Emīlija
ZIŅAS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
 • ZIŅAS
 • Jelgavas ziņas
 • Novadu ziņas
 • Politika
 • Komentāri
 • Ekonomikas ziņas
 • Kriminālās ziņas
 • Uzņēmēji runā
 • Dzīvesstils
 • Aculiecinieks
 • Sēru ziņas
 • Arhīvs
 • Jurista vārds
 • Portāls ziņo
 • SPORTS
 • IZKLAIDE
 • VIDEO
 • GRĀMATU APSKATS
 • VESELĪBA
 • IZGLĪTĪBA
 • LABDARĪBA
< Augusts >
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Arhīva navigācija

APTAUJA
Vai iepērkaties internetā? ..vairāk
Iepērkos tikai
internetā
Pa retam kaut ko
nopērku
Reizi vai divas
gadā iepērkos
Neiepērkos
internetā
Pirkumus veic citi
ģimenes locekļi




2020.08.17.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Filozofu ielā pārbūves apgaismojumu (1)

Sākta apgaismojuma pārbūve un elektrotīklu rekonstrukcija Filozofu ielas posmā no Rūpniecības līdz Augusta ielai, izbūvējot 15 jaunus balstus un LED gaismekļus, informē pašvaldība.

Filozofu ielā pārbūves apgaismojumu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Atkritumu apsaimniekošanā vajadzīgi jauni virzieni (1)

Lai arī nedaudz, bet mājsaimniecībās radīto atkritumu apjomam katru gadu ir tendence palielināties, savukārt Eiropas direktīva nosaka, ka līdz 2030.gadam poligonos apglabājamo atkritumu daudzumam jāsamazinās līdz 10 procentiem. Tādēļ atkritumu apsaimniekošanā nepieciešami jauni virzieni, un viens no tiem ir sadzīves atkritumu izmantošana enerģijas ieguvē, uzskata SIA «Jelgavas komunālie pakalpojumi» valdes loceklis Alvils Grīnfelds.

Atkritumu apsaimniekošanā vajadzīgi jauni virzieni
2020.08.16.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Remonti šovasar notiek 10 izglītības iestādēs

Vasaras brīvlaikā Jelgavas pilsētas pašvaldības izglītības iestādes gatavojas jaunajam mācību gadam – tiek atjaunotas telpas, nomainītas un remontētas iekšējās un ārējās inženierkomunikācijas, labiekārtota teritorija. 2020. gadā ģimnāziju, vidusskolu un pamatskolu remontiem no pašvaldības budžeta paredzēti 395 000 eiro, bet remontiem pirmsskolas izglītības iestādēs – 755 000 eiro. Kā informē Jelgavas Izglītības pārvaldē, visos aktuālajos projektos šobrīd noris intensīvs darbs.

Remonti šovasar notiek 10 izglītības iestādēs
2020.08.14.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Būvdarbi Loka maģistrālē noslēgsies septembrī (9)

30. septembris – tas ir datums, kad jābūt pabeigtiem divus gadus ilgušajiem rekonstrukcijas darbiem Loka maģistrālē, lai jau šoruden 4,7 kilometrus garo tranzīta ielu nodotu ekspluatācijā. Būvnieks uzsver, ka šobrīd koncentrējas uz asfalta virskārtas izbūvi atsevišķos Loka maģistrāles posmos un labiekārtošanas darbiem, tāpat tiek asfaltētas apbraucamās ielas un vairākās no tām izbūvēts jauns ietves segums. Piedāvājam ieskatu, kā šobrīd mainījusies Loka maģistrāle un kas vēl augustā un septembrī objektā jāpaveic.

Būvdarbi Loka maģistrālē noslēgsies septembrī
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pasta salā sāk kursēt bezpilota autobuss (1)

14. augustā jaunizveidotajā pieturas vietā "Tējas namiņš" pie ieejas Pasta salā svinīgi atklāts bezpilota elektrobuss, kas turpmāk divu nedēļu garumā kursēs līdz salas peldvietai un atpakaļ, un bez maksas ir pieejams ikvienam. Atklāšanas pasākumā piedalījās un pirmo braucienu veica arī Jelgavas pilsētas pašvaldības, Zemgales plānošanas reģiona, Satiksmes ministrijas un Eiropas parlamenta pārstāvji, un projekta partneri no Somijas.

Pasta salā sāk kursēt bezpilota autobuss
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Divas naktis asfaltēs Satiksmes ielu

Naktī no pirmdienas uz otrdienu, no 17. uz 18. augustu, un no otrdienas un trešdienu, no 18. uz 19. augustu, Satiksmes ielā tiks klāta asfalta virskārta. Asfaltēšanas darbu gaitā iebraukt dzīvojamo māju pagalmos abas dienas varēs līdz pulksten 20, tāpat objektā iespējams pastiprināts būvdarbu radīts troksnis.

Divas naktis asfaltēs Satiksmes ielu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sāk Meža fakultātes ēkas siltināšanu

Lai pilnveidotu Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) studiju infrastruktūru, nozīmīgi būvdarbi tiek īstenoti Meža fakultātē – līdztekus telpu remontam tur uzsākta ēkas siltināšana. Būvniecības un remonta darbi turpināsies līdz 2021. gada pavasarim.

