Umberts, Herberts,
Dailis
ZIŅAS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
 • ZIŅAS
 • Jelgavas ziņas
 • Novadu ziņas
 • Politika
 • Komentāri
 • Ekonomikas ziņas
 • Kriminālās ziņas
 • Uzņēmēji runā
 • Dzīvesstils
 • Aculiecinieks
 • Sēru ziņas
 • Arhīvs
 • Jurista vārds
 • Portāls ziņo
 • SPORTS
 • IZKLAIDE
 • VIDEO
 • GRĀMATU APSKATS
 • VESELĪBA
 • IZGLĪTĪBA
 • LABDARĪBA
< Marts >
2425262728291
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Arhīva navigācija

APTAUJA
Vai Jūs ietekmē notikumi Ukrainā? ..vairāk
Tikai tik cik, ka degvielas cenas kāpušas
54
Jā, ziedoju naudu un mantas
31
Nē, dzīvoju savu dzīvi
30
Jā, sāli nevar nopirkt!
9
Uzņemti Ukrainas bēgļi savās mājās
32020.03.24.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - SPKC:Visvairāk saslimušie Rīgā, Jūrmalā un Jelgavā

Visvairāk koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 gadījumu līdz šim reģistrēts Rīgā, kur kopumā ir vairāk nekā 101 saslimušo, kamēr Jūrmalā ir 11 līdz 25 pacienti, bet Jelgavā – seši līdz 11 saslimušie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

SPKC:Visvairāk saslimušie Rīgā, Jūrmalā un Jelgavā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavas mērs: Gatavojam alternatīvos scenārijus (1)

Par to, ko praktiski, finansiāli un emocionāli mainīs lielās pilsētas statusa atņemšana Jelgavai un novadu pievienošana administratīvi teritoriālās reformas (ATR) ietvaros, kā arī par pašvaldības gatavību dažādām Covid-19 krīzes izpausmēm Neatkarīgās intervija ar Jelgavas mēru Andri Rāviņu (ZZS).

Jelgavas mērs: Gatavojam alternatīvos scenārijus
2020.03.23.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Uzņēmēji prasa steidzamu rīcību no Jelgavas domes (1)

Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija nosūtījusi atklāto vēstuli Jelgavas pilsētas domei, kurā aicina aktīvi iesaistīties krīzes, ko radījis "Covid-19" vīruss, situācijas risināšanā. Jau šobrīd saņemti trauksmes signāli no visām uzņēmējdarbības nozarēm par strauju uzņēmumu ienākumu kritumu, kas, neīstenojot operatīvus atbalsta pasākumus, var novest pie dīkstāves, masveida darbinieku atlaišanas un pat uzņēmumu bankrota. Piedāvājam iepazīties ar vēstules tekstu.

Uzņēmēji prasa steidzamu rīcību no Jelgavas domes
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Fortum turpina nodrošināt siltumapgādi klientiem (1)

Laikā, kad valstī ir izsludināta Ārkārtas situācija saistībā ar COVID-19 izplatību un ieviesti virkne ierobežojošie pasākumi vīrusa izplatības ierobežošanai, Fortum turpina nepārtrauktu siltumenerģijas ražošanu un piegādi saviem klientiem – 16 000 mājsaimniecībām un 172 juridiskajiem klientiem Jelgavā un pašvaldības akciju sabiedrībai “Daugavpils siltumtīkli” Daugavpilī.

Fortum turpina nodrošināt siltumapgādi klientiem
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sākusies vietu pieteikšana Lielajai talkai

No 23. marta ikviens var pieteikt oficiālo talkošanas vietu ikgadējai Vislatvijas akcijai "Lielā talka", kas plānota 16. maijā. Sākot ar šo gadu, talkas vietu kartē ikviens talkotājs un talkas organizators varēs atzīmēt un pieteikt divu veidu talkas – uzkopšanas un labiekārtošanas.

