Kurts, Knuts,
Gundars
ZIŅAS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
 • ZIŅAS
 • Jelgavas ziņas
 • Novadu ziņas
 • Politika
 • Komentāri
 • Ekonomikas ziņas
 • Kriminālās ziņas
 • Uzņēmēji runā
 • Dzīvesstils
 • Aculiecinieks
 • Sēru ziņas
 • Arhīvs
 • Jurista vārds
 • Portāls ziņo
 • SPORTS
 • IZKLAIDE
 • VIDEO
 • GRĀMATU APSKATS
 • VESELĪBA
 • IZGLĪTĪBA
 • LABDARĪBA
< Novembris >
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Arhīva navigācija

APTAUJA
Kā energoresursu cenu kāpums ietekmē Jūsu ikdienu? ..vairāk
Nejūtu izmaiņas.
Nestresoju, cik būs
jāmaksā, tik
samaksās.
Ceru, ka pārdzīvot
ziemu izdosies bez
parādiem.
Jau sāku veikt
uzkrājumus.
Nespēšu pavilkt
cenu kāpumu, būs
jālūdz
palīdzība.
2021.11.10.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Atkritumu izvešana turpināsies arī svētkos

Informējam, ka pilnsabiedrības JKP klientu daļa 13., 18. un 19. novembrī būs slēgta. Iedzīvotājus, kuriem nepieciešams atrisināt kādu jautājumu par atkritumu izvešanu, aicinām izdarīt to savlaicīgi.

Atkritumu izvešana turpināsies arī svētkos
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Nolietotā elektrotehnika – aizkavējies viesis

Mūsdienu sabiedrībā valdošā patēriņa kulta ietekmē daļa cilvēku iegādājas arvien jaunas elektroierīces, tai skaitā esošās aizstājot ar jaunākam, neskatoties uz to, ka tās vēl ir darba kārtībā. Bet kas notiek ar iekārtām, kad tās vairs netiek lietotas? Tā vietā, lai nonāktu pārstrādē, tās itin bieži tiek ilgstoši uzglabātas mājvietās, šķūnīšos vai garāžās ar domu: “Varbūt noderēs”. Lai veicinātu iedzīvotāju aktīvāku iesaisti nevajadzīgās elektrotehnikas nodošanā, Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar vides apsaimniekošanas uzņēmumu SIA “Eco Baltia vide” un “Maxima Latvija” no šā gada marta līdz novembrim īstenoja kampaņu “Viegla šķirošanās”. Tās laikā iedzīvotāji pārstrādei nodeva vairāk nekā 360 tonnas dažāda veida elektrisko un elektronisko iekārtu, kas pielīdzināms aptuveni 72 vidēja auguma Āfrikas savannas ziloņiem.

Nolietotā elektrotehnika – aizkavējies viesis
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Uzsākta apgaismojuma atjaunošana Kameņu ielā

Ielu apgaismojuma atjaunošanas darbu laikā, līdz 20. decembrim, izbūvējot 428 metru garu kabeļa līniju, uzstādot 8 apgaismojuma balstus un 8 jaunus LED gaismekļus, tiek ierobežota satiksme Kameņu ielas posmā no Dārzkopju līdz Kameņu ielai 6 un Zāļu ielas posmā no Pērnavas līdz Dārzkopju ielai.

Uzsākta apgaismojuma atjaunošana Kameņu ielā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Mācību process atkal tiks organizēts klātienē

No 15. novembra izglītības process visās pakāpēs atkal notiks klātienē – to paredz šodien, 2021. gada 9. novembrī, valdībā apstiprinātie grozījumi rīkojumā "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu". Izglītības iestādēm būs jāievēro visi jau līdz šim īstenotie drošības pasākumi – maskas, distancēšanās, telpu vēdināšana, higiēna, testēšana. Lai atgriešanās skolā būtu droša, 4.-12. klašu skolēnu rutīnas testēšana skolās notiek jau šonedēļ.

