Ildze, Ilze,
Izolde
ZIŅAS
SPORTS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
< Novembris >
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
Arhīva navigācija

APTAUJA
Vai Covid-19 ietekmē Jūsu darba gaitas? ..vairāk
Nē, strādāju kā
līdz šim.
Minimāli, tikai
biežāk rokas
jāmazgā.
Jā, darba ir
mazāk, līdz ar to
alga mazāka.
Jā, esmu bez darba
tagad.
  ZIŅAS / Arhīvs /
2019.11.27.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Rīt mediķu protests

Ceturtdien protestā pie Saeimas ēkas varētu piedalīties ap diviem tūkstošiem dalībnieku. Tā pēc Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) valdes sēdes par Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) ierosinājumu 28. novembrī rīkot atkārtotu protesta akciju, medijiem paziņoja Valdis Keris. Protestā plāno piedalīties arī Jelgavas medicīnas nozares darbinieki, taču pilsētas medicīnas iestādes visus pakalpojumus iedzīvotājiem ceturtdien nodrošinās.

Rīt mediķu protests
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - “Agerona” piesaista 14 miljonus biznesa attīstībai

Latvijas graudu vairumtirdzniecības uzņēmums “Agerona” piesaistījis bankas “BlueOrange” finansējumu 14 miljonu eiro apmērā lauksaimniecības preču tirdzniecības darījumu finansēšanai. Bankas piešķirtā kredītlīnija 2019.gadā ļāvusi paplašināt produktu klāstu, apgūt jaunus tirgus, kā arī palielināt apgrozījumu.

“Agerona” piesaista 14 miljonus biznesa attīstībai
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Aicina pieteikt izgaismotāko pilsētvides objektu

Lai vairotu gadumijas svētku gaisotni, Jelgavas pilsētas pašvaldība no 2. līdz 26. decembrim izsludina konkursu "Spožākais pilsētvides objekts Jelgavā 2019". Ikviens aicināts pievērst uzmanību spožām uzņēmumu namu fasādēm, izgaismotām privātmājām un to apkārtnei, daudzdzīvokļu māju balkoniem un lodžijām, ko saimnieki dekorējuši ar izdomu un gaumi. Konkursam var pieteikt savu, kaimiņa vai kādu pilsētā pamanītu Ziemassvētkiem un Jaungadam sapostu objektu.

Aicina pieteikt izgaismotāko pilsētvides objektu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - VUGD šodien veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

Šodien, 27.novembrī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trim minūtēm.

VUGD šodien veiks trauksmes sirēnu pārbaudi
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Zontu klubs sveic sievietes – Jelgavas lepnumu

Otrdien, 26. novembrī Jelgavas pilsētas bibliotēkā Jelgavas Zontu klubs jau septīto reizi godinājis Jelgavas sievietes, kuras par savu darbu un ieguldījumu ir pelnījušas īpašu uzslavu. Balvu «Jelgavas sieviete – pilsētas lepnums 2019» saņēma Montesori pedagoģe SIA «Iespēja izaugsmei» vadītāja Irēna Dominiece un jauniete Luīze Elizabete Ladiga-Korobkova, kura jau vairāk nekā piecus gadus pilsētā iesaistījusies brīvprātīgā darbā.

Zontu klubs sveic sievietes – Jelgavas lepnumu
2019.11.26.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pilsētas Lielās egles iedegšana pirmajā adventē

Pirmajā Adventē, 1.decembrī, pulksten 17 Hercoga Jēkaba laukumā norisināsies pilsētas Lielās egles iedegšana. Savukārt no pulksten 15 līdz 18.30 ikviens ir aicināts uz tradicionālo Ziemassvētku dāvanu tirdziņu.

