un dabā krāsojās lapu zelts, ar plašu un vērienīgu programmu Jelgavas bibliotēka aicina uz Dzejas dienām. Šogad Dzejas dienas ienāks pilsētā ar vadmotīvu “Dzejas vilnī” un norisināsies 16. septembrī.

Dzeja ienāk pilsētā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Uzsāk Graudu ielas asfaltēšanu

Uzsākta Graudu ielas asfaltēšana, informē Jelgavas valstspilsētas iestāde ‘’Pilsētsaimniecība’’.

Uzsāk Graudu ielas asfaltēšanu
2021.08.29.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Zināmi ātrākie piena paku laivu regates dalībnieki (2)

28. augustā radoši un spraigi notikumi risinājās Jelgavā, 19. "Baltais" Piena paku laivu regatē, kas, sagādājot ne vienu vien izaicinājumu, šogad jau trešo reizi norisinājās Driksas upes ūdeņos, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Zināmi ātrākie piena paku laivu regates dalībnieki
2021.08.27.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Būs ierobežota satiksme Miera ielā

Iestāde "Pilsētsaimniecība" informē, ka no 30. augusta līdz 31.decembrim tiks ierobežota satiksme Miera ielas posmā no Bauskas ielas līdz Miera ielas rotācijas aplim.

Būs ierobežota satiksme Miera ielā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pie skolām dežurēs policisti

30. augustā stāsies spēkā maksimālā braukšanas ātruma ierobežojumi pie pilsētas izglītības iestādēm tajos ielu posmos, kur tie nav ieviesti pastāvīgi. Savukārt 1. septembrī, rūpējoties par skolēnu drošību, dežūras pie skolām uzsāks policisti, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Pie skolām dežurēs policisti
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Darbu sāk vēl viena elektroauto uzlādes stacija

Šonedēļ Jelgavā, Jēkabpilī, Valmierā un Daugavpilī darbu sāk AS "Latvenergo" tirdzniecības zīmola Elektrum elektroauto uzlādes stacijas. Tādējādi jau 9 Latvijas pilsētās strādās 18 Elektrum uzlādes stacijas ar 67 pieslēgvietām.

Darbu sāk vēl viena elektroauto uzlādes stacija
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Tehnikas un inovāciju tirgus "Mehatrons 2021"

4. septembrī Jelgavā, Pasta salā notiks Tehnikas un inovāciju tirgus “Mehatrons 2021”. Mehatrons apvieno sevī tradicionālos Metāla svētkus un Inženieru dienas. Arī šogad svētki noritēs trīs dienas; 4. septembrī Pasta salā inženierzinātnes popularizēs izglītības iestādes, uzņēmēji, izgudrotāji un amatnieki, bet 11. un 12. septembrī sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis” būs vērojamas sacensības dažādās autosporta disciplīnās un ar tām saistītās aktivitātēs.

Tehnikas un inovāciju tirgus
2021.08.26.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Bērnudārzu rindā Jelgavā ievieš jauni prioritāti

Jelgavas valstspilsētas dome ceturtdien veica grozījumus saistošajos noteikumos „Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības nodrošināšanas funkcijas īstenošanas kārtība”, kuros cita starpā iekļauta jauna prioritāte vietu piešķiršanai pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē - bērniem bāreņiem vai bez vecāku gādības palikušiem bērniem.

Bērnudārzu rindā Jelgavā ievieš jauni prioritāti
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Atbalsta atkritumu pārstrādes rūpnīcu Jelgavā

Jelgavas valstspilsētas domes deputāti, 3 cilvēkiem balsojot «PRET» un vienam atturoties, ceturtdien neiebilda pret plastmasas atkritumu pārstrādes rūpnīcas izvietošanu Upes ceļā 22 un Klijēnu ceļā 7e, Jelgavā.

Atbalsta atkritumu pārstrādes rūpnīcu Jelgavā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Dome nepiekrīt VARAM atzinumam par atkritumu maksu

Jelgavas valstspilsētas dome ceturtdien, 26.augustā, pieņēma lēmumu, kas paredz noteikt maksu par sadzīves atkritumu savākšanu, pārvadāšanu, pārkraušanu, šķirošanu un citām normatīvajos aktos noteiktajām darbībām, ko veic pirms atkritumu reģenerācijas un kas samazina apglabājamo atkritumu apjomu, par uzglabāšanu, dalītās atkritumu savākšanas, pārkraušanas un šķirošanas infrastruktūras objektu uzturēšanu 8,20 eiro/m3 bez PVN apmērā. Līdz šim šī sadaļa bija viena no sadaļām atkritumu apsaimniekošanas tarifā.

Dome nepiekrīt VARAM atzinumam par atkritumu maksu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Mainās Jelgavas ielu apsaimniekošanas kārtība

Jelgavas valstspilsētas domē ceturtdien tika apstiprināti noteikumi „Jelgavas valstspilsētas pašvaldības ielu ikdienas uzturēšanas kārtība”, kas paredz vairākām ielām mainīt arī klasifikāciju pēc ikdienas uzturēšanas klases.

Mainās Jelgavas ielu apsaimniekošanas kārtība
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Meiju ceļa posma rekonstrukcijai–ap 3 miljoni eiro

Jelgavas valstspilsētas dome ceturtdien pieņēma lēmumu iesniegt projektu, kas paredz Meija ceļa rekonstrukciju no Satiksmes ielas līdz 1.līnijai, kas jau ilgstoši ir bēdīgā stāvoklī. Lai šos darbus veiktu, būs nepieciešami gandrīz 3 miljoni eiro.