Mācību process atkal tiks organizēts klātienē
2021.11.09.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Tehnikuma direktore saņems augstu apbalvojumu

Otrdien Ministru kabinets pieņēma lēmuma par Atzinības rakstu piešķiršanu 30 dažādu jomu speciālistiem, starp kuriem ir arī Jelgavas Tehnikuma direktore Janīna Rudzīte.

Tehnikuma direktore saņems augstu apbalvojumu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Zināms septembra labākais autobusa vadītājs (1)

Jelgavas autobusa parks ir noskaidrojis labāko autobusa vadītāju septembrī - pilsētas pārvadājumos tā ir Nataļja Rahova.

Zināms septembra labākais autobusa vadītājs
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Īslaicīgi atcelti divi reisi maršrutā Rīga–Jelgava

Sakarā ar komandantstundu un pasažieru skaita samazinājumu no 2021. gada 10. līdz 14. novembrim tiks atcelts maršruta Nr.7017 Rīga–Jelgava reiss, kas Jelgavas autoostā tiek uzsākts plkst.21.00 un Rīgas starptautiskajā autoostā – plkst.22.00.

Īslaicīgi atcelti divi reisi maršrutā Rīga–Jelgava
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sestdien autobusi kursēs pēc darba dienu saraksta

SIA \"Jelgavas autobusu parks\" informē, ka saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu par darba dienas pārcelšanu, sestdien, 13. novembrī, Jelgavas pilsētas nozīmes maršrutos sabiedriskais transports kursēs pēc darba dienu kustības saraksta.

Sestdien autobusi kursēs pēc darba dienu saraksta
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavā notiek autobusu pieturu mazgāšana

SIA "Kulk Labiekārtošanas nodaļas brigāde pēc Jelgavas pašvaldības pasūtījuma saskaņā ar izpildāmo darbu sarakstu uzsāka autobusu pieturu mazgāšanu.

Jelgavā notiek autobusu pieturu mazgāšana
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - "Kulk"nodrošina Ziemas dienesta diennakts dežūras

Sākot ar 8. novembri, pēc Jelgavas pašvaldības pasūtījuma SIA "Kulk" ir sācis nodrošināt Ziemas dienesta diennakts dežūras.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Konkurss “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība”

Sabiedrības integrācijas fonda rīkotajā konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” līdz šī gada 12. decembrim vietnē www.vietagimenei.lv ikviens Latvijas iedzīvotājs aicināts izvērtēt pašvaldību sniegumu. Balsojot par, viņaprāt, ģimenēm draudzīgāko pašvaldību iedzīvotāji vienlaikus var arī atbalstīt savu pašvaldību cīņā par naudas balvām. Kopējais konkursa balvu fonds pašvaldībām būs 100 000 eiro.

Konkurss “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība”
2021.11.08.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavas domes iebilst pret apvienošanu ar novadu (1)

Jelgavas valstspilsētas dome ārkārtas sēdē pirmdien, deviņiem deputātiem balsojot PAR, vienam – PRET un pieciem atturoties, tika pausts iebildums pret Jelgavas pilsētas un Jelgavas novada apvienošanu 2025.gadā, kā to iecerējusi Saeima.

Jelgavas domes iebilst pret apvienošanu ar novadu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sāks plānošanas dokumentu sabiedrisko apspriešanu

Jelgavas valstspilsētas domes deputāti pirmdien ārkārtas domes sēdē pieņēma lēmumu nodot publiskajai apspriešanai Jelgavas valstspilsētas un Jelgavas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2022.-2034.gadam 1.redakciju un Jelgavas valstspilsētas un Jelgavas novada attīstības programmas 2022.-2027.gadam 1.redakciju.

