Krišs, Eglons,
Ksenija
ZIŅAS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
 • ZIŅAS
 • Jelgavas ziņas
 • Novadu ziņas
 • Politika
 • Komentāri
 • Ekonomikas ziņas
 • Kriminālās ziņas
 • Uzņēmēji runā
 • Dzīvesstils
 • Aculiecinieks
 • Sēru ziņas
 • Arhīvs
 • Jurista vārds
 • Portāls ziņo
 • SPORTS
 • IZKLAIDE
 • VIDEO
 • GRĀMATU APSKATS
 • VESELĪBA
 • IZGLĪTĪBA
 • LABDARĪBA
< Jūnijs >
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
Arhīva navigācija

APTAUJA
Vai vakcinācijai pret Covid-19 jābūt obligātai? ..vairāk
Nē!
106
Jā!
75
Es jau esmu vakcinējies/usies, citiem arī vajag
49
Atsevišķās profesijās strādājošajiem jābūt
20
Man vienalga
62021.06.14.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Vītolu ceļā veic ielu apgaismojuma pārbūvi

Šodien, 14. jūnijā, Vītolu ceļa posmā no Nr. 14 līdz Nr. 36 sākta apgaismojuma pārbūve. Vītolu ceļa posmā tiks uzstādīti 11 apgaismojuma balsti ar 11 LED gaismekļiem, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē "Pilsētsaimniecība".

Vītolu ceļā veic ielu apgaismojuma pārbūvi
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Lielupes peldvietās pļauj ūdenszāles

Šodien, 14. jūnijā, uzsākta ūdenszāļu un niedru pļaušana Lielupes kreisā krasta pludmales zonā Pasta salā un labā krasta pludmales zonā, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē "Pilsētsaimniecība".

Lielupes peldvietās pļauj ūdenszāles
2021.06.13.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Alunāna teātra vides izrādi var noskatīties video

Svinot Jelgavas 756. dzimšanas dienu, maijā pirmizrādi Akadēmijas ielas 2. daudzdzīvokļu nama balkonos piedzīvoja unikāla Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra vides izrāde "Jelgavas balkonu klubiņš". Šobrīd izrādi, kam apmeklētāji sociālajos tīklos veltījuši atzinīgus vārdus, ikviens var noskatīties videoierakstā, informē Jelgavas pilsētas pašvaldība.

Alunāna teātra vides izrādi var noskatīties video
2021.06.12.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sakārtos lietus ūdens novadi Kastaņu ielā

Lai atslogotu lietus ūdens novadi Kastaņu ielā, palielinot ūdens novadīšanas apjomu, un novērstu teritoriju applūšanu, Tērvetes ielas posmā no Rūpniecības ielas līdz Kastaņu ielai veiks lietus ūdens kanalizācijas kolektora nomaiņu 70 metru garumā gar Kastaņu ielu 1, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība". Darbus plānots sākt pirmdien, 14. jūnijā, un būvdarbu zonā tiks noteikti satiksmes ierobežojumi. Tuvāko māju iedzīvotāji aicināti ar sapratni pieņemt īslaicīgas neērtības, tā Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde ''Pilsētsaimniecība''.

Sakārtos lietus ūdens novadi Kastaņu ielā
2021.06.11.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Līgumu slēgšana šo sestdien

Vēlamies informēt – noslēgt līgumu ar pilnsabiedrību "JKP", kura, sākot ar 1.jūliju, nodrošinās sadzīves atkritumu izvešanu Jelgavas pilsētā, iespējams šo sestdien, 12.jūnijā, no plkst. 8.00 līdz 17.00. Klientu apkalpošana notiks tāpat arī sestdien, 19.jūnijā, no plkst. 8.00 līdz 17.00. Savukārt 25.jūnijs - brīvdiena.