Sākusies vietu pieteikšana Lielajai talkai
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgava pievienosies akcijai "Zemes stunda"

28. martā no pulksten 20.30 līdz 21.30 Jelgavas pilsēta jau tradicionāli pievienosies Pasaules Dabas fonda rīkotajai akcijai "Zemes stunda". Jelgavā tiks izslēgts Sv. Annas baznīcas, Romas katoļu Bezvainīgās Jaunavas Marijas katedrāles, Sv. Simeona un Annas pareizticīgo katedrāles, Sv. Jāņa baznīcas, Vissvētās Dievmātes aizmigšanas pareizticīgo baznīcas, Sv. Trīsvienības baznīcas torņa, Jelgavas pils, Ģederta Eliasa Vēstures un mākslas muzeja, Ādolfa Alunāna memoriālā muzeja, Krasta ielas promenādes, Pasta salas un Mītavas tilta apgaismojums.

Jelgava pievienosies akcijai
2020.03.22.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Arī Jelgavu skārusi «Covid-19» infekcija (3)

Apkopojot informāciju, pašvaldību, kuras skārusi "Covid-19" infekcija, skaitam 22.martā pievienojusies Jelgavas pilsēta, Bauskas novads, Carnikavas novads un Limbažu novads.

Arī Jelgavu skārusi «Covid-19» infekcija
2020.03.21.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Digitālajā nedēļā piedāvās interneta tiešraides

Digitālās nedēļas organizatori – Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) – laikā no 23. līdz 27. martam plāno katru dienu piedāvāt interesantas un vērtīgas tiešraides.

Digitālajā nedēļā piedāvās interneta tiešraides
2020.03.20.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Saslimšana ar vīrusu apstiprināta 19 pašvaldībās (1)

Jaunā koronavīrusa slimība Covid-19 Latvijā konstatēta iedzīvotājiem 19 pašvaldībās, liecina Slimību profilakses un kontroles centra informācija. Jelgava nav to skaitā, taču Ozolnieku pašvaldība ir.

Saslimšana ar vīrusu apstiprināta 19 pašvaldībās
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Veiks ūdens apgādes sistēmas dezinfekciju

SIA ”Jelgavas ūdens” informē, ka sakarā ar dzeramā ūdens apgādes sistēmas profilaktisko dezinfekciju Jelgavā, 30., 31.martā un 1.aprīlī,

Veiks ūdens apgādes sistēmas dezinfekciju
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jauni pilsētas simbolikas lietošanas noteikumi

Februāra domes sēdē pieņemts lēmums un 5. martā stājās spēkā grozījumi Jelgavas pilsētas pašvaldības saistošajos noteikumos "Jelgavas pilsētas simbolika". Noteikumos ir paredzēta iespēja papildināt reklāmkarogu, detalizētāk noteikta Jelgavas pilsētas logotipa lietošanas kārtība un atbilstoši Administratīvās atbildības likuma nosacījumiem precizēta noteikumu izpildes kontrole un administratīvā atbildība par to pārkāpumiem.

Jauni pilsētas simbolikas lietošanas noteikumi
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Liene Krieviņa saņem Ekselences balvu

Devīto reizi Latvijā pasniegta Ekselences balva, nosaucot profesionālākos bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotājus, kuri savās stundās skolēniem māca būt uzņēmīgiem un radošiem, rosina darboties kā pētniekiem. Par izcilāko matemātikas skolotāju Latvijā šogad atzīta un Ekselences balvu saņēma Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolotāja Liene Krieviņa, bet Jelgavas Amatu vidusskolas fizikas skolotājai Mārītei Lazdai pasniegta Iedvesmas balva.

Liene Krieviņa saņem Ekselences balvu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - VP meklē bezvēsts prombūtnē esošo jelgavnieku (3)

Valsts policija turpina meklēt bezvēsts prombūtnē esošo 1974. gadā dzimušo Dmitriju Spirtu. Viņš neuztur kontaktu ar radiniekiem, un nav zināma vīrieša atrašanās vieta kopš 2019. gada 27. novembra, kad viņš izgāja no savas dzīvesvietas Jelgavā.

