Krišs, Eglons,
Ksenija
ZIŅAS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
 • ZIŅAS
 • Jelgavas ziņas
 • Novadu ziņas
 • Politika
 • Komentāri
 • Ekonomikas ziņas
 • Kriminālās ziņas
 • Uzņēmēji runā
 • Dzīvesstils
 • Aculiecinieks
 • Sēru ziņas
 • Arhīvs
 • Jurista vārds
 • Portāls ziņo
 • SPORTS
 • IZKLAIDE
 • VIDEO
 • GRĀMATU APSKATS
 • VESELĪBA
 • IZGLĪTĪBA
 • LABDARĪBA
< Jūnijs >
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
Arhīva navigācija

APTAUJA
Vai vakcinācijai pret Covid-19 jābūt obligātai? ..vairāk
Nē!
106
Jā!
75
Es jau esmu vakcinējies/usies, citiem arī vajag
49
Atsevišķās profesijās strādājošajiem jābūt
20
Man vienalga
62021.06.01.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Uz laiku slēdz Ozolskvēra bērnu rotaļu laukumu

Turpinās rotaļu iekārtu nomaiņa bērnu rotaļu laukumā Ozolskvērā Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 2. No 1. jūnija rotaļu laukums uz laiku tiks slēgts apmeklētājiem. Iedzīvotāji aicināti būt saprotoši un rūpēties par bērnu drošību, atrodoties būvdarbu zonas tuvumā, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība. Jāatgādina, ka no 1. jūnija apmeklētājiem ir pieejama rotaļu un atpūtas pilsētiņa Uzvaras parkā.

Uz laiku slēdz Ozolskvēra bērnu rotaļu laukumu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pārmiju ielā izbūvēs apgaismojumu (1)

Lai uzlabotu iedzīvotāju drošību, šonedēļ sāks izbūvēt apgaismojumu Pārmiju ielā no Garozas ielas līdz Cukurfabrikas dzelzceļa stacijai. Būvdarbu laikā jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Pārmiju ielā izbūvēs apgaismojumu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pašvaldība pārsūdzēs lēmumu par būvnieka izvēli

Administratīvā rajona tiesa pagājušajā nedēļā par prettiesisku atzinusi Jelgavas pašvaldības lēmumu par Loka maģistrāles būvnieka izvēli, līdz ar to pilsētai var nākties atmaksāt daļu projektam izmantotā Eiropas Savienības (ES) līdzfinansējuma, kura kopējais apmērs sasniedz 12 795 946 eiro. Jelgavas pilsētas pašvaldība tiesa lēmumu sola pārsūdzēt.

Pašvaldība pārsūdzēs lēmumu par būvnieka izvēli
2021.05.31.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Slēgta satiksme Vaļņu ielas posmā

No 31. maija līdz 2. jūnijam slēgta satiksme Vaļņu ielā, posmā no Pētera ielas līdz Oskara Kalpaka ielai, informē pašvaldības iestādē \"Pilsētsaimniecība\".

Slēgta satiksme Vaļņu ielas posmā
2021.05.30.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Partijas sola pārskatīt pašvaldības izdevumus (9)

Viena no Jelgavas pašvaldību vēlēšanu lielākajām intrigām, vai tur turpinās valdīt jau divas desmitgades amatā esošais mērs jeb arī aizdomu ēna par notiekošo pašvaldībā un citu partiju piedāvājums pārliecinās balsotājus par citu izvēli, kas sola iepirkumu konkursus bez aizdomām, pārskatīt pašvaldības izdevumus, vēsta TV3 Ziņas.

Partijas sola pārskatīt pašvaldības izdevumus
2021.05.29.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Muzikālais svētku ekspresis apbraukā Jelgavu

Jelgavas 756. dzimšanas dienā pilsētas svētki devās pie jelgavniekiem, muzikālajam svētku ekspresim un Jelgavas simbolam Alnītim viesojoties pie iedzīvotājiem pilsētas dzīvojamos rajonos. Pilsētas svētkus jau tradicionāli aizsāka Jelgavas motoklubs "Zemgaļu Leģions", kurš piektdienas vakarā kopā ar māksliniekiem svētku ekspresī apbraukāja mikrorajonus.

Muzikālais svētku ekspresis apbraukā Jelgavu
2021.05.28.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Aicina sakopt īpašumus, kas traucē ceļu satiksmei

Ceļu satiksmes negadījumi nereti ir saistīti ne tikai ar vadītāja neuzmanību un satiksmes noteikumu neievērošanu, bet arī ar nepietiekamu redzamību, ko ietekmē ielu un krustojumu malās augošie apstādījumi, informē Jelgavas pilsētas pašvaldība. Rūpējoties par drošību, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" aicina īpašniekus sakopt īpašumus un atbrīvot ielu krustojumu redzamības trīsstūrus un īpašumiem blakus esošās gājēju ietves un ielu malas no traucējoša apauguma ar krūmiem un koku zariem.

