Emanuels,
Arnolds
ZIŅAS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
 • ZIŅAS
 • Jelgavas ziņas
 • Novadu ziņas
 • Politika
 • Komentāri
 • Ekonomikas ziņas
 • Kriminālās ziņas
 • Uzņēmēji runā
 • Dzīvesstils
 • Aculiecinieks
 • Sēru ziņas
 • Arhīvs
 • Jurista vārds
 • Portāls ziņo
 • SPORTS
 • IZKLAIDE
 • VIDEO
 • GRĀMATU APSKATS
 • VESELĪBA
 • IZGLĪTĪBA
 • LABDARĪBA
< Jūnijs >
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
Arhīva navigācija

APTAUJA
Vai vakcinācijai pret Covid-19 jābūt obligātai? ..vairāk
Jā!
Atsevišķās
profesijās
strādājošajiem
jābūt
Es jau esmu
vakcinējies/usies,
citiem arī vajag
Nē!
Man vienalga
2021.06.28.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Digitālo prasmju ABC uzņēmējiem

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra (ZRKAC) Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļa piedāvā uzņēmējiem piedalīties digitālo prasmju apguves semināru ciklā “Digitālo prasmju ABC uzņēmējiem”. Semināri domāti jaunajiem uzņēmējiem, kam ir neliela pieredze digitālo prasmju izmantošanā un tiem, kas vēlas tās attīstīt. Semināri notiks tiešsaistē un tos vadīs ZRKAC Uzņēmējdarbības nodaļas galvenā speciāliste Gundega Fedotova.

Digitālo prasmju ABC uzņēmējiem
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Līdz 2. jūlijam slēgta satiksme Akmeņu ielā

Līdz 2. jūlijam slēgta satiksme Akmeņu ielā, posmā no Kronvalda ielas līdz Imantas ielai, informē pašvaldības iestādē "Pilsētsaimniecība".

Līdz 2. jūlijam slēgta satiksme Akmeņu ielā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - JKP aicina noslēgt līgumu elektroniski

Pilnsabiedrība “JKP”, kura no 1.jūlija sniegs sadzīves atkritumu izvešanas pakalpojumu, aicina noslēgt līgumu elektroniski, lai nepavadītu laiku rindā pie klientu apkalpošanas centra Dobeles šosejā 34.

JKP aicina noslēgt līgumu elektroniski
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Deputāti vienojas par sadarbību Jelgavas domē

Deputāti no četrām jaunajā Jelgavas pilsētas domes sastāvā pārstāvētajām partijām - «Jaunā Vienotība», «Kustība «Par!»», Latvijas Krievu savienība un Latvijas Reģionu apvienība – parakstījuši vienošanos par sadarbību, akcentējot nepieciešamību nodrošināt atklātu, godīgu un uz iedzīvotāju interešu aizstāvību vērstu pilsētas pārvaldi.

Deputāti vienojas par sadarbību Jelgavas domē
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sākas jauno studentu pieteikšanās studijām LLU

28. jūnijā sākas elektroniskā pieteikšanās studijām kādā no LLU piedāvātajām pamatstudiju programmām, bet no 6. līdz 12. jūlijam pieteikšanās studijām LLU pamatstudiju un maģistra studiju programmās notiks klātienē, kā arī šajā laikā klātienē būs jāapstiprina elektroniski izveidotie pieteikumi. Doktora studiju programmās uzņemšana paredzēta no 16. līdz 27. augustam, informē Jelgavas pilsētas pašvaldība.

Sākas jauno studentu pieteikšanās studijām LLU
2021.06.27.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Rīt veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

Rīt, 28.jūnijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trim minūtēm, kā arī pārbaudīs starp VUGD un elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem (radio, TV) noslēgto līgumu darbības izpildi.

Rīt veiks trauksmes sirēnu pārbaudi
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pareizticīgo katedrālē grezni sienu gleznojumi

Latvijā ir piecas pareizticīgo katedrāles, un viena no tām ir Jelgavas Sv. Simeona un Sv. Annas pareizticīgo katedrāle. Tā celta ar Krievijas cara Aleksandra III finansiālu atbalstu, daļēji saglabājot iepriekšējās baznīcas pamatus un altāra daļu. Katedrāles zvanu tornī ir deviņi zvani, lielākais zvans sver 830 kilogramu. Skaistās celtnes sienas rotā grezni gleznojumi.

Pareizticīgo katedrālē grezni sienu gleznojumi
2021.06.26.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Alunāna muzejā izstāde veltīta Jānim Lūsēnam

Ādolfa Alunāna memoriālajā muzejā Filozofu ielā 3 līdz 31. augustam apskatāma izstāde "Jānis Lūsēns – REŽISORS".

