293012345
Arhīva navigācija

HK «Zemgale/LLU» zaudē liepājniekiem

Raksts publicēts: 2019.10.04. 07:27:41

Trešdien HK «Zemgale/LLU» atkal laukumā tikās ar HK «Liepāja», šoreiz gan esot mājinieku statusā. Šoreiz liepājnieki uzvarēja ar 5:4.

Jelgavnieki bija apņēmības pilni revanšēties liepājniekiem pēc zaudējuma pēcspēles metienu sērijā svētdien Liepājā, un 3. minūtē savus sezonas pirmos vārtus guva Aleksandrs Visockis. Diemžēl neveiksmīgi aizvadītā mazākumā jelgavnieki vadību zaudēja: liepājnieki 8. minūtē pārspēja mūsu vārtsargu Rihardu Cimermani. Vārtus guva Klāvs Plānics. Šo iespēju jelgavnieki izmantoja un atguva pārsvaru, panākot 2:1. Periods noslēdzās ar 2:1 mājinieku labā.

Otrā perioda sākumā liepājnieki ilgi neceremonējās un jau otrajā minūtē rezultātu izlīdzināja. Neizšķirtu 2:2 panāca Māris Miezis. Pēc zaudētajiem vārtiem jelgavnieki kļuva aktīvāki, kas deva rezultātu – pēc četrām minūtēm mājinieki atkal pārņēma vadību, pēc Juliāna Misjus precīza metiena panākot 3:2. Pēc rupja pārkāpuma 5+20 minūšu noraidījumu saņēma liepājnieku pirmo vārtu autors K.Plānics, liekot savai komandai ne vien piecas minūtes spēlēt mazākumā, bet arī pats dodoties uz ģērbtuvēm līdz spēles beigām. Līdz ar to situācija, vai komanda spēlē vairākumā vai mazākumā, strauji mainījās, līdz liepājniekiem izdevās izmantot savu skaitlisko pārsvaru un perioda izskaņā gūt vārtus, panākot 3:3.

Pēdējo periodu aktīvāk iesāka viesi, kuriem arī izdevās pirmo reizi spēlē izvirzīties vadībā – 4:3. Vēlāk, jau spēlējot vairākumā, liepājnieki pārsvaru vēl palielināja – 5:3. Vienu brīdi jau šķita, ka atkārtosies sestdienas spēles scenārijs, kad jelgavnieki no zaudējuma izglābās un rezultātu izlīdzināja vien sekundi pirms spēles beigām, tomēr veiksme stāvēja liepājnieku pusē un viņi svinēja uzvaru ar 5:4.

Nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs pret HK «Olimp» 6. oktobrī pulksten 17 «Arēnā «Rīga»». Skatītājiem ieeja uz spēli būs bez maksas.

0.35697102546692 95(0) - 0.25638246536255 2024.04.20. 15:12 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=47311 ip: 172.69.6.224 usememcache: 1