Aicina sakopt īpašumus, kas traucē ceļu satiksmei
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pirmdien – asins donoru diena Jelgavā

Pirmdien, 31. maijā, no pulksten 10 līdz 14 Jelgavas novada domē Pasta ielā 37 notiks Donoru diena. Šajā sarežģītajā laikā katrs iedzīvotājs, kurš ir pilnīgi pārliecināts par savu veselības stāvokli, ir ļoti gaidīts, lai palīdzētu nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis – viena ziedotā asins deva var palīdzēt pat trim cilvēkiem. Ievērojot visus drošības pasākumus, asins ziedošana nav uzskatāma par masu pulcēšanās pasākumu, bet ir atbalstāma un veicināma.

Pirmdien – asins donoru diena Jelgavā
2021.05.27.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Tiks atjaunoti divi reisi maršrutā Rīga–Jelgava

Ņemot vērā, ka pasažieru skaits ir palielinājies, no 2021. gada 1. jūnija tiks atjaunots maršruta Nr.7017 Rīga–Jelgava reiss, kas Jelgavas autoostā katru dienu tiek uzsākts plkst.15.40 un Rīgas starptautiskajā autoostā – plkst.17.40.

Tiks atjaunoti divi reisi maršrutā Rīga–Jelgava
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Visas ietves no sniega tīrīs pašvaldība

Šodien Jelgavas pilsētas domes sēdē deputāti atbalstīja grozījumus saistošajos noteikumos, nosakot, ka turpmāk privātīpašumiem piegulošo ietvju "tīrīšanu no sniega un kaisīšanu nodrošina ietves īpašnieks".

Visas ietves no sniega tīrīs pašvaldība
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Atsāksies bezmaksas āra vingrošanas nodarbības

Lai mudinātu iedzīvotājus kustēties un piekopt veselīgu dzīvesveidu, arī šovasar Jelgavā septiņas dienas nedēļā notiks veselības veicināšanas bezmaksas treniņi pilsētvidē. Iedzīvotāji varēs piedalīties pilatēs, nodarbībās "Vesela mugura", "Kardio/spēks" un "Brīvdienu starteris", vingrošanā māmiņām un mazuļiem un nūjošanā. Katrā āra vingrošanas nodarbībā drīkst piedalīties līdz 20 dalībniekiem, un katram treniņam jāpiesakās atsevišķi. Āra vingrošanas nodarbības sāksies no 1. jūnija.

Atsāksies bezmaksas āra vingrošanas nodarbības
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pārlielupes bibliotēka slēgta 27. un 28. maijā

27. un 28. maijā Pārlielupes bibliotēka Loka maģistrālē 17 būs slēgta apmeklētājiem inventarizācijas dēļ, savukārt Miezītes bibliotēka Dobeles šosejā 100a, kurā 2021. gada Latvijas pašvaldību vēlēšanu laikā darbosies vēlēšanu iecirknis Nr.198, apmeklētājiem būs slēgta no 3. līdz 5. jūnijam, informē Jelgavas pilsētas bibliotēkā.

2021.05.26.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Raiņa parkā uzlabotas atkritumu urnas

Lai novērstu problēmu ar brīvu piekļuvi atkritumu urnās ievietotajiem atkritumiem, Raiņa parkā visām 27 atkritumu urnām izgatavoti un uzstādīti metāla vāki. Saskaroties ar arvien pieaugošo problēmu, kad putni atkritumus izvazā pa parka teritoriju, izvērtējot pieejamos finanšu līdzekļus, tika organizēta atkritumu urnu vāku izgatavošana. Tagad parkā ir slēgta tipa urnas, kas nodrošinās sanitāro tīrību un neļaus pasliktināt pilsētvides ainavu.

Raiņa parkā uzlabotas atkritumu urnas
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Spāru svētki topošajai keramikas darbnīcai

Turpinās Vecpilsētas ielas 2 restaurācija un pārbūve, kā arī saistītās ēkas Jāņa Asara ielā 1 pārbūve. Šodien piebūves korē starp abiem namiem pacelts spāru vainags. Tur atradīsies keramikas darbnīca un nojume.

Spāru svētki topošajai keramikas darbnīcai
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Svētkos būs izrāde "Jelgavas balkonu klubiņš"

Laikā, kad vēl nevaram tikties klātiene un aicināt uz tikšanos kultūrvietās, Ādolfa Alunāna Jelgavas teātris dodas jaunu formu meklējumos. Atceroties un ielūkojoties citu Eiropas valstu video stāstos par dzīvi uz balkoniem pandēmijas laikā, iestudēta jauna vides teātra izrāde "Jelgavas balkonu klubiņš", kas pirmizrādi piedzīvos Jelgavas pilsētas svētkos 28. un 29. maijā pulksten 19 no Akadēmijas ielas 2 daudzdzīvokļu nama balkoniem.

Svētkos būs izrāde
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ozolskvērā sāk rotaļu laukuma iekārtu nomaiņu

Ozolskvēra rotaļu laukumā ar esošo rotaļu iekārtu demontāžu ir sākta rotaļu iekārtu nomaiņa. Līdz ar to apmeklētājiem šobrīd daļēji ierobežota laukuma pieejamība, bet jūnijā Ozolksvēra rotaļu laukums tiks slēgts.

