ģimenes locekļi

FK"Jelgava" iekļūst Latvijas kausa ceturtdaļfinālā

Raksts publicēts: 2020.09.25. 08:56:13
Raksta autors: Jelgava.lv

FK "Jelgava" vakar izbraukumā aizvadīja "Viensviens" Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla spēli pret 3. līgas komandu "Kauguri/Beitar". Pārliecinoši izcīnot uzvaru, jelgavnieki nodrošinājuši sev vietu ceturtdaļfinālā.

Sākot ar astotdaļfinālu, Latvijas kausa izcīņā iesaistījās arī "Optibet" virslīgas klubi, un izlozē tika noteikts, ka mūsu komandas pretinieki būs komanda "Kauguri/Beitar". Pāra uzvarētājs tika noskaidrots vienā mačā, neizšķirta gadījumā aizvadot papildlaiku 2x15 minūtes un, ja nepieciešams, arī pēcspēles sitienu sēriju.

Spēlē pret "Kauguri/Beitar" jelgavnieki izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 9:0. Vārtus FK "Jelgava" labā guva Vladislavs Soloveičiks, Jasafs Sovs (trīsreiz), Ričards Korzāns (divreiz), Jevgeņijs Kazačoks, Jurijs Zaharkivs un Jānis Grīnbergs.

Ceturtdaļfinālā jau iekļuvušas komandas FK "Jelgava", "Valmiera FC", FK "Ventspils", FK "Spartaks", FK "Tukums 2000/TSS" un FK "Liepāja", 1. oktobrī tiks noskaidroti arī pārējie divi ceturtdaļfināla dalībnieki. Kad būs zināmas visas astoņas komandas, tiks izlozēti ceturtdaļfināla pāri.

Jāatgādina, ka šogad kausa izcīņā piedalījās vēl viena Jelgavas komanda – "Albatroz SC/FS Jelgava" –, kura no turnīra izstājās soli pirms astotdaļfināla.

Šīs sezonas Latvijas kausa izcīņas fināls notiks 8. novembrī Ventspils Olimpiskā centra stadionā. Jāuzsver, ka "Viensviens" Latvijas kausa izcīņā klubi sacenšas ne tikai par trofeju, bet arī par tiesībām pārstāvēt Latviju eirokausos, konkrēti, UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā.

Latvijas kausa izcīņas vēsturē kopš 1936. gada pie prestižās trofejas tikušas 38 dažādas klubu komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas kausu virs galvas cēlušas 12 dažādas vienības, tostarp FK "Jelgava". Pašreizējā trofejas glabātāja ir "RFS".

AUTOdoc.lv

0.27201890945435 56(0) - 0.17261171340942 2024.04.23. 11:20 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=50041 ip: 172.70.127.99 usememcache: 1