7

“Zemgale”/LLU uzvar “Kiekko Vantaa” hokejistus

Raksts publicēts: 2022.11.26. 09:36:29
Raksta autors: LETA

Latvijas čempionvienība hokejā “Zemgale”/LLU piektdien Somijas pēc spēka otrās līgas – “Mestis” – regulārā čempionāta spēlē savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) uzvarēja “Kiekko-Vantaa” hokejistus.

Uzvarētāju labā vārtus guva Ričards Bernhards, Pēteris Purmalis un Roberts Baranovskis.

Laukuma saimniekiem izdevās izvirzīties vadībā spēles 12.minūtē, kad vārtus pēc Harija Branta un Purmaļa piespēlēm guva Bernhards.

Turpinājumā otrā trešdaļa aizritēja bez gūtiem vārtiem, bet noslēdzošā perioda ievadā pēc mazāk nekā septiņām minūtēm viesi panāca neizšķirtu, precīzam esot Matiasam Lāksonenam.

53.minūtē vienu vārtu pārsvaru Jelgavas komandai atguva Purmalis, kurš izcēlās ar precīzu metienu pēc Bernharda piespēles. Savukārt pēdējā pamatlaika minūtē ripu tukšos vārtos raidīja Baranovskis.

Sestdien abas komandas spēkosies vēlreiz.

Jelgavas komanda ar izcīnītiem 16 punktiem 15 spēlēs ieņem 12.vietu 14 komandu konkurencē, kamēr “Kiekko-Vantaa” ar 35 punktiem 20 mačos atrodas ceturtajā pozīcijā.

Latvijas čempione “Mestis” līgas pamatturnīrā četros apļos aizvadīs 52 spēles. 26 no šīm cīņām norisināsies “Zemgale/LLU” ledus hallē Jelgavā.

Pagājušajā sezonā par Somijas otras spēcīgākās līgas čempionvienību kļuva Imatras “Kettera”, kas finālsērijā ar 4-1 pieveica “Kiekko-Espoo”.

AUTOdoc.lv

0.31393694877625 58(0) - 0.21137857437134 2024.03.28. 15:51 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=55669 ip: 172.71.222.40 usememcache: 1