293012345
Arhīva navigācija

FK ‘’Jelgava’’ uzvar čempioni ‘’Riga’’ FC

Raksts publicēts: 2019.06.26. 22:47:32

Šovakar «Skonto» stadionā norisinājās «Optibet» virslīgas spēle starp FK «Jelgava» un čempioniem «Riga» FC. Spēles kompensācijas laikā jelgavniekiem izdevās izcīnīt uzvaru – 1:0.

Jelgavnieki viesos ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja vairāk nekā puslaiku mazākumā spēlējušo Latvijas čempioni "Riga" FC. Zemgales klubs pēc panākuma pameta virslīgas pēdējo vietu, kuru tagad ieņem "Metta" komanda, kas viesos cīnījās neizšķirti 0:0 ar "BFC Daugavpils".

Latvijas galvaspilsētā spēles ievadā "Riga" FC centās izdarīti spiedienu uz FK "Jelgava" komandu, taču zemgalieši veiksmīgi neitralizēja pretinieku uzbrukumus. Bīstamākā epizode pirmajā puslaikā bija 30.minūtē, kad viesus no vārtu zaudējuma glāba Vladislavs Kurakins. Puslaika turpinājumā, 37.minūtē rīdzinieki palika mazākumā, jo otru dzelteno kartīti dažu minūšu laikā nopelnīja aizsargs Vladislavs Gabovs, kuram šī bija pirmā virslīgas spēle kopš marta beigām.

Spēlēšana vairākuma deva jelgavniekiem vairāk iespējas uzbrukumiem. Pirmo bīstamo epizodi viesi pie "Riga" FC vārtiem sarūpēja 58.minūtē, kad pēc Renāra Rodes sitiena Roberts Ozols knapi izvilka noturēja bumbu uz vārtu līnijas. Mača turpinājumā cīņa saasinājās, turklāt  "Riga" FC komandai arī mazākumā bija iespējas, vienā no tām Denisam Rakelam krietni pārturot bumbu un izšķērdējot labu uzbrukumu.

Mača pēdējā nogrieznī FK "Jelgava" kontrolēja bumbu, kas deva augļus. Spēles kompensācijas laika otrajā minūtē Ivanovs pēc centrējuma ar galvu trāpīja bumbu vārtu stūrī, atnesdams "Jelgavai" otro uzvaru pēc kārtas.

Zīmīga šī uzvara bija arī jelgavnieku stūrmanim Oļegam Kuberavam - baltkrievu speciālists sezonas sākumā tika atbrīvots tieši no "Riga" FC galvenā trenera amata.

Pirmajā šo komandu tikšanās reizē šosezon "Riga" FC viesos uzvarēja ar 1:0, bet pēc tam galvaspilsētā vienības spēlēja neizšķirti 1:1.

Šobrīd labākā formā atrodas rīdzinieki, kuri bija guvuši trīs uzvaras pēc kārtas, kas ļāvis pārņemt vadību kopvērtējumā, bet FK "Jelgava" pirms tam bija virslīgas pēdējā vietā, tomēr iepriekšējā kārtā tā pārtrauca četru zaudējumu sēriju, ar 2:0 apspēlējot "Daugavpili".

Rīgas komandai arī pēdējā laikā veicies labāk, jo tā guvusi uzvaras pār FK"Jelgava" un "Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola", kamēr "Daugavpilij" pēdējos septiņos mačos nācies piedzīvot piecus zaudējumus, kas vismaz pagaidām licis zaudēt savas augstās pozīcijas kopvērtējumā un ieņemt septīto vietu.

Nākamo – 20. kārtas – spēli FK «Jelgava» aizvadīs 30. jūnijā pulksten 19 Zemgales Olimpiskajā centrā pret FK «Ventspils».

Sezona noslēgsies 9.novembrī.

0.62757802009583 95(0) - 0.22414493560791 2024.04.18. 22:07 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=10&art=46524 ip: 172.71.254.57 usememcache: 1