SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

"Zemgale"/LLU piektdien izcīnīja uzvaru

Raksts publicēts: 2023.01.28. 07:18:52
Raksta autors: LETA

Latvijas čempionvienība hokejā "Zemgale"/LLU piektdien izcīnīja uzvaru Somijas pēc spēka otrās līgas jeb "Mestis" spēlē, šajā turnīrā pārtraucot astoņu zaudējumu sēriju. Jelgavas komanda izbraukumā ar rezultātu 3:1 guva virsroku pār Joensū "Kiekko-Pojat" hokejistiem.

Pēc nospēlētām 32 sekundēm Kristaps Roķis realizēja izgājienu vienatnē pret vārtsargu un panāca 1:0, bet 59 sekundes vēlāk Daniels Goršānovs izpildīja zibenīgu raidījumu no iemetienu apļa un nostiprināja "Zemgale"/LLU komandai vadību. Trešā perioda trešajā minūtē mājinieki vienus vārtus atguva, taču 39 sekundes pirms pamatlaika beigām Ričards Bernhards raidīja ripu tukšos vārtos, panākdams 3:1.

Sestdien abas komandas tiksies atkārtoti.

Jelgavas komanda ar izcīnītiem 27 punktiem 33 spēlēs ieņem pēdējo vietu 14 komandu konkurencē, kamēr "Kiekko-Pojat" ar 56 punktiem 35 cīņās ir piektā.

Latvijas čempione "Mestis" līgas pamatturnīrā četros apļos aizvadīs 52 spēles, 26 notiekot "Zemgale/LLU" ledus hallē Jelgavā.

Pagājušajā sezonā par Somijas otras spēcīgākās līgas čempionvienību kļuva Imatras "Kettera", kas finālsērijā ar 4-1 pieveica "Kiekko-Espoo".

Jelgavas "Zemgale"/LLU 2021./2022. gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".

1.1793432235718 58(0) - 0.886394739151 2024.03.19. 05:21 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=56184 ip: 172.70.42.216 usememcache: 1