Sāks plānošanas dokumentu sabiedrisko apspriešanu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Darbu sāk jauns mēra padomnieks

Jelgavas pašvaldībā šodien darbu sāk Jelgavas domes priekšsēdētāja padomnieks pilsētas attīstības jautājumos Ringolds Bērziņš, kura uzdevums būs turpināt iepriekšējā padomnieka uzsākto darbu pie svarīgiem pilsētas infrastruktūras attīstības projektiem, kā arī stratēģisku pilsētas attīstības virzienu un ilgtermiņa attīstības plānu izstrādes un īstenošanas.

Darbu sāk jauns mēra padomnieks
2021.11.07.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Lāčplēša dienu atzīmēsim savu tuvāko lokā

Lāčplēša dienā, 11.novembrī, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, kopīgais lāpu gājiens un pasākums pie pieminekļa Jelgavas atbrīvotājiem Stacijas parkā nenotiks. Taču šajā dienā varam atcerēties par varoņiem, kuri nosargāja Latvijas brīvību un godināt viņu piemiņu, iededzot sveci mājas logā.

Lāčplēša dienu atzīmēsim savu tuvāko lokā
2021.11.06.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Lapskalna ielā slēgta satiksme

No 8. novembra līdz 13. novembrim tiks slēgta satiksme Lapskalna ielas posmā no Lapskalna 2 līdz Lapskalna 6, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība".

Lapskalna ielā slēgta satiksme
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Varēs bez maksas nodot nolietotas riepas

Tā kā sezonas maiņas laikā autovadītājiem ir nepieciešams atbrīvoties no nolietotām riepām, SIA "Zemgales Eko" sadarbībā ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu SIA "R Recycling" aicina iedzīvotājus 13. novembrī tās bez maksas nododot otrreizējai pārstrādei. Akcijā gan varēs piedalīties tikai tie iedzīvotāji, kuru transportīdzekļi ir reģistrēti Jelgavas pilsētā.

Varēs bez maksas nodot nolietotas riepas
2021.11.05.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Oktobrī veiktās satiksmes organizācijas izmaiņas

Saskaņā ar Jelgavas valstspilsētas domes Satiksmes kustības drošības komisijas lēmumiem veiktas pilsētā vairākas satiksmes organizācijas izmaiņas.

Oktobrī veiktās satiksmes organizācijas izmaiņas
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Uzlabo Tehnoloģiju vidusskolas energoefektivitāti

Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā noris energoefektivitātes uzlabošanas darbi, kuru izmaksas ir 3 833 023 eiro, informēja pilsētas pašvaldībā.

Uzlabo Tehnoloģiju vidusskolas energoefektivitāti
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Krematorijas izbūve satrauc apkārtnes iedzīvotājus (3)

Latvijā ir sena tradīcija aizgājējus guldīt zemes klēpī, tomēr problēmas rada jaunas vietas atrašana kapsētām. Jelgavas domnieki lēmuši, ka situāciju varētu atrisināt krematorijas izbūve. Apkaimes iedzīvotāji gan uzskata, ka izvēlētā vieta ir nepiemērota, un jau apstiprināto būvniecības ieceri apstrīdējuši.

Krematorijas izbūve satrauc apkārtnes iedzīvotājus
2021.11.04.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Interaktīvas pastaigas Jelgavā

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina brīvo laiku pavadīt aktīvi un izzinoši, dodoties pastaigās un iepazīstot pilsētas vēsturi.

Interaktīvas pastaigas Jelgavā
2021.11.03.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgava gatavojas valsts svētkiem

Novembrī, kad atzīmējam Lāčplēša dienu un Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu, Jelgava ieguvusi svētku noformējumu sarkanbaltsarkanās krāsās. Līdzās valsts karoga baneriem pie apgaismes stabiem ielās, pirmo reizi rotācijas aplī pie dzelzceļa stacijas izvietoti statīvi ar Latvijas karogiem.

Jelgava gatavojas valsts svētkiem
AUTOdoc.lv

34.776329994202 114(0) - 34.612744808197 2022.09.26. 06:24 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=2&act=10&date=1636495200&cat=10 ip: 172.70.38.94 usememcache: 1