Sāk Meža fakultātes ēkas siltināšanu
2020.08.13.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Veselības veicināšanas konkursā atbalsta 5 idejas

Noslēdzies Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes veselības veicināšanas ideju konkurss. No septiņiem saņemtajiem projekta pieteikumiem finansiāls atbalsts piešķirts pieciem. Jau septembrī jelgavnieki varēs bez maksas attīstīt spēku un mobilitāti TRX nodarbībās, piedalīties cigun vingrošanā, pilatēs, izzināt pareizas elpošanas noslēpumus, bet senioriem tiks piedāvāta joga. Nodarbības plānots sākt septembrī – informācija par pieteikšanos tiks izziņota.

Veselības veicināšanas konkursā atbalsta 5 idejas
2020.08.12.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Grupa «Jumprava» ieskandinās rudeni Jelgavā

Grupa «Jumprava»19.septembrī plkst.19 aicina uz koncertu «Pa vējam» Jelgavas brīvdabas koncertzālē «Mītava» Pasta salā. Koncertā skanēs visi grupas lielākie hīti.

Grupa «Jumprava» ieskandinās rudeni Jelgavā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pilsētā atputekļos vēl 17 ielas

Ņemot vērā sausos laikapstākļus, kas veicina putekļu veidošanos jo īpaši uz grantētajām ielām, šonedēļ pilsētā atsākas grants seguma ielu atputekļošana, pielietojot "CC Road" preparātu. Šajā darbu posmā – līdz augusta beigām – plānots atputekļot 17 ielas un ielu posmus.

Pilsētā atputekļos vēl 17 ielas
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Loka maģistrālē mainīsies satiksmes organizācija

Turpinoties Loka maģistrāles pārbūves darbiem, Loka maģistrāles un Rīgas ielas krustojumā no 13. augusta tiks veikti asfaltbetona seguma frēzēšanas un ieklāšanas darbi, līdz ar to autovadītājiem ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Rīgas ielā, pirms krustojuma, braukšanas ātrums tiks ierobežots līdz 30 km/h.

Loka maģistrālē mainīsies satiksmes organizācija
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Svētās Annas baznīcā – ērģeļmūzika un kino vakari (1)

Augustā Jelgavas Svētās Annas evaņģēliski luteriskā baznīca uzsāk pilotprojektu, ar brīvprātīgo draudzes locekļu palīdzību baznīcu padarot pieejamu apmeklētājiem ārpus dievkalpojumiem. Baznīca būs atvērta piektdienās no pulksten 16 un sestdienās no pulksten 11. Šo laiku apmeklētāji var izmantot kā lūgšanām, tā arī lai iepazītos ar 400 gadu veco baznīcu un piektdienu vakaros klausītos ērģeļmūziku, informē baznīcas draudzē.

Svētās Annas baznīcā – ērģeļmūzika un kino vakari
2020.08.11.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Aktivizējušies interneta krāpnieki (1)

Fortum Jelgava Klientu apkalpošanas centrs vēlas brīdināt, ka diemžēl ir aktivizējušies interneta krāpnieki, kas it kā Fortum vārdā uzrunā arī Fortum klientus.

Aktivizējušies interneta krāpnieki
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Aicina uz izstādi - "Baltijas ceļš"

Pirmdien, 17. augustā, pulksten 16 Jelgavas lietuviešu biedrība "Vītis" aicina lietuviešu kopienas ļaudis un citus interesentus uz izstādes "Baltijas ceļš - dokumentos, atmiņās, sirdīs" atklāšanu, kas norisināsies Skolotāju ielā 8, Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē.

Aicina uz izstādi -
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - ZOC stadionam piešķirs Jāņa Lūša vārdu

22. augustā Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra stadionā, jau astoto reizi norisināsies leģendārā sportista olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausa izcīņa šķēpmešanā. Šogad pasākums būs īpašs ar to, ka Zemgales Olimpiskā centra stadionam tiks piešķirts Jāņa Lūša vārds, ziņo Jelgavas pilsētas pašvaldība.

ZOC stadionam piešķirs Jāņa Lūša vārdu
2020.08.10.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Gaismas ielas posmā ierobežota satiksme

Gaismas ielā, posmā no Stadiona ielas līdz Bērzu ceļam, līdz 20. augustam tiks ierobežota satiksme.

Gaismas ielas posmā ierobežota satiksme
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Dzimtsarakstu nodaļas arhīvā pirmskara ieraksti

Jelgavas pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā iegūti unikāli pirmskara Jelgavas ieraksti – arhīva grāmatas ar dzimšanas, laulības un miršanas reģistru datiem no 1922. līdz 1949. gadam. Atgūstot kara laikā zaudēto arhīvu, Dzimtsarakstu nodaļā turpmāk varēs saņemt noderīgu informāciju, kas izmantojama dzimtas un vēstures pētniecībā.

Dzimtsarakstu nodaļas arhīvā pirmskara ieraksti
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Aicina uz Veselības dienas aktivitātēm

25. augustā no pulksten 12.30 līdz 15.30 Dobeles ielā 62a norisināsies Jelgavas sociālo lietu pārvaldes organizēts pasākums "Veselības diena". Tās laikā jelgavnieki bez maksas varēs veikt veselības pārbaudes un piedalīties lekcijā par uzturu.

Aicina uz Veselības dienas aktivitātēm




AUTOdoc.lv

0.45342898368835 116(0) - 0.24555206298828 2024.05.22. 08:10 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=2&act=10&date=1597611600&cat=10 ip: 44.221.70.232 usememcache: 1