VP meklē bezvēsts prombūtnē esošo jelgavnieku
2020.03.19.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - ZRKAC piedāvā kursus auklēm - ATCELTI

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) izsludinājis pieteikšanos uz kursiem "Bērnu aprūpes pamati", kuros piedalīties aicina esošās un topošās auklītes, kuras vēlas sniegt bērnu uzraudzības pakalpojumus un saņemt pašvaldības līdzfinansējumu.

ZRKAC piedāvā kursus auklēm - ATCELTI
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Kur vērsties krīzes situācijā (1)

Jelgavas pilsētas pašvaldība informē, ka visu diennakti iedzīvotāji jebkurā krīzes situācijā, tai skaitā sakarā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju un ierobežojumiem, var vērsties Pašvaldības operatīvās informācijas centrā pa tālruņa numuru 8787. Katrs gadījums tiks izvērtēts un meklēti iespējamie risinājumi. Jautājumus var uzdot arī Pašvaldības operatīvās informācijas centra kontos Twitter: @poic_jelgava; Facebook: @poicjelgava.

Kur vērsties krīzes situācijā
2020.03.18.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - JNĪP sāk dezinfekcijas uzkopšanu māju kāpņu telpās (3)

Reaģējot uz ārkārtas situāciju valstī, SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) sākusi mitro uzkopšanu apsaimniekojamās mājās, izmantojot dezinfekcijas līdzekļus.

JNĪP sāk dezinfekcijas uzkopšanu māju kāpņu telpās
2020.03.17.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sociālo lietu pārvaldē var vērsties pēc palīdzības

Līdz šim Jelgavas sociālo lietu pārvalde nav saņēmusi nevienu ziņojumu par cilvēkiem, kuri paši nav spējuši rast risinājumu, lai karantīnas laikā nodrošinātu savas pamatvajadzības, tajā skaitā ēdienu. Ja persona vai ģimene nonākusi krīzes situācijā, kad pati nespēj tikt galā un nodrošināt savas pamatvajadzības, tajā skaitā ēdienu, var vērsties sociālajā dienestā ar iesniegumu, izvērtējot situāciju tiks rasts risinājums problēmas atrisināšanai.

Sociālo lietu pārvaldē var vērsties pēc palīdzības
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Atjauno tiltu pār Klīves kanālu

Valsts akciju sabiedrība "Latvijas Valsts ceļi" informē, ka sākušies remontdarbi uz tilta pār Klīves kanālu uz reģionālā autoceļa Jelgava–Kalnciems (P99) 13,67 kilometrā. Satiksme pār tiltu tiek organizēta pa vienu joslu ar luksofora palīdzību.

Atjauno tiltu pār Klīves kanālu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - BJC "Junda" rīko "Virtuālo brīvlaiku" (21)

Saistībā ar koronavīrusa Covid-19 straujo izplatību Eiropā un ārkārtas stāvokļa izsludināšanu valstī ir atcelti visi brīvlaika pasākumi, tostarp Jelgavas bērnu un jauniešu centra (BJC) "Junda" plānotās aktivitātes. Neskatoties uz to, centrs aicina mājās esošos bērnus un viņu vecākus piedalīties īpašā akcijā, kurai dots nosaukums "Virtuālais brīvlaiks".

BJC
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Izmaiņas Jelgavas pilsētas pašvaldības darbā

Sakarā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju un ierobežojumiem vairākās pašvaldības iestādēs un uzņēmumos ir mainīts darba režīms un darba laiki. Jelgavas pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem pret sevi un citiem, rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskās vietas.

Izmaiņas Jelgavas pilsētas pašvaldības darbā
AUTOdoc.lv

1.181300163269 120(0) - 0.91762518882751 2022.05.17. 10:57 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=2&act=10&date=1585000800&cat=10 ip: 172.70.134.64 usememcache: 1