Kurts, Knuts,
Gundars
ZIŅAS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
 • ZIŅAS
 • Jelgavas ziņas
 • Novadu ziņas
 • Politika
 • Komentāri
 • Ekonomikas ziņas
 • Kriminālās ziņas
 • Uzņēmēji runā
 • Dzīvesstils
 • Aculiecinieks
 • Sēru ziņas
 • Arhīvs
 • Jurista vārds
 • Portāls ziņo
 • SPORTS
 • IZKLAIDE
 • VIDEO
 • GRĀMATU APSKATS
 • VESELĪBA
 • IZGLĪTĪBA
 • LABDARĪBA
< Jūnijs >
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Arhīva navigācija

APTAUJA
Vai esat gatavs jaunajai apkures sezonai? ..vairāk
Kurināmais ir
nopirkts visai
ziemai
Vēl meklēju
lētākos
piedāvājumus
Esmu iekrājis
apkures maksājumu
segšanai
Nesatraucos par
apkures izmaksām
2020.06.25.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ierobežota satiksme Filozofu ielā un Dambja ielā

Līdz 31. jūlijam pagarināts termiņš satiksmes ierobežošanai Filozofu ielā, posmā no Rūpniecības ielas līdz Augusta ielai un Dambja ielā, posmā no Rūpniecības ielas līdz Brigaderes ielai, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde ‘’Pilsētsaimniecība’’.

Ierobežota satiksme Filozofu ielā un Dambja ielā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Tornī Zitas Vēveres gleznu izstāde

No 1. jūlija Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī tiks atklāta mākslinieces Zitas Vēveres zīmējumu gleznu izstādē "Mirklis. Gaisma. Es". Galvenais motīvs, kas caurvij Z. Vēveres glezniecību, ir gaismas tvērums - kā uz dažām sekundēm izgaismojas viss, kam gaisma pieskārusies.

Tornī Zitas Vēveres gleznu izstāde
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Muzejā tikšanās ar mākslinieci Ligitu Cauni

26. jūnijā pulksten 18 Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā gaidāma tikšanās ar mākslinieci Ligitu Cauni, ar kuras daiļradi – ainavu gleznām, grafiskā dizaina darbiem un vitrāžu metiem – līdz 5. jūlijam var iepazīties izstādē "Atzīšanās mīlestībā". Vakars kopā ar mākslinieci būs laiks un vieta sarunām par mākslu, radošumu un reizē iespēja kopīgi iepazīt mākslinieces darbus.

Muzejā tikšanās ar mākslinieci Ligitu Cauni
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Kapusvētki Jelgavas pilsētas kapsētās

Jūlijā Jelgavas pilsētas kapsētās notiks Jelgavas Svētā Jāņa evaņģēliski luteriskās draudzes organizētie kapusvētki.

Kapusvētki Jelgavas pilsētas kapsētās
2020.06.23.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Izveidota krustvārdu mīkla par Jelgavas vēsturi

Jelgavas 755. jubilejas gada garumā informatīvā izdevuma "Jelgavas vēstneša" un mājaslapas www.jelgava.lv lasītājiem tiek piedāvātas jelgavnieku radītās krustvārdu mīklas par pilsētu. Jūnija mēnesī publicēta Daniela Ribalko radītā mīkla, kas veltīta galvenokārt Jelgavas vēsturei.

Izveidota krustvārdu mīkla par Jelgavas vēsturi
2020.06.22.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Atklāta starptautiskā izstāde "Pandēmijas laikā"

Jelgavas kultūras namā skatāma starptautiskā izstāde "Pandēmijas laikā", kas tapusi, turpinot vairāk nekā 20 gadus ilgo sadraudzības pilsētu Jelgavas, Šauļu un Pērnavas sadarbību kultūras un mākslas jomā. Katru gadu vienā no pilsētām tiek rīkota mākslas izstāde, šogad tai norisinoties Jelgavā. Izstādē aplūkojamas četru mākslinieku foto sērijas, kurās autori atskatījušies uz aizvadītajiem mēnešiem, kad ikdienas dzīves priekšplānā izvirzīta nepieciešamība distancēties, palikt mājās un nepulcēties. Izstāde skatāma līdz 20. jūlijam.

Atklāta starptautiskā izstāde
2020.06.21.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Smilšu skulptūru parks atvērts apmeklētājiem

No 20. jūnija Pasta salā atvērts smilšu skulptūru parks, aicinot ikvienu jelgavnieku un pilsētas viesi ielūkoties brīnumainajā smilšu mākslas pasaulē. Tradicionālais Smilšu skulptūru festivāls savu 14. gadu neaizvada kā konkurss, bet gan kā veltījums Jelgavai un tās vēsturei izstādes formā, piedāvājot apskatīt 10 mākslas darbus, kas atklāj pilsētas stāstu 755 gadu garumā - no pirmajiem ziemeļbriežu medniekiem, kas apdzīvoja tagadējo pilsētas teritoriju, līdz grupai "Prāta vētra".

Smilšu skulptūru parks atvērts apmeklētājiem
2020.06.20.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Aicina nopļaut zāli un sakopt privāto teritoriju

Jelgavas Pašvaldības policija iedzīvotājus aicina pievērst uzmanību sava īpašuma un tam piegulošās teritorijas sakopšanai. Pašvaldības policija par zāles nopļaušanu šogad jau veikusi preventīvas pārrunas ar 88 teritoriju īpašniekiem, divos gadījumos, kad saimnieks nav reaģējis arī pēc vairākkārtējiem aicinājumiem sakopt īpašumu, uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

Aicina nopļaut zāli un sakopt privāto teritoriju
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Filmas.lv norisinās Līgo svētku kino festivāls

Līgo svētkiem tuvojoties, Nacionālā Kino centra portāls filmas.lv sadarbībā ar Latvijas filmu studijām dāvina skatītājiem jau trešo tiešsaistes festivālu "Latvijas filmas pasaulē", kas norisinās 20.-24. jūnijā. Festivāla gaitā 10 Latvijas filmas kā īpašs sveiciens nacionālajos svētkos būs pieejamas noskatīšanai bez maksas datorā jebkurā pasaules vietā.

