• Citi sporta veidi

SPORTS / Citi sporta veidi / (Raksts) /

Jelgavas seniori izcīna medaļas badmintonā (1)

Raksts publicēts: 2016.08.21. 20:20:08

Sestdien, 20.augustā Salaspilī notika Latvijas čempionāts badmintonā senioriem. Kopumā sacensībās piedalījās 51 seniors vecumā no 35+ līdz 70+. Latvijas čempionāta medaļas izcīnīja arī trīs jelgavnieki un četri badmintona spēlētāji no Ozolniekiem.

Jelgavnieks Vadims Čulka izcīnīja 1.vietu 40+ vīriešu vienspēlēs, kā arī 2.vietu 40+ vīriešu dubultspēlēs kopā ar Aināru Zanderu no Ozolniekiem, un 3.vietu 40+ jauktajās dubultspēlēs kopā ar Aneti Zunti no Valkas.

Jelgavniece Diāna Gailuma ieguva 1.vietu 35+ jauktajās dubultspēlēs kopā ar valmierieti Uģi Melderi, kā arī 3.vietu 35+ sieviešu vienspēlēs, taču palika bez medaļas 35+ sieviešu dubultspēlēs pāri ar Kamillu Svirsku no Salaspils.

Sacensībās piedalījās arī Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs, jelgavnieks Kristians Rozenvalds, kurš izcīnīja 3.vietu MS 40+ vīriešu vienspēlēs, taču mazāk viņam veicās 40+ jauktajās dubultspēlēs pārī ar valmierieti Ivetu Kļaviņu un 40+ vīriešu dubultspēlēs pāri ar Edgaru Kviesi no Talsiem.

Ļoti veiksmīgi Latvijas čempionātā spēlēja arī LLU studente Dace Pumpure, kura 60+ sieviešu vienspēlēs izcīnīja 1.vietu, kā arī 1.vietu 45+ sieviešu dubultspēlēs pārī ar valmierieti Martu Ādamsoni. 55+ jauktajās dubultspēlēs Dace Pumpure ieguva 3.vietu pārī ar rīdzinieku Anatoliju Rumjancevu.

Ozolnieku badmintona dzīves organizētājs Olafs Krūzmētra Salaspilī izcīnīja 1.vietu 50+ vīriešu vienspēļu turnīrā, otro vietu 40+ jaukto dubultspēlēs pāri ar Tatjanu Dvorniku no Valkas, un 2.vietu 45+ vīriešu dubultspēlēs pāri ar Aldi Valbaku no Ozolniekiem.

Visās trijās kategorijās piedalījās arī Ainārs Zanders no Ozolniekiem. Viņš ierindojās 1.vietā 45+ jauktajās dubultspēlēs pāri ar novadnieci Unu Tīlibu, kā arī 2.vietā vīriešu dubultspēles pārī ar jelgavnieku Vadimu Čulku. 45+ vīriešu vienspēļu turnīrā Ainārs Zanders ieguva 4.vietu.

Divās no trijām kategorijām piedalījās Aldis Valbaks no Ozolniekiem. 45+ vīriešu dubultspēlēs pāri ar novadnieku Olafu Krūzmētru tika izcīnīta 2.vieta, bet 45+ vīriešu vienspēlēs Aldis Valbaks ierindojās 5.vietā.

Aktīvā Ozolnieku volejboliste Una Tīliba badmintona čempionātā piedalījās divās kategorijās, un ieguva 1.vietu 45+ jauktajās dubultspēlēs pārī ar novadnieku Aināru Zanderu, kā arī 3.vietu 35+ sieviešu dubultspēlēs pārī ar madonieti Guntu Lapiņu.

Piedaloties visās trijās kategorijās, spēlētājiem dienas laikā nācas izspēlēt vairāk nekā 10 spēles.

Arī šoreiz čempionāts un apbalvošana aizritēja svinīgā gaisotnē, satiekoties tiem, kuri sen nebija redzējušies un patīkami un aktīvi pavadot dienu badmintona spēlēs.

lasīt komentārus (1)

0.25851893424988 56(0) - 0.17334651947021 2024.04.19. 00:57 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=145&act=4&art=38384 ip: 172.69.6.172 usememcache: 1