10
7

«Ķepas» kļūst par čempioniem

Raksts publicēts: 2018.04.29. 08:04:31

Vakar, 28. aprīlī Jelgavas sporta hallē noslēdzās pilsētas basketbola čempionāts vīriešiem. Par čempioniem kļuva komanda «Ķepas», kura ar rezultātu 105:89 uzvarēja «Doks» vienību. Bet bronzas medaļas izcīnīja «NĪP» komanda, ar rezultātu 96:92 pārspējot «Rokijus».

Pilsētas čempionāta noslēgumā tika sveiktas ne tikai piecas labākās komandas, bet arī labākie spēlētāji. Rezultatīvākā spēlētāja balvu ieguva Jānis Ņeverovskis («Skandijs»), kā labākais piespēlētājs tika apbalvots Gatis Justovičs («Brāļi Ilmāri»), bet visvairāk atlēkušās bumbas izcīnīja Dagnis Roziņš («Platone»).

Fināla cīņā rezultatīvākie komandā «Ķepas» bija Ainis Lagzdiņš – 23 punkti, Matīss Rozītis – 22 un Juris Brūveris – 20. Savukārt otrās vietas ieguvēju komandā «Doks» – Kristaps Vereščagins ar 29 punktiem, Kristers Tomass ar 16 punktiem un Rolands Vereščagins ar 15 punktiem.

Čempionu komandas «Ķepas» sastāvā spēlēja: Artis Putniņš, Juris Brūveris, Jānis Gutāns, Oskars Jēkabsons, Ainis Lagzdiņš, Māris Masaļskis, Valentīns Matusēvičs, Matīss Rozītis, Jēkabs Rozītis, Artūrs Rudmiezis, Edgars Smirnovs, Edgars Tramdaks, Juris Zakenfelds.

Cīņā par čempionu titulu šogad iesaistījās 11 amatieru komandas: «Ķepas» (2017. gada čempioni), «Doks», «Valauto», «NĪP», «Skandijs», «Rokiji», «Vilki», «JNSC/Sesava», «Platone», «Brāļi Ilmāri» un «Turbo».

Jelgavas basketbola čempionātu organizēja biedrība «Basketbola klubs «Jelgava»» sadarbībā ar Sporta servisa centru.

4.7044348716736 58(0) - 3.8451519012451 2024.03.28. 12:21 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=43149 ip: 3.238.233.189 usememcache: 1