Ozolskvērā sāk rotaļu laukuma iekārtu nomaiņu
2021.05.25.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Svētku tirdziņa laikā satiksmes ierobežojumi (198)

Gatavojoties pilsētas svētku pasākumiem Jelgavas svētku tirdziņam un strūklaku uzvedumam "Jelgavas barkarola", kā arī to norises laikā pilsētā būs spēkā ierobežojumi gan autotransporta, gan ūdens satiksmei. Jau no 25. maija slēgta ūdens satiksme Driksā, posmā no Mītavas gājēju tilta līdz Jāņa Čakstes bulvāra promenādes skatu platformai pie krustojuma ar Ūdens ielu, savukārt auto satiksmei 29. maijā pa dienu būs slēgta Krišjāņa Barona iela posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai, informē Jelgavas pilsētas pašvaldība.

Svētku tirdziņa laikā satiksmes ierobežojumi
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Velo brauciens "Mītavas ziedonī"

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) atzīmējot Jelgavas pilsētas svētkus, aicina piedalīties velo braucienā “Mītavas ziedonī”. Velo brauciens norisināsies 30.maijā plkst. 11.

Velo brauciens
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Atstāj sveicienu pilsētai uz īpašas sienas

Pilsēta nav tikai mājas un ielas, tie esam arī mēs – jelgavnieki –, un katram no mums ir sava Jelgava. Svinot Jelgavas pilsētas svētkus, iesaistīties radošās aktivitātēs, apliecinot piederību pilsētai, aicina arī jaunrades nams "Junda". No 24. līdz 30. maijam pie "Jundas" ēkas Zemgales prospektā 7 uz īpašas sveicienu sienas ikviens var uzrakstīt savu novēlējumu Jelgavai 756. dzimšanas dienā, apliecināt savas zināšanas par pilsētu, piedaloties spēlē "Ko tu zini par Jelgavu?" un ekspedīcijā "Manas pilsētas iela", kas ļaus izzināt Akadēmijas ielas un Zemgales prospekta pagātni un tagadni interaktīvā pastaigā.

Atstāj sveicienu pilsētai uz īpašas sienas
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sestdien – pilsētas svētku tirdziņš

29. maijā no pulksten 9 līdz 18 Hercoga Jēkaba laukumā, skvērā aiz Kultūras nama un gar Lielo ielu tradicionāli notiks Jelgavas pilsētas svētku tirdziņš, kurā varēs satikt tirgotājus, ēdinātājus un amatniekus, informē Jelgavas pilsētas pašvaldība.

Sestdien – pilsētas svētku tirdziņš
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pārgājiens "Jelgavas skvēru un parku stāsti"

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) atzīmējot Jelgavas pilsētas svētkus, aicina piedalīties pārgājienā “Jelgavas skvēru un parku stāsti”. Pārgājiens norisināsies 29.maijā plkst. 11:00 un 14:30.

Pārgājiens
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Konkurenti vēlēšanās cer gāzt no amata Rāviņu

Jelgavas pašvaldības domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, kurš iepriekš bijis arī zemkopības ministrs, mēra amatā aizvadījis jau teju 20 gadus. Pa šo laiku pilsētu ir aizēnojuši dažādi korupcijas skandāli un necaurspīdīgi iepirkumi, un arī TVNET rīkotajā interaktīvajā aptaujā teju absolūtais vairākums aptaujāto apgalvoja, ka Jelgavas tēls pirmkārt saistās ar ar augstu korupcijas risku. Tikmēr jelgavnieki norāda, ka pilsētā šobrīd ir vairākas problēmas, kurām ilgi nav tikusi pievērsta uzmanība. Vai šajās vēlēšanās oponentiem izdosies gāzt Rāviņu no amata, un kādus risinājumus deputātu amata kandidāti piedāvā sasāpējušo problēmu risināšanai?

Konkurenti vēlēšanās cer gāzt no amata Rāviņu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pa Jelgavu ceļos svētku muzikālais ekspresis

Pilsētas svētkos – 28. un 29. maijā – pa Jelgavu ceļos muzikālais svētku ekspresis, no kura pilsētas simbols Alnītis sveiks iedzīvotājus Jelgavas 756. dzimšanas dienā. Svētku ekspresis dosies trīs braucienos, kopā veicot 19 pieturas dzīvojamo rajonu pagalmos, tādējādi ļaujot jelgavniekiem baudīt svētku atmosfēru un piedalīties Jelgavas jubilejas svinībās, neizejot no mājas, informē Jelgavas pilsētas pašvaldība.

Pa Jelgavu ceļos svētku muzikālais ekspresis
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Internetveikals jelgavniekam neatdod naudu (1)

Jelgavnieks Edgars izlēma, ka ir pienācis laiks dēliņam iegādāties jaunu gultu. Izvēle krita par labu populārajam 220.lv internetveikala piedāvājumam. Bet neraža – saņemot preci, gultai redzami defekti!

Internetveikals jelgavniekam neatdod naudu
AUTOdoc.lv

0.64671111106873 117(0) - 0.40650868415833 2022.01.24. 05:33 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=2&act=10&date=1622494800&cat=10 ip: 172.70.134.148 usememcache: 1