10
7

BK “Mitausports” izcīna pirmo uzvaru savā laukumā

Raksts publicēts: 2022.10.26. 09:07:41

Jelgavas amatieru basketbola klubs “Mitausports” 21. oktobra vakarā aizvadīja savu pirmo Reģionālās basketbola līgas spēli Jelgavas Sporta hallē, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 82:47 sagrāva Babītes basketbolistus. Rezultatīvākais jelgavnieku rindās ar 20 gūtiem punktiem bija Valdis Miķelsons, kurš izcīnīja arī 10 atlēkošās bumbas.

Klubs uz pirmo mājas spēli vakara vadītāja statusā bija uzaicinājis vienu no Latvijas slavenākajiem komiķiem, jelgavnieku Edgaru Bāliņu, kurš atraktīvi komentēja spēles gaitu, izklaidēja publiku un tieši no Edgara rokām pie 100 eiro vērtas dāvanu kartes no datorsalona “SellIt” tika viens no mača apmeklētājiem, kurš spēja raidīt bumbu grozā no laukuma centra. Jāpiebilst, ka maču apmeklēja apmēram 75 skatītāji.

Jau no mača pirmajām minūtēm laukumā dominēja mājinieki, kuri ātri izvirzījās vadībā, taču nespēja realizēt tālmetienus un ar šo kaiti slimoja līdz pat 3. ceturtdaļai. Savukārt viesi savus pirmos punktus spēja gūt tikai pēc nospēlētām minūtēm. Kopumā gan spēle bija gana haotiska un rezultāts auga lēnām.

Izšķirošo pārsvaru jelgavnieki ieguva trešajā ceturtdaļā, kad īsā brīdī izdevās beidzot realizēt vairākus tālmetienus un viesu komanda tika burtiski salauzta. Spēle noslēdzās ar graujošu rezultātu - 82:47. Jāpiebilst, ka “Mitausports” šajā mačā nevarēja palīdzēt viens no komandas pastiprinājumiem Kaspara Neimaņa personā, tāpat joprojām nespēlējošā trenera statusā atrodas saspēles vadītājs Kalvis Krūmiņš.

“Varēja just, ka bijām nedaudz sanervozējušies, tāpēc spēles kvalitāte nebija augsta. Svarīgi, ka uzvarējām un spērām soli uz priekšu, jo izdevās realizēt jaunas sadarbības laukumā,” tā pēc mača K.Krūmiņš.

Nākamo spēli jelgavnieki aizvadīs 26. oktobrī viesos tiekoties ar Mārupes basketbolistiem, bet Jelgavas Sporta hallē “Mitausports” atgriezīsies 31. oktobrī, kad uzņems Rojas basketbolistus.

Šobrīd jelgavnieki Reģionālās basketbola līgas turnīra tabulā Rietumu zonā ar trīs spēlēs izcīnītām trim uzvarām atrodas starp līderiem.

0.36947083473206 104(0) - 0.25358510017395 2024.03.29. 11:56 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=55417 ip: 172.70.39.163 usememcache: 1