Krišs, Eglons,
Ksenija
ZIŅAS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
 • ZIŅAS
 • Jelgavas ziņas
 • Novadu ziņas
 • Politika
 • Komentāri
 • Ekonomikas ziņas
 • Kriminālās ziņas
 • Uzņēmēji runā
 • Dzīvesstils
 • Aculiecinieks
 • Sēru ziņas
 • Arhīvs
 • Jurista vārds
 • Portāls ziņo
 • SPORTS
 • IZKLAIDE
 • VIDEO
 • GRĀMATU APSKATS
 • VESELĪBA
 • IZGLĪTĪBA
 • LABDARĪBA
< Marts >
2425262728291
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Arhīva navigācija

APTAUJA
Vai vakcinācijai pret Covid-19 jābūt obligātai? ..vairāk
Nē!
106
Jā!
75
Es jau esmu vakcinējies/usies, citiem arī vajag
49
Atsevišķās profesijās strādājošajiem jābūt
20
Man vienalga
62020.03.20.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Saslimšana ar vīrusu apstiprināta 19 pašvaldībās (1)

Jaunā koronavīrusa slimība Covid-19 Latvijā konstatēta iedzīvotājiem 19 pašvaldībās, liecina Slimību profilakses un kontroles centra informācija. Jelgava nav to skaitā, taču Ozolnieku pašvaldība ir.

Saslimšana ar vīrusu apstiprināta 19 pašvaldībās
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Veiks ūdens apgādes sistēmas dezinfekciju

SIA ”Jelgavas ūdens” informē, ka sakarā ar dzeramā ūdens apgādes sistēmas profilaktisko dezinfekciju Jelgavā, 30., 31.martā un 1.aprīlī,

Veiks ūdens apgādes sistēmas dezinfekciju
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jauni pilsētas simbolikas lietošanas noteikumi

Februāra domes sēdē pieņemts lēmums un 5. martā stājās spēkā grozījumi Jelgavas pilsētas pašvaldības saistošajos noteikumos "Jelgavas pilsētