Balbeks BMX Eiropas čempionātu noslēdz 27. vietā

Nekādas ziņas par Kristapu Vinteru un Klāvu Lisovski, kuri iet pa spici, turklāt Lisovski reāli atbalsta D.L....

2.$[ 2009.07.15. 08:48:52 ]

viņi nepārstāv Jelgavu,bet Rīgu lasi Rīgas ziņas ,varbūt tur par viņiem raksta.

3.J.LIsovskis[ 2009.07.15. 15:05:15 ]

Labi, ka ir čaļi kas interesējās.tātad Lisovskis cruiser-15-16 ieņēma 3. vietu 36 dalībnieku konkurecē.Expertos 16-gadīgajos,1/2finālā Klāvs neveiksmīgi izvēlējas pirmās virāžas trajektoriju ,saķērās, izklipsējas un vairs nespēja iekļūt finālā,tādējādi kopvērtējumā ieņēma 15-to vietu 56dalībnieku konkurencē.Vinters trasē visos braucienos rīkojās nevainojami un pelnīti kļuva par 15-gadīgo grupas uzvarētāju.Patīkami pārsteidza Bāriņš 15-gadīgo konkurencē 1/2 7-jā vietā kopvērtējumā 13. vieta.Apsveicu visus puikas kas startēja EČ no jelgavas kluba ieguldot milzīgas pūles treniņos.

4.slims[ 2009.07.16. 08:06:50 ]

tikpat labi Kambala arī spēlē Krasnojarskā - nafig ta pa viņu raksta? dauņi tie jelgavnieki...

5.atbilde[ 2009.07.17. 00:28:41 ]

A.Balbekam vienreiz jāsniedz jelgavniekiem atbilde -kāpēc no jelgavas kluba aizgāja labākie mitavas kumeļu braucēji. Tas nebija bez iemesla.Lai jelgavas klubs atkal atdzimtu jamaina nost ģimenīte,kuras dēļ klubs paputēja.pajautājiet prezidentam, kādu viņš ir izdarījis darbu, lai BMX Jelgavā atkal uzplauktu.Aicinu Kaminska kungu rīkoties.

0.28983998298645 56(0) - 0.17954707145691 2024.04.19. 17:16 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=150&act=4&art=12660&comm=1 ip: 172.70.131.154 usememcache: 1