palīdzība.

Noskaidroti labākie studenti – badmintonisti

Raksts publicēts: 2016.03.03. 09:53:17
Raksta autors: jelgavniekiem.lv

Trešdien Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU0 Sporta centrā notika LLU Universiāde badmintonā, kurā absolūtās čempiones titulu izcīnīja siguldiete Marta Gavare no Pārtikas tehnoloģiju fakultātes (PTF) 1.kursa.

Divas zelta medaļas izcīnīja arī talsinieks Valters Valgelins no Tehniskās fakultātes. Kopvērtējumā gan sievietēm, gan vīriešiem pirmo vietu pārliecinoši izcīnīja PTF komandas.

Marta Gavare izcīnīja uzvaru gan sieviešu vienspēlēs, gan sieviešu un jauktajās dubultspēlēs. Jāatzīmē, ka Marta iepriekš ir trenējusies badmintonā pie Latvijā pazīstamā Siguldas trenera Aināra Gurecka. 2015.gada nogalē Marta arī piedalījās LLU komandas sastāvā Latvijas čempionātā klubu komandām finālturnīrā.

Arī Valters Valgelins iepriekš bija trenējies badmintonā pie Talsu trenera Jāņa Pētersona. Iespējams, ka arī Valters būtu izcīnījis trīs zelta medaļas šajā Universiādē, ja vien būtu TF atradis partneri  jauktajām dubultspēlēm.

Trīs reizes uz goda pjedestāla kāpa arī valmierietis Roberts Šļaukstiņš, kurš kopā ar Martu Gavari uzvarēja jauktajās dubulspēles, kā arī palika otrais vīriešu vienspēlēs un dubultspēlēs.

LLU Universiādē badmintonā piedalījas 25 studenti, tai skaitā 10 vīrieši un 15 sievietes. Sacensībās tika pārstāvētas visas astoņas LLU fakultātes.

Šobrīd nākamais LLU studējošo badmintona spēlētāju izaicinājums ir Latvijas Universiāde, kas notiks tepat Jelgavā, LLU Sporta namā, 19.martā, no plkst. 9:00 līdz 21:00.

Atgādinām, ka studentiem ir iespēja badmintonu spēlēt trīs reizes nedēļā – pirmdienās 16:30 – 18:00, trešdienās 16:30 – 18:00, ceturtdienās 16:00 – 17:30. Pirmo kursu studenti var izvēlēties badmintonu kā vienu no obligātajiem sporta veidiem.

AUTOdoc.lv

1.0203959941864 56(0) - 0.92497444152832 2022.11.27. 21:05 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=37424 ip: 172.70.34.157 usememcache: 1