Pilsētas Lielās egles iedegšana pirmajā adventē
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ziedots vairāk kā 4000 eiro bērnu rehabilitācijai

Bērnu rehabilitācijas centra „Poga” un mazumtirdzniecības tīkla „Maxima Latvija” kopīgi organizētajā labdarības akcijā, kuras mērķis ir palīdzēt uzlabot bērnu rehabilitācijas nozari Latvijā, laika periodā no šī gada janvāra līdz septembrim ir saziedoti 112 709,02 eiro. Jelgavas iedzīvotāji “Maxima Latvija” veikalos kopumā saziedojuši 4211, 30 eiro.

Ziedots vairāk kā 4000 eiro bērnu rehabilitācijai
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Eksprestestos var pārbaudīt veselību (2)

Eiropas testēšanas ietvaros šonedēļ Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes Atkarību profilakses punktā Dobeles ielā 62a iedzīvotāji aicināti bez maksas veikt eksprestestus savas veselības pārbaudei, lai pārliecinātos, vai nav saslimuši ar HIV, B un C hepatītu, sifilisu.

Eksprestestos var pārbaudīt veselību
2019.11.25.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Runās par koku ciršanu aiz kultūras nama (2)

Publiskajai apspriešanai nodota iecere izcirst kokus skvērā aiz Jelgavas kultūras nama Dobeles ielā 1, kur iecerēts būvēt autostāvlaukumu kultūras nama apmeklētājiem. Izteikt savu viedokli klātienē Jelgavas pilsētas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, kā arī sūtīt atsauksmes pa pastu vai elektroniski jelgavnieki var līdz 5. decembrim.

Runās par koku ciršanu aiz kultūras nama
2019.11.23.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Bermontiādes simtgadē - kaujas rekonstrukcija

Atzīmējot Jelgavas atbrīvošanas simto gadadienu šodien, 23. novembrī pirmo reizi Jelgavā tika organizēts vērienīgs kaujas rekonstrukcijas uzvedums "Bermontiādes pēdējā kauja - Jelgavas atbrīvošanai 100"!

Bermontiādes simtgadē - kaujas rekonstrukcija
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Aicina ņemt darbā bezdarbniekus ar invaliditāti

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā darba devējiem atbalstu darba attiecību uzsākšanai uz nenoteiktu laiku ar bezdarbniekiem, kuriem ir invaliditāte.

Aicina ņemt darbā bezdarbniekus ar invaliditāti
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Rimi hipermārketos Jelgavā pieejami defibrilatori

Lai nodrošinātu vēl ātrāku un efektīvāku palīdzības sniegšanu situācijās, kad cilvēkam pēkšņi apstājusies sirds darbība, kopš novembra vidus Rimi hipermārketos Vivo un RAF, Jelgavā, pieejami ārējie automātiskie defibrilatori.

Rimi hipermārketos Jelgavā pieejami defibrilatori
2019.11.22.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Labākā topošā maizniece no Jelgavas

21. novembrī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā noslēdzies profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss “Jaunais Maiznieks 2019”. Par uzvarētāju kļuvusi Jelgavas Amatu vidusskolas 3. kursa audzēkne Justīne Jumīte.

Labākā topošā maizniece no Jelgavas
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - "Zemgales info" darbiniekiem piedāvās citu darbu

Daļai likvidējamās pašvaldības iestādes "Zemgale info", kas izdod laikrakstu "Jelgavas Vēstnesis", darbinieku tiks piedāvāts darbs pašvaldības administrācijā, informēja pašvaldības pārstāve Egita Veinberga.

2019.11.21.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Meža kapos atklāj piemiņas plāksnes (2)

Godinot bermontiādes un Jelgavas atbrīvošanas simto gadadienu, šodien Meža kapos tika atklātas stēlas jeb piemiņas plāksnes Lāčplēša Kara ordeņa kavalieriem, kuri dzimuši Jelgavas pilsētā un novadā. Atklāšanas pasākumā piedalījās Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljons, policijas Speciālo uzdevumu bataljons un pašvaldības policija, pārstāvji no Jelgavas pilsētas pašvaldības, kā arī citi viesi.

