SPORTS / Hokejs / (Raksts) /

“Zemgale”/LLU izcīna otro uzvaru divās dienās

Raksts publicēts: 2022.10.02. 08:16:38
Raksta autors: tv3.lv

“Zemgale”/LLU hokejisti sestdien “Mestis” līgas otrajā mačā ar 4:2 pārspēja Heinolas “Pellitat” hokejistus, izcīnot otro uzvaru divu dienu laikā.

Piektdien abu komandu pirmajā tikšanās reizē “Zemgale”/LLU otrajā trešdaļā guva četrus vārtus un izcīnīja uzvaru ar 4:3.

Sestdien jelgavnieku labā vārtus guva Roberts Petrovičs, Gatis Gricinskis, Artūrs Homjakovs un Daniels Andersons.

Arī sestdienas spēlē pirmie vadībā izvirzījās “Pellitat” hokejisti – Ēriku Vītolu pārspēja Matiass Lentemeki.

Pirmās trešdaļas izskaņā pēc spēcīga Rainera Rullera metiena pirmais pie atsistās ripas bija Roberts Petrovičs, izlīdzinot rezultātu.

Gatis Gricinskis otrajā trešdaļā izvirzīja jelgavmiekus vadībā, bet pašā trešā perioda sākumā Lentemeki vēlreiz pārspēja Vītolu.

Uzvaras vārtus skaitliskajā vairākumā guva Artūrs Homjakovs. Spēles beigās “Pellitat” vārtsarga vietā sūtīja sesto laukuma spēlētāju, kas ļāva Danielam Andersonam iemest ripu tukšajos pretinieku vārtos.

Nākamās spēles “Zemgale”/LLU aizvadīs izbraukumā, 4.un 5.oktobrī tiekoties ar Tamperes “KooVee”.

AUTOdoc.lv

0.29286599159241 56(0) - 0.20040464401245 2024.04.19. 12:38 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=136&act=4&art=55233&lnk_src=popular ip: 172.70.127.39 usememcache: 1