Līgumu slēgšana šo sestdien
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pabalstam ēdināšanai jāpiesakās līdz 15. datumam

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde atgādina, ka daudzbērnu ģimenes, kuru bērni vasarā apmeklē pirmsskolas izglītības iestādi (PII), arī vasaras mēnešos var saņemt pašvaldības pabalstu bērnu ēdināšanai bērnudārzā. Šādā gadījumā līdz mēneša 15. datumam vecākiem jāvēršas ar iesniegumu Sociālo lietu pārvaldē un pabalsts tiks izmaksāts par nākamo mēnesi. Proti, ja iesniegums tiks iesniegts līdz 15. jūnijam, pabalstu ēdināšanai PII bērns varēs saņemt no jūlija.

Pabalstam ēdināšanai jāpiesakās līdz 15. datumam
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ierobežota satiksme Kastaņu ielā

Līdz 22. jūnijam noteikti satiksmes ierobežojumi Kastaņu ielā, posmā no Tērvetes ielas līdz Vīgriežu ielai, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība".

Ierobežota satiksme Kastaņu ielā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - "Zinītī" darbojas āra lasītava

Šovasar bērnu un jauniešu bibliotēka "Zinītis" savus apmeklētājus priecē ar āra lasītavu, sniedzot iespēju lasīt bibliotēkas grāmatas un preses izdevumus, kā arī spēlēt spēles uz ērtiem pufiem, baudot labo laiku ārā, informē Jelgavas pilsētas pašvaldība.

2021.06.10.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Kapusvētki Jelgavas pilsētas kapsētās (1)

Jūnijā un jūlijā Jelgavas pilsētas kapsētās notiks Romas katoļu baznīcas organizētie kapusvētki, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde ''Pilsētsaimniecība''.

Kapusvētki Jelgavas pilsētas kapsētās
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jaunas bezmaksas sporta nodarbības

Jau no nākamās nedēļas veselības veicināšanas programmas gaitā jelgavnieki varēs iesaistīties jaunās bezmaksas aktivitātēs pilsētvidē. Bērni aicināti uz āra vingrošanu, kas notiks sporta laukumā pie 4. sākumskolas un pie deju centra "Cukurfabrika", un gaisa jogu, kas notiks Cukura ielā 21. Topošās māmiņas gaidītas uz grūtnieču vingrošanu Gubernatora saliņā Jelgavas pils parkā, savukārt iedzīvotājiem vecumā no 54 gadiem piedāvājumā ir veselības un balles dejas sporta laukumā pie 4. sākumskolas. Visas nodarbības ir bez maksas, taču tām obligāti iepriekš jāpiesakās, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Jaunas bezmaksas sporta nodarbības
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Var pieteikt sakoptākos pilsētvides objektus

No 1. līdz 27. jūnijam Jelgavas pilsētas pašvaldība aicina pieteikt objektus konkursam "Sakoptākais pilsētvides objekts". Konkursa uzvarētājus apbalvos jūlijā, un par to viņi tiks informēti personīgi, informē Jelgavas valstspilsētas pašaldība.

Var pieteikt sakoptākos pilsētvides objektus
2021.06.09.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Aicina nopļaut zāli un sakopt privātās teritorijas

Jelgavas Pašvaldības policija iedzīvotājus aicina pievērst uzmanību sava īpašuma un tam piegulošās teritorijas sakopšanai. Šogad Pašvaldības policija jau veikusi preventīvas pārrunas ar 123 teritoriju īpašniekiem, bet 279 gadījumos privātu teritoriju īpašniekiem izsūtījusi brīdinājumu par īpašumā nenopļautu zāli ar lūgumu teritoriju noteiktā laikā sakopt, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Aicina nopļaut zāli un sakopt privātās teritorijas
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pārgājiens "Jelgava caur laika kaleidoskopu"

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) atzīmējot Smilšu skulptūru parka atvēršanu, aicina piedalīties pārgājienā “Jelgava caur laika kaleidoskopu”. Pārgājiens norisināsies 20.jūnijā plkst. 11:00 un 14:00.

Pārgājiens
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jau otro reizi šajā sezonā tiek mazgātas pieturas

9.jūnijā dažas SIA "Kulk" labiekārtošanas nodaļas brigāde pēc Jelgavas pašvaldības pasūtījuma saskaņā ar izpildāmo darbu sarakstu uzsāka autobusu pieturu mazgāšanu.

