10
7

Džudisti no Polijas atgriežas ar 15 medaļām (1)

Raksts publicēts: 2022.11.11. 10:21:00

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas un džudo kluba "KIN" džudisti atgriezušies no Polijas galvaspilsētas Varšavas ar 15 medaļām.

Jelgavas džudisti startēja 8. starptautiskajā džudo turnīrā "Bjalolekas mēra kauss", kas veltīts trenera Slavomira Pačolaka piemiņai. Bjaloleka ir viens no 18 Varšavas rajoniem. Sacensībās piedalījās vairāk nekā 1200 dalībnieku no dažādām valstīm. Jelgavu pārstāvēja 18 sportisti, startējot U-9, U-10, U-11, U-12, U-14 un U-16 vecuma grupā.

Viņas audzēkņi Polijā izcīnīja 15 medaļas: piecas zelta, piecas sudraba un piecas bronzas. Zelta medaļu izcīnīja: Ivans Kedičs U-9 un U-10 vecuma grupās svara kategorijā līdz 24 kilogramiem, Elīna Šeluhina U-11 vecuma grupā svara kategorijā līdz 26 kilogramiem, Dmitrijs Žukausks U-16 vecuma grupā svara kategorijā virs 73 kilogramiem un Sofija Losāne U-16 vecuma grupā svara kategorijā līdz 78 kilogramiem.

Sudraba medaļu izcīnīja Elīna Šeluhina U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 26 kilogramiem, Emma Losāne U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 39 kilogramiem, Romāns Kostromins U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 42 kilogramiem, Damirs Krūmiņš U-11 vecuma grupā svara kategorijā līdz 39 kilogramiem un Marks Portakovs U-11 vecuma grupā svara kategorijā līdz 27 kilogramiem.

Bronzas medaļu izcīnīja Ņikita Vaitehovičs U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 45 kilogramiem, Tamerlans Voroņeckis U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 42 kilogramiem, Arnolds Losāns U-14 vecuma grupā svara kategorijā līdz 73 kilogramiem, Aleksandrs Kabacijs U-16 vecuma grupā svara kategorijā līdz 46 kilogramiem un Deniss Britikovs U-16 vecuma grupā svara kategorijā līdz 55 kilogramiem.

lasīt komentārus (1)

0.31512999534607 58(0) - 0.22659301757812 2024.03.29. 04:38 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=55550 ip: 172.70.43.35 usememcache: 1