Meža kapos atklāj piemiņas plāksnes
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavā atzīmēs Poļu kultūras dienas

Latvijas Poļu Savienības Jelgavas nodaļa no 23. līdz 30.novembrim priecēs Jelgavas iedzīvotājus un pilsētas viesus ar dažādiem pasākumiem Poļu kultūras dienu ietvaros. Plānotie pasākumi popularizēs un veicinās poļu kultūras atpazīstamību un attīstību Jelgavā, palīdzēs saglabāt nacionālo identitāti un kultūras mantojumu, kā arī iezīmēs biedrības 30.jubilejas gadskārtu.

Jelgavā atzīmēs Poļu kultūras dienas
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Starptautiskajai Invalīdu dienai veltīts pasākums

3.decembrī pulksten 14 Jelgavas 4.vidusskolas zālē, Akmeņu ielā 1, atzīmējot Starptautisko Invalīdu dienu, norisināsies koncerts "Ar sauli sirdī". Uz koncertu aicināti visi Jelgavas pilsētas iedzīvotāji ar īpašām vajadzībām – gan tie, kuri apvienojušies nevalstiskajās organizācijās, gan individuāli.

Starptautiskajai Invalīdu dienai veltīts pasākums
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Lemj par «Zemgales info» likvidēšanu

Jelgavas pilsētas pašvaldības Finanšu komitejā trešdien tika skatīts lēmumprojekts, kas paredz pašvaldības iestādes «Zemgales info» likvidēšanu. Lēmums par iestādes, kura izdeva pašvaldības laikrakstu «Jelgavas Vēstnesis», likvidēšanu pieņems, jo Saeima šobrīd skata likumu «Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem», kurā iekļauts liegums pašvaldībām reģistrēt un izdot preses izdevumus, informē pašvaldībā.

Lemj par «Zemgales info» likvidēšanu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Uzstāda pilsētas galveno egli

Hercoga Jēkaba laukumā šonedēļ uzsākta pilsētas galvenās egles montāža. Nākamnedēļ egle iegūs arī svētku rotu – tā tiks rotāta ar 78 trīs dažādu diametru gaismas dekoriem un 960 metrus garām sarkanas krāsas LED spuldžu virtenēm. Gatavojoties gada nogales svētkiem, ir sākta arī pilsētas dekorēšana. Pirmo reizi gaismas dekori tiks uzstādīti Rūpniecības ielas apgaismes stabos posmā no Pulkveža Oskara Kalpaka ielas līdz Tērvetes ielai un tiks dekorēti koki Raiņa ielas posmā no Skolas ielas līdz Pētera ielai.

Uzstāda pilsētas galveno egli
2019.11.20.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Aicina atsaukties Irinas Maļinovskas radiniekus

Jelgavas pilsētas Pašvaldības policija lūdz atsaukties mirušās Irinas Maļinovskas (dzimusi 1949. gada 11. novembrī, bez deklarētas dzīvesvietas) radiniekus.

Aicina atsaukties Irinas Maļinovskas radiniekus
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavas atbrīvošanas atceres pasākumus rādīs LTV1

Šī gada 21.novembrī aprit 100 gadi kopš Jelgavas atbrīvošanas no Bermonta karaspēka. Cildinot pilsētai nozīmīgo vēstures notikumu gadadienu, sestdien, 23.novembrī, Latvijas Televīzijas pirmajā kanālā (LTV1) tiks translēti gadadienai veltītie pasākumi, kas norisināsies Jelgavā.

Jelgavas atbrīvošanas atceres pasākumus rādīs LTV1
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavas Zonta klubs pasākumā godinās sievietes

Šā gada 26. novembrī, Jelgavas pilsētas Bibliotēkas Barona zālē, plkst.18 Jelgavas Zonta klubs godinās sievietes ikgadējā pasākumā "Jelgavas sieviete - pilsētas lepnums!".

Jelgavas Zonta klubs pasākumā godinās sievietes
AUTOdoc.lv

0.70749306678772 111(0) - 0.44402027130127 2021.01.27. 09:40 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=83&act=10&date=1574805600&cat=10 ip: 3.239.51.78 usememcache: 1