SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

«Mogo/LSPA» revanšējas «Zemgale/LLU» hokejistiem

Raksts publicēts: 2023.03.31. 08:34:53
Raksta autors: LETA

Mogo"/LSPA ceturtdien "Optibet" Hokeja līgas (OHL) finālsērijā līdz četrām uzvarām panāca 1-1 pret "Zemgale"/LLU vienību. "Mogo"/LSPA iepriekšējās sezonas čempioni "Zemgale"/LLU savā laukumā uzvarēja ar rezultātu 3:1.

Pirmajā periodā vārti netika gūti, bet otrajā rezultāts tika izmainīts pēc 24 sekundēm, kad ripu caur Henrija Anča kājsargiem raidīja Harijs Brants, panākdams 1:0 jelgavnieku labā. Otrās trešdaļas 14.minūtē Krišjānis Rēdlihs vairākumā izpildīja zibenīgu metienu no tuvas distances un izlīdzināja rezultātu.

Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas nedaudz vairāk kā astoņas minūtes pēc Mārtiņa Poreja metiena no zilās līnijas ripa atlēca no laukuma apmales un nonāca pie Kārļa Ozoliņa, kurš panāca 2:1 "Mogo"/LSPA labā. Jelgavnieki priekšpēdējā minūtē Ēriku Vītolu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, kas 26 sekundes pirms pamatlaika beigām ļāva Kārlim Ozoliņam panākt 3:1.

Pirmajā sērijas spēlē, uzvarot pagarinājumā ar rezultātu 4:3, panākumu guva "Zemgale"/LLU un sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 1-0.

Finālsērijas trešais mačs 1.aprīlī notiks Jelgavā.

Abas vienības izšķirīgo sēriju ir sasniegušas bez zaudējumiem izslēgšanas turnīrā. "Mogo"/LSPA vispirms ar 3-0 pārspēja Viļņas "Hockey Punks" un pēc tam ar 4-0 pieveica Rīgas "Prizmu", kamēr "Zemgale"/LLU bija pārāka par Elektrēnu "Energija" un Rīgas "Dinamo".

0.30945014953613 56(0) - 0.21524477005005 2024.04.19. 15:22 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=56703 ip: 172.69.58.234 usememcache: 1