Alunāna muzejā izstāde veltīta Jānim Lūsēnam
2021.06.25.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pārgājienu cikls pa Jelgavas pilsētu

Ikviens aktīvas atpūtas un vēstures cienītājs aicināts piedalīties pārgājienos, kuru laikā būs iespēja iepazīt Jelgavas pilsētas vēsturi, uzzināt par zudušajām ēkām un atklāt nezināmus faktus par pilsētas vēsturi. Pārgājieni saturiski piemēroti dažādām interesentu grupām. Kopā paredzēti divi pārgājieni ar nosaukumu "Pastaiga no Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa līdz Jelgavas dzelzceļa stacijai" un divi pārgājieni ar tēmu "Pastaiga pa Lielo ielu un Vecpilsētas ielas kvartālu", informē Jelgavas pilsētas pašvaldība.

Pārgājienu cikls pa Jelgavas pilsētu
2021.06.23.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavā piedzimuši divi Jāņi un viena Līga

Vasaras saulgriežos tiek sumināti latviskāko vārdu īpašnieki – Līgas un Jāņi. Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes dati liecina, ka Latvijā šobrīd ir reģistrēta 9871 Līga un 48 311 Jāņi. Kopš pagājušajiem vasaras saulgriežiem Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti divi zēni, kuriem vecāki izvēlējušies dot vārdu Jānis, un viena meitene, kurai dots vārds Līga.

Jelgavā piedzimuši divi Jāņi un viena Līga
2021.06.22.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jau devīto reizi kvēlo šamota skulptūras

Gada īsākajā naktī – vasaras saulgriežos Pasta salā kvēloja lielformāta keramikas darbi, lai papildinātu tur jau esošo šamota skulptūru parku. Šogad mākslinieki savus darbus veltīja ilggadējā Starptautiskā lielformāta keramikas skulptūru simpozija mākslinieciskā vadītāja Aleksandra Djačenko piemiņai un tās ir apskatāmas ikvienam salas apmeklētājam, informē Jelgavas pilsētas pašvaldība.

Jau devīto reizi kvēlo šamota skulptūras
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Rakstniece Marina Kosteņecka tiksies ar lasītājiem

30. jūnijā plkst. 16.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrība un Jelgavas pilsētas bibliotēka ielūdz uz tikšanos ar publicisti un rakstnieci Marinu Kosteņecku. Pasākums notiks Jelgavas bērnu un jauniešu bibliotēkā Zinītis, Zemgales prospektā 7, Jelgavā. Ar rakstnieci sarunāsies LNB Atbalsta biedrības direktore Karina Pētersone.

Rakstniece Marina Kosteņecka tiksies ar lasītājiem
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - VP ZRP priekšnieks būs Lauris Arājs

Valsts policijas priekšnieka vietnieka, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka amatā ar 1. augustu uz noteiktu laiku tiek iecelts līdzšinējais Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieks pulkvežleitnants Andris Zellis. Savukārt ar 1. septembri uz noteiktu laiku Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka amatā tiek iecelts līdzšinējais Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks, Koordinācijas un kontroles pārvaldes priekšnieks pulkvežleitnants Lauris Arājs, informē Valsts policija.

VP ZRP priekšnieks būs Lauris Arājs
2021.06.21.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavas slimnīcā dežūrārsts pieejams arī svētkos

Tāpat kā citās dienās, arī Jāņu svētku brīvdienās Jelgavas pilsētas slimnīcā (Brīvības bulvārī 6) būs pieejams dežūrārsts. Ārsts sniegs palīdzību gadījumā, ja nav pieejams ģimenes ārsts, bet veselības stāvoklis neļauj gaidīt. Dežūrārsta pieņemšanas laiks visās brīvdienās ir no pulksten 9 līdz 21, informē Jelgavas pilsētas pašvaldība.

Jelgavas slimnīcā dežūrārsts pieejams arī svētkos
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Podi ar tradīciju spēku un tehnoloģiju iespējām

Līdz augusta beigām Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā apskatāma keramiķes Brigitas Šmēdiņas darbu izstāde "Podi'. Māksliniece savos darbos apvieno latviskās tradīcijas, kā arī tehnoloģiskos sasniegumus un atradumus. Izstādē apskatāmi darbi, kas ir keramiķes īpašumā vai glabājas muzeja krājumā, informē Jelgavas pilsētas pašvaldība.

Podi ar tradīciju spēku un tehnoloģiju iespējām
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Izmaiņas sociālo pakalpojumu saņemšanas kārtībā

No šā gada 1. jūlija vairākas būtiskas izmaiņas ieviestas sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības jomā, un tās skars arī Jelgavas pilsētas iedzīvotājus. Būtiskākās no tām: mainīsies kārtība, kā tiks aprēķināts mājokļa pabalsts; tiks dubultots pabalsta apmērs aizbildnim; vairs netiks pārtraukta īpašās kopšanas pabalsta izmaksa tiem klientiem, kuri saņem ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu pašvaldību un privātajos sociālās aprūpes centros.

Izmaiņas sociālo pakalpojumu saņemšanas kārtībā
AUTOdoc.lv

0.6860818862915 107(0) - 0.43488669395447 2021.12.01. 03:01 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=2&act=10&date=1624827600&cat=10 ip: 172.69.63.13 usememcache: 1