7

«Jelgava/LLU» izslēgšanas turnīru sāk ar uzvaru

Raksts publicēts: 2018.03.23. 07:22:08
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas astotdaļfināla pirmajā spēlē Jelgavas sporta hallē «Jelgava/LLU» ar 100:63 sagrāva «Mēmele/Bauskas BJSS» basketbolistus. Andris Justovičs bija rezultatīvākais spēlētājs komandā ar 22 punktiem. 24. martā otrā spēle tiks aizvadīta Bauskā.

2. divīzijā izslēgšanas turnīrā vietu garantēja 16 komandas. Gata Justoviča vadītā «Jelgava/LLU», lai gan lielāko daļu regulārās sezonas turnīra atradās pirmajā vietā, noslēgumā Ķekava mūsējos apsteidza un atbīdīja uz otro vietu. Tas nozīmēja, ka astotdaļfinālā jelgavniekiem jātiekas ar 15. spēcīgāko komandu, kas šajā gadījumā bija «Mēmele/Bauskas BJSS». Skaidrs, ka šajā duelī Jelgavas vienība bija izteikta favorīte, ko vēl atlika pierādīt arī laukumā.

Mača pirmajā ceturtdaļā mūsējiem uzbrukumā sanāca praktiski viss, kā rezultātā izdevās iekrāt astoņu punktu pārsvaru - 26:18. Otrajā spēles ceturtdaļā jelgavnieki vēl uzlaboja spēli aizsardzībā, kas bija par pamatu, lai komanda pirms otrā puslaika iekrātu itin drošu 20 punktu handikapu - 50:30.

Arī atlikušajā spēles daļā Bauskas basketbolistiem nebija nekādu variantu, bet izskaņā jelgavnieki sanākušos līdzjutējus iepriecināja ar 100 punktu gūšanu - 100:63. Ar 22 punktiem rezultatīvākais bija Andris Justovičs. 18 punkti, desmit atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles Kalvim Krūmiņam.

Atbildes mačs paredzēts 24. martā pulksten 19.30 Bauskā.

LBL 2. divīzija, 22. marts

BK Jelgava/LLU - Mēmele/Bauskas BJSS 100:63 (26:18, 24:12, 29:13, 21:20)

BK Jelgava/LLU: Justovičs 22, Krūmiņš 18, Mētra 17, Feldmanis 15, Rozītis 14, Neimanis 8, Bitītis 3, Kravinskis 3, Atelbauers, Satovskis, Frīdmanis

0.94637608528137 58(0) - 0.23175954818726 2024.03.28. 12:30 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=42804 ip: 54.205.238.173 usememcache: 1