Jau otro reizi šajā sezonā tiek mazgātas pieturas
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Tornī L.Zikmanes izstāde

Līdz 29.jūlijam Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa izstāžu zālē apskatāma Lolitas Zikmanes jubilejas izstāde.

Tornī L.Zikmanes izstāde
2021.06.08.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Čakstes mazmazmeita pārdod zemi ārzemniekam (5)

“Bez Tabu” rīcībā nonākusi informācija, ka Latvijas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes mazmazmeita Kristīne Čakste pārdevusi teju piecdesmit hektārus lauksaimniecības zemes Jordānijas pilsonim.

Čakstes mazmazmeita pārdod zemi ārzemniekam
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Tornis atvērts apmeklētājiem

Sākot ar 8.jūniju apmeklētājiem durvis vērs Jelgavas reģionālais tūrisma centrs un Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornis.

Tornis atvērts apmeklētājiem
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - "Fortum" saņem Zaļā izcilības balvu enerģētikā

Atzīmējot Pasaules vides dienu, 4. jūnijā, Valsts vides dienests (VVD) godināja izcilākos uzņēmumus Latvijā, pasniedzot gada balvu vides aizsardzībā "Zaļā izcilība 2021". Jelgavā strādājošais uzņēmums "Fortum" saņēma balvu nominācijā "Zaļā izcilības balva enerģētikā".

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - “HKScan Latvia” Centrāleiropas vegāniskajā tirgū

Turpinot jaunu produktu izstrādi un virzīšanu ārzemju tirgos, pārtikas uzņēmums „HKScan Latvia” stiprina savas pozīcijas Centrāleiropā – vegāniskais jaunums, Āzijas virtuves tradīcijās gatavotais „Dim Sum” īsā laikā kļuvis par eksporta veiksmes stāstu. Jaunu produktu ienākšana plašā eksporta tirgū Centrāleiropā atbalsta „HKScan” mērķi palielināt pievienotās vērtības produktu eksportu.

“HKScan Latvia” Centrāleiropas vegāniskajā tirgū
2021.06.07.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Izzagti jaunie vasaras puķu stādījumi

Jelgavas pilsētā turpinās krāšņo vasaras puķu un citu dekoratīvo augu stādīšana. Tie ik gadu mūs priecē līdz pat vēlākam rudenim un pilsēta rotājas dažādās krāsās. Esam saņēmuši nepatīkamas ziņas no apstādījumu kopējiem, ka tiek izzagti tik tikko iestādīti stādi, Informē, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde ''Pilsētsaimniecība''.

Izzagti jaunie vasaras puķu stādījumi
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ierobežota satiksme Pasta ielā

No 7. jūnija līdz 23. jūlijam ierobežota satiksme Pasta ielā, posmā no Sudrabu Edžus ielas līdz Jāņa ielai.

Ierobežota satiksme Pasta ielā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Muzeji atvērti individuāliem apmeklējumiem

Līdz ar ārkārtējās situācijas noteikto ierobežojumu atvieglošanu, apmeklētājiem durvis no 8. jūnija ver Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs un Ādolfa Alunāna memoriālais muzejs, kā arī apmeklētāji tiek gaidīti Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī, bet jau no 4. jūnija atvērta Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja Jelgavas ekspozīcija. Apmeklētājiem svarīgi atcerēties, ka spēkā joprojām ir stingri pulcēšanās un drošības noteikumi, kas obligāti jāievēro ikvienam, rūpējoties gan par savu, gan citu veselību, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Muzeji atvērti individuāliem apmeklējumiem
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Augstāko apbalvojumu saņem deviņi cilvēki

Jelgavas bagātība ir cilvēki – jelgavnieki, kuri savu sirdi, prātu un darbu ir ieguldījuši pilsētas attīstībā. Sakot paldies par ieguldījumu, Jelgavas pilsētas svētku laikā deviņiem cilvēkiem pasniegti pilsētas augstākie apbalvojumi, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība.

Augstāko apbalvojumu saņem deviņi cilvēki
AUTOdoc.lv

0.66122603416443 116(0) - 0.41055846214294 2022.01.24. 05:41 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=2&act=10&date=1623618000&cat=10 ip: 172.70.134.148 usememcache: 1