7

HK «Zemgale/LLU» uzvar HS «Rīga»

Raksts publicēts: 2019.10.11. 09:22:12

Ceturtdienas vakarā HK «Zemgale/LLU» izbraukumā ar 8:4 pārspēja HS «Rīga».

Spēles sākums bija diezgan neizteiksmīgs un ilgu laiku nevienai no komandām neizdevās izveidot neko bīstamu pie pretinieku sargātajiem vārtiem. Rīdziniekiem nepalīdzēja arī spēle vairākumā, tomēr jelgavnieki savu pirmo vairākumu spēlē, kas tika nopelnīts 16. minūtē, izmantoja – lai gūtu vārtus, bija nepieciešamas tikai 14 sekundes pieciem pret četriem. Vārtu autors – 17 gadus jaunais uzbrucējs Aleksandrs Stolbovojs (Nr.3). 15 sekundes vēlāk, komandām jau spēlējot pilnos sastāvos, HK «Zemgale/LLU» guva arī otros vārtus – precīzs bija jelgavnieku kapteinis Valentīns Feoktistovs (Nr.85). Pirmais periods noslēdzās ar 2:0 HK «Zemgale/LLU» labā.

Otrā perioda sākumā jelgavniekiem diezgan ātri izdevās palielināt savu pārsvaru jau līdz 3:0, kad precīzs bija Gatis Sprukts (Nr.44). Lai gan jau šķita, ka viesi krietni ieskrējušies, rīdziniekiem izdevās uzlauzt jelgavnieku vārtus un panākt 1:3. Šāds pavērsiens jelgavniekus sapurināja, un nepilnas minūtes laikā viņi atguva trīs vārtu pārsvaru – rezultātu 4:1 panāca Aleksandrs Novikovs (Nr.17). Tas savukārt spieda rīkoties HK «Rīga» galveno treneri Oļegu Sorokinu, kurš tieši spēles vidū pieņēma lēmumu nomainīt vārtsargu. Perioda izskaņā rīdziniekiem izdevās atgūt vēl vienus vārtus, pārtraukumā dodoties ar rezultātu 2:4.

Trešajā periodā pirmie vārtus guva mājinieki. Epizode sākās ar to, ka jelgavnieki savā aizsardzības zonā pazaudēja ripu, pretinieki to pārtvēra un kapāja tik ilgi, līdz ripa ielidoja Riharda Cimermaņa sargātajos vārtos. Drīz pēc tam līdzīga situācija atkārtojās otrā laukuma galā – šoreiz, saspēlējoties aiz saviem vārtiem, kļūdījās rīdzinieki un īstajā vietā un īstajā laikā atradās G.Sprukts, kurš panāca 5:3 HK «Zemgale/LLU» labā. Vēlāk Roberts Mezītis (Nr.16) panāca 6:3, tomēr vēl bija jāspēlē 12 minūtes, un rīdziniekiem izdevās vienus vārtus atgūt. Izdevība mājiniekiem bija arī vairākums pēdējās 1:49 minūtēs, turklāt viņi noņēma arī vārtsargu, aizstājot to ar laukuma spēlētāju. Situāciju izmantoja jelgavnieki, divreiz ieraidot ripu tukšos vārtos. Vārtus guva Vladislavs Adeļsons (Nr.22) un Aleksandrs Visockis (Nr.88). Līdz ar to spēle noslēdzās ar rezultātu 8:4 HK «Zemgale/LLU» labā.

Nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs pret pašreizējiem Latvijas čempioniem HK «Mogo» 12. oktobrī pulksten 17 Jelgavas ledus hallē.

0.2158830165863 103(0) - 0.072606325149536 2024.03.29. 11:32 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=47371 ip: 172.70.38.23 usememcache: 1