Fanija

BK «Jelgava/LLU» gadu noslēdz ar uzvaru

Raksts publicēts: 2017.12.23. 10:34:46
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas regulārās sezonas turnīrā piektdienas vakarā trīs labas ceturtdaļas pret «Valmiera Glass/ViA» aizvadīja «Jelgava/LLU». Ar to pietika, lai galarezultātā svinētu panākumu ar rezultātu 100:97. Sezonas labāko spēli aizvadīja Jēkabs Rozītis, kurš pretinieku grozā salādēja 30 punktus.

Basketbola klubs «Jelgava» aizvada ļoti pārliecinošu sezonu, neskatoties uz to, ka tās gaitā daudz ir bijušas problēmas ar sastāvu. Arī šajā spēlē tādas bija - joprojām spēlēt nevar Kalvis un Edgars Krūmiņi, pie tam Valmierā palīdzēt nevarēja arī Andris Justovičs. 2. divīzijas pirmajā posmā desmit spēlēs jelgavnieki guva deviņas uzvaras, bet otrā posma ievadā pārliecināti apspēlēja VEF skolu. Jāatceras, ka ar šiem pretiniekiem Jelgavas komanda pagājušajā sezonā spēlēja LBL2 finālā.

Mača pirmajā ceturtdaļā laukumā risinājās līdzīga cīņa, tomēr pavisam nelielu pārsvaru iekrāt spēja Jelgavas basketbolisti - 21:19. Otrajā ceturtdaļā viesi uzbrukumā darbojās vēl labāk, aizsardzība bija aptuveni tajā pašā līmenī, tā visa rezultātā pēc puslaika jelgavniekiem 48:39 handikaps. Principā visu izšķirt izdevās nākamajās desmit minūtēs, kuras mūsējie uzvarēja ar 29:19, tādā veidā iegūstot komfortablu un šķietami ļoti drošu handikapu - 77:58.

Ceturtajā ceturtdāļā «Jelgava» gan pamanījās parūpēties par intrigu - no sākuma bija pāris kļūdas, pretinieki trāpīja savus metienus un ieguva neticamu pārliecību. Bumbas viesu grozā lidoja no visām pozīcijām, aizsardzībā mūsējiem nekas neizdevās, bet tuvāk par trim punktiem pretiniekus jelgavnieki tomēr nepielaida, noslēgumā svinot panākumu ar rezultātu 100:97.

Lielisku spēli uzvarētāju sastāvā aizvadīja pieredzes bagātais centra pozīcijas spēlētājs Jēkabs Rozītis, kurš pretinieku grozā sameta 30 punktus, savāca astoņas atlēkušās bumbas un bloķēja divus pretinieku metienus. Salvis Mētra atzīmējās ar 27 punktiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, 20 punktus pievienoja Jānis Bērziņš, bet 17 - Kaspars Neimanis.

5. janvārī pulksten 20:00 Jelgavas sporta hallē mūsējie uzsāks spēli pret Rīgas Stradiņu universitāti.

LBL 2. divīzija, 22. decembris

Valmiera Glass/ViA - Jelgava/LLU 97:100 (19:21, 20:27, 19:29, 39:23)

BK Jelgava/LLU: Rozītis 30, Mētra 27, Bērziņš 20, Neimanis 17, Bitītis 4, Frīdmanis 2, Feldmanis, Kravinskis, Ziemelis, Satovskis

0.26925492286682 56(0) - 0.17780876159668 2024.04.19. 00:33 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=41969 ip: 172.69.59.207 usememcache: 1