Meiju ceļa posma rekonstrukcijai–ap 3 miljoni eiro
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Iesniedz projektu «Lediņu» pārbūvei

Jelgavas valstspilsētas dome ceturtdien pieņēma lēmumu iesniegt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai prioritāro investīciju projektu “Jaunrades nama “Junda” struktūrvienības “Lediņi” pārbūve un labiekārtošana 1.kārta”, kura kopējās izmaksas ir 400 000,00 eiro, kā arī projektu “Jaunrades nama “Junda” struktūrvienības “Lediņi” pārbūve un labiekārtošana 2.kārta”, kura kopējās izmaksas ir 202 290,06 eiro, tai skaitā 171 946,55 eiro ir aizņēmums Valsts kasē un 30 343,51 eiro ir pašvaldības budžeta līdzfinansējums.

Iesniedz projektu «Lediņu» pārbūvei
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Tehnoloģiju vidusskolas rekonstrukcija - dārgāka

Īstenojot būvdarbus Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā ir identificētas būvdarbu apjomu izmaiņas un papildu būvdarbi, kas nepieciešami Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas ēkas kvalitatīvai pārbūvei, kā rezultātā būvdarbu izmaksas palielinās par 567 070 eiro, un ceturtdien Jelgavas valstspilsētas dome ar vairākuma deputātu balsu apstiprināja finansējumu šim sadārdzinājumam.

Tehnoloģiju vidusskolas rekonstrukcija - dārgāka
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Iesniegs projektu tilta pār Platones upi izbūvei

Jelgavas valstspilsētas dome ceturtdien pieņemu iesniegt projektu, kas paredz tilta pār Platones upi izbūvi Bauskas ielā. Tam plānots tērēt nepilnus divus miljonus eiro.

Iesniegs projektu tilta pār Platones upi izbūvei
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Loka maģistrālē – jauns bērnu rotaļu laukums

Jau drīzumā tiks atklāts rekonstruētais bērnu rotaļu laukums Loka maģistrālē 5, kur nomainītas savu laiku nokalpojušās rotaļu iekārtas. Pilsētā turpinās arī citu bērnu rotaļu laukumu sakārtošana, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Loka maģistrālē – jauns bērnu rotaļu laukums
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Viskaļu ielā transports smagāks par 3,5 t nebrauks

Jelgavas valstspilsētas domes Satiksmes kustības drošības komisija 11. augusta sēdē pieņēma lēmumu ieviest satiksmes organizācijas izmaiņas Viskaļu ielā, nosakot, ka pa Viskaļu ielu aizliegts pārvietoties transportlīdzekļiem, kuru pilna masa ir lielāka par 3,5 tonnām, informē "Pilsētsaimniecībā".

Viskaļu ielā transports smagāks par 3,5 t nebrauks
2021.08.25.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Nākamnedēļ notiks Senioru veselības diena

3. septembrī skvērā aiz Jelgavas kultūras nama no pulksten 13 līdz 17 notiks Senioru veselības diena. Aktivitātēm obligāti iepriekš jāpiesakās, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Nākamnedēļ notiks Senioru veselības diena
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Satiksmes ierobežojumi Atmodas ielā

No 25. augusta līdz 17. septembrim būs ierobežota satiksme Atmodas ielā, posmā no Asteru ielas līdz Dobeles šosejai, kā arī ierobežota gājēju kustība Atmodas un Asteru ielu krustojumā, informē pašvaldības iestādē "Pilsētsaimniecība".

Satiksmes ierobežojumi Atmodas ielā
2021.08.24.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Liek pamatus Zemgales Kardioloģijas centram

Jelgavas poliklīnika (JP) ir izvirzījusi ambiciozu mērķi – piecos gados kļūt par Zemgales novada zināšanu, profesionāļu un tehnoloģiju centru sirds un asinsvadu slimību ārstēšanā, informēja JP valdes locekle Kintija Barloti.

Liek pamatus Zemgales Kardioloģijas centram
2021.08.23.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Bibliotēkā Baltijas ceļam veltīta izstāde

Līdz 16. septembrim Jelgavas bibliotēkas Izstāžu galerijā aplūkojama izstāde "Baltijas ceļš", kas tapusi sadarbībā ar Lietuvas Republikas vēstniecību, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Bibliotēkā Baltijas ceļam veltīta izstāde
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Nomainīts koka klājs Romas ielas gājēju tiltam

Uzlabojot gājēju un riteņbraucēju drošību, Romas ielas gājēju tiltam veikta koka klāja nomaiņa, informē "Pilsētsaimniecībā".

Nomainīts koka klājs Romas ielas gājēju tiltam
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Konference “Sirds veselība rītdienai 2021”

Trešdien, 25. augustā, Jelgavā norisināsies konference "Sirds veselība rītdienai 2021", kur eksperti dalīsies ar savu pieredzi un redzējumu kardioloģijas nozares attīstībā, informēja Jelgavas poliklīnikas vadītāja Kintija Barloti.

Konference “Sirds veselība rītdienai 2021”
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Atceļ sodu bijušam policistam no Jelgavas (1)

Bez Tabu jau vēstīja par bijušo policistu Juri Antānu, kurš ieradās resocializācijas centrā ”Lediņi” un agresīvi izturējies pret tā vadītāju Dāvidu. Par notikušo tika uzrakstīts iesniegums un sākotnēji bijušais likumsargs sodīts par sīko huligānismu.

Atceļ sodu bijušam policistam no Jelgavas
AUTOdoc.lv

0.66129493713379 122(0) - 0.57490348815918 2023.01.28. 13:08 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=2&act=10&date=1630270800&cat=10 ip: 172.70.174.211 usememcache: 1