293012345
Arhīva navigācija

Jelgavniekiem panākumi Džudo Skolu kausā

Raksts publicēts: 2022.09.19. 13:21:12

Šajās brīvdienās, 17.-18. septembrī, Rīgā notika pasākums, kuru rīkoja Latvijas Džudo federācija – “Latvijas Skolu kauss džudo cīņā 2022”. Sacensībās piedalījās sportisti no dažādiem džudo klubiem, tomēr katrs sportists šoreiz pārstāvēja savu skolu. Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas un “Džudo klubs “KIN” sportisti izcīnīja 13 medaļas, godinot savas skolas vārdu, informē džudo klubs “KIN”.

Kirils Kulakovs – 32kg, U-12 Jelgavas Pārlielupes Pamatskola

Divu soļu attālumā no medaļas palika Viļens Vladimirovs +66kg, U-14 Jelgavas Pārlielupes Pamatskola

Sacensībās piedalījās arī:

Emma Losāne +36kg, U-10 Jelgavas Pārlielupes Pamatskola

Kristaps Vrubļevskis -32kg, U-12

Dāvids Kungurcevs -66kg, U-16 Jelgavas 5. vidusskola

Aleksandrs Kabacijs -46kg, U-14 Jelgavas Pārlielupes Pamatskola

Gundars Maskis +46kg, U-10 Jelgavas Pārlielupes Pamatskola

“Paldies treneriem par ieguldīto darbu, sportistiem par cīņas sparu, organizatoriem un vecākiem par atbalstu. Turpinām trenēties un gūt gandarījumu par padarītu darbu,” raksta džudo klubs “KIN”.

Savukārt Sergeja Vasjkova džudisti kausa izcīņā pārstāvēja 4 Jelgavas skolas un izcīnīja 5 medaļas. Labākie kļuva un atveda mājās zelta godalgas: Patrīcija Gāznere (U-12, -36 kg) uzstājās Jelgavas 4. pamatskolas labā un Maksims Solovjovs (U-14, -50 kg) pārstāvēja Jelgavas 5. vidusskolu.

Sudraba godalgas Polinai Šlikovai (U-12, -32 kg) – Jelgavas 5. vidusskola un Aleksai Semenai (U-12, -36 kg), kura pārstāvēja Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolu. Bronzas medaļu atveda Daniela Indare (U-16, +63 kg) – pārstāvot Jelgavas 4. vidusskolu.

Labākais rezultāts uzvaru ziņā pēc zelta medaļām ir Jelgavas 4.pamatskolai – 6.vieta un 2 zelta medaļas izcīnījuši Jelgavas džudisti. Savukārt 8. un 9. vietu attiecīgi ieņem Jelgavas 6. vidusskola un Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola.

Kā atzīmēja treneris S. Vasjkovs: “Džudo kauss starp Latvijas skolām īpaši neatšķīrās no citām Latvijā notikušajām sacensībām, taču paši sportisti juta pūles un lielāku vēlmi pēc labiem un izciliem rezultātiem.”

0.6150209903717 95(0) - 0.18808364868164 2024.04.20. 12:00 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=55123 ip: 172.69.58.22 usememcache: 1