7

ZIŅAS / Arhīvs /

HK «Zemgale/LLU» uzvar HK «Kurbads» (3)

Raksts publicēts: 2019.01.10. 08:09:40

Trešdienas vakarā HK «Zemgale/LLU» izbraukumā aizvadīja šī gada pirmo «Optibet» hokeja līgas spēli, tiekoties ar HK «Kurbads». Dinamiskā un spraigā spēlē uzvarēja jelgavnieki ar 5:2.

Pirmajā periodā HK «Zemgale/LLU» izdevās realizēt vienu no trīs vairākumiem – pirmos vārtus spēles 13. minūtē guva Artjoms Ogorodņikovs (Nr.17). Otrajā periodā pretinieki atbildēja ar to pašu un, spēlējot vairākumā, izlīdzināja rezultātu – 1:1. HK «Zemgale/LLU» arī savus otros vārtus guva vairākumā – šoreiz precīzs bija Artūrs Homjakovs (Nr.19). Tomēr mājinieki rezultātu atkal drīz vien izlīdzināja – 2:2. Otrā perioda izskaņā tiesneši HK «Kurbads» spēlētāju rīcībā saskatīja pārkāpumu un piešķīra jelgavniekiem soda metienu, ko izpildīja Ivans Ribčiks (Nr.18) – viņa izgājiens pret «Kurbada» vārtsargu Uldi Čalpu bija veiksmīgs, un rezultāts uz tablo 3:2 jelgavnieku labā. Trešā perioda sākumā «Kurbads» pieļāva kļūdu un jelgavnieki ātri vien panāca 4:2 – vārtus guva Valentīns Feoktistovs (Nr.85). Mājinieki visiem spēkiem centās izlīdzināt rezultātu, tomēr viņiem tas neizdevās, un spēle noslēdzās ar skaistu punktu – ripu, spēlējot vairākumā, tukšos vārtos ieraidīja Juliāns Misjus (Nr.8).

Par spēles labāko hokejistu jelgavnieku sastāvā tika atzīts vārtsargs Rihards Cimermanis.

Nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs 12. janvārī pulksten 13.30 izbraukumā pret HK «Lido».

lasīt komentārus (3)

2.9793119430542 97(0) - 2.7775366306305 2024.03.29. 13:42 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=83&act=10&date=1547071200&art=45159 ip: 172.70.42.171 usememcache: 1