ZIŅAS / Arhīvs /

HK «Zemgale/LLU» vēl viena uzvara

Raksts publicēts: 2019.01.13. 07:53:51
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

HK «Zemgale/LLU» sestdien izbraukumā tikās ar HK «Lido», un, pārspējot pretiniekus ar rezultātu 7:1. Tā mūsu komandai ir septītā uzvara pēc kārtas.

Pirmā perioda otrajā minūtē spēles rezultātu atklāja jelgavnieki, kad ripu pretinieku vārtos raidīja Ričards Bernhards (Nr.15). Līdz pat perioda pēdējai minūtei nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus, bet perioda izskaņā otros vārtus jelgavnieku labā guva Artūrs Homjakovs (Nr.19), komandai spēlējot vairākumā.

Otrā perioda sākums nebija rezultatīvs, bet tad sekoja četri vārti septiņās minūtēs – un visus četrus guva jelgavnieki, panākot uz tablo 6:0. HK «Zemgale/LLU» labā vārtus guva Rustams Begovs (Nr.9), A.Homjakovs un divreiz Māris Miezis (Nr.90). Perioda izskaņā HK «Lido» spēlētājiem tomēr izdevās vienus vārtus atgūt, un komandas pārtraukumā devās ar rezultātu 1:6.

Trešā perioda sākumā komandas septītos vārtus guva jelgavnieku hokejists Valentīns Feoktistovs (Nr.85). Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:7. Šī uzvara jelgavniekiem ļauj nostiprināties turnīra tabulas 3. vietā.

Nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs 16. janvārī pulksten 19.30 Jelgavā pret HK «Liepāja». Līdz izslēgšanas spēlēm jelgavniekiem atlikušas 11 spēles, no kurām piecas notiks mājas hallē.

DELFI.lv ziņas
  Viņķele: nav indikāciju, ka veselības apdrošināšana palīdz apkarot ēnu ekonomiku
  Naktī Rīgā reģistrēts šogad pirmais zibens spēriens
  Trešdienas rītā braukšanu apgrūtina sniegs un apledojums
  Dienas pirmajā pusē austrumos gaidāms neliels sniegs
  Pērnā gada sausuma mantojums: šoziem Latvijā izžuvušas akas
  EP vēlēšanās varētu kandidēt vairāki līdzšinējās valdības ministri
  Gripašosezon Latvijā jau laupījusi divu cilvēku dzīvības

0.22317600250244 94(0) - 0.045385599136353 2019.01.16. 11:08 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=83&act=10&date=1547330400&art=45182 ip: 172.69.62.205 usememcache: 1