Filmas.lv norisinās Līgo svētku kino festivāls
2020.06.19.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - «Fitland» piedāvā īrei telpas!

Veselības centrs un fitnesa klubs «Fitland» piedāvā īrei telpas - ģimenes ārstu praksei, individuālajai darbībai ārstiem un speciālistiem, dažādu medicīnisko pakalpojumu sniedzējiem un citiem ar medicīnu saistītiem profesionāļiem.

«Fitland» piedāvā īrei telpas!
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - VP aicina Līgo svētkos rīkoties pārdomāti

Šogad Līgo svētku laikā daudziem būs piecas brīvdienas, tāpēc Valsts policija aicina iedzīvotājus nebūt pārgalvīgiem, lai svinēšanas prieku nesabojātu nepatikšanas, nelaimes gadījumi un traģēdijas.

VP aicina Līgo svētkos rīkoties pārdomāti
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Medemciema krustojumā slēgti kreisie pagriezieni

Lai paaugstinātu satiksmes drošību, Medemciema krustojumā uz Jelgavas šosejas (A8) ir mainīta satiksmes organizācija – ir slēgti kreisie pagriezieni. Tāpat ir mainīta satiksmes organizācija Jelgavas šosejas (A8) un Rīgas apvedceļa (A5) krustojumā.

Medemciema krustojumā slēgti kreisie pagriezieni
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Apciemo Jelgavas novada mājražotājus un muižas

Sestdien, 4. jūlijā, un turpmāk jūlija sestdienās, mājražotāji un muižu pārstāvji Jelgavas novadā aicina apciemot saimniecības un muižas. Mājražošanas uzņēmumos varēs iepazīt unikālus vietējos produktus un piedalīties degustācijās, bet, dodoties apmeklēt muižas, izzināt muižu vēsturi, noklausīties stāstus par seno laiku sadzīvi un izbaudīt muižu parku šarmu.

Apciemo Jelgavas novada mājražotājus un muižas
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - "Fortum" veic remontdarbus ēku siltumpunktos

Rūpējoties par nepārtrauktas siltumapgādes nodrošināšanu ilgtermiņā, SIA "Fortum Jelgava" šovasar plānojusi veikt remontdarbus 20 ēku individuālajos siltumpunktos, kuros konstatētas nolietojuma pazīmes, kas var potenciāli ietekmēt siltumenerģijas piegādi. Šonedēļ remontdarbi tiek veikti 12 individuālajos siltumpunktos, līdz ar to iedzīvotājiem uz laiku tiek atslēgta karstā ūdens padeve. Darbi turpināsies arī nākamnedēļ un jūlijā.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavas tirgus būs slēgts Jāņos

SIA "Jelgavas tirgus" administrācija informē, ka svētku brīvdienās – 22. un 23. jūnijā – Jelgavas tirgus strādās no pulksten 8 līdz 15, bet 24. jūnijā tas būs slēgts.

Jelgavas tirgus būs slēgts Jāņos
2020.06.18.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pārlielupes bibliotēkā varēs uzpīt Līgo vainagu

Sestdien, 20. jūnijā, no pulksten 12 līdz 15 Pārlielupes bibliotēkā Loka maģistrālē 17 ikviens gaidīts uz saulgriežu ielīgošanas pasākumu – radošo darbnīcu, kurā varēs apgūt Līgo vainagu pīšanas prasmi, uzpinot savu vainagu.

Pārlielupes bibliotēkā varēs uzpīt Līgo vainagu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sāks izsniegt jaunās Jelgavas iedzīvotāja kartes (2)

No 1. jūlija Jelgavas iedzīvotāji un skolēni pakāpeniski varēs pieteikties jaunās Jelgavas iedzīvotāja kartes un Jelgavas skolēna apliecības saņemšanai, kas turpmāk ļaus saņemt pašvaldības atvieglojumus pilsētas sabiedriskajā transportā un ēdināšanai skolās. Jelgavas pašvaldība ir izstrādājusi jauna parauga personalizētas Jelgavas iedzīvotāja kartes, kas sāks darboties no 21. jūlija, un jaunas Jelgavas skolēna apliecības, kas sāks darboties līdz ar jauno mācību gadu.

Sāks izsniegt jaunās Jelgavas iedzīvotāja kartes
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Skulptūras varēs apskatīt jau no sestdienas

Jau pusotru nedēļu Pasta salā strādā tēlnieki, radot unikālus darbus, kurus no 20. jūnija varēs apskatīt ikviens. Ikgadējais Smilšu skulptūru festivāls savu 14. gadu neaizvada kā konkurss, bet gan kā veltījums Jelgavai un tās vēsturei izstādes formā. Skulptūru parka atvēršanu sestdien papildinās kultūras namā apskatāma Latvijas, Lietuvas un Igaunijas fotogrāfu izstāde, kā arī šajā dienā noslēgsies lielformāta keramikas skulptūru simpozijs par tēmu "Baltu ugunis".

Skulptūras varēs apskatīt jau no sestdienas
AUTOdoc.lv

0.3132050037384 109(0) - 0.19170355796814 2023.09.26. 19:19 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=2&act=10&date=1593032400&cat=10 ip: 172.70.135.194 usememcache: 1