7

«Jelgava/LLU» regulāro sezonu noslēdz otrajā vietā

Raksts publicēts: 2018.03.18. 17:37:14
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas regulārās sezonas turnīra pēdējā spēlē «Jelgava/LLU» viesos ļoti sarežģītā spēlē ar rezultātu 77:76 pieveica «Latvijas Universitāti/BS Rīga». Rezultatīvākie ar 15 punktiem bija Toms Bitītis un Uldis Feldmanis. Izslēgšanas turnīrs sāksies ar ceturtdaļfināla barjeru.

Iepriekšējā spēlē «Jelgava/LLU» pārtrauca divu zaudējumu sēriju un apspēlēja VEF skolas basketbolistus. Ar 17-4 bilanci pirms šīvakara spēles jelgavnieki ierindojās otrajā vietā, atpaliekot tikai no Ķekavas komandas. Šīvakara spēlei pret Latvijas Universitātes vienību lielas nozīmes nebija, jo jau iepriekš bija skaidrs, ka regulāro sezonu jelgavnieki noslēgs otrajā vietā un ceturtdaļfinālā tiksies ar septīto vietu izcīnījušo Ventspils Augstskolas vienību.

Līdzīga spēle šajā cīņā risinājās līdz pat pēdējām minūtēm. Vēl minūti un 45 sekundes pirms spēles beigām mūsējie bija iedzinējos ar 68:74. Turpinājumā tālmetienu realizēja Toms Bitītis, pustālo Jēkabs Rozītis, bet divus soda metienus iemeta Salvis Mētra, un 11 sekundes pirms noslēguma «Jelgava/LLU» izvirzījās vadībā ar 75:74.

Ar diviem soda metieniem LU spēja izvirzīties vadībā (75:76), bet pēdējā sekundē Jelgavas komandas labā uzvaras grozu guva Jēkabs Rozītis - 77:76. Pa 15 punktiem šajā vakarā guva Toms Bitītis un Uldis Feldmanis, bet 13 punktus pievienoja Salvis Mētra. Viens no galvenajiem varoņiem Rozītis spēli noslēdza desmit punktiem.

Izslēgšanas spēļu kalendārs vēl nav sastādīts, bet skaidrs, ka ceturtdaļfinālā Jelgavas komanda spēkosies ar Ventspils Augstskolu, ar kuru šajā sezonā uzvaras dalītas uz pusēm.

LBL 2. divīzija, 18. marts

LU/BS Rīga - BK Jelgava/LLU 76:77 (20:19, 15:15, 19:17, 22:26)

BK Jelgava/LLU: Bitītis 15, Feldmanis 15, Mētra 13, Rozītis 10, Sokolovs 8, Justovičs 6, Atelbauers 5, Bērziņš 5, Neimanis, Satovskis, Frīdmanis

0.27373814582825 58(0) - 0.17143392562866 2024.03.29. 17:27 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=42752 ip: 35.175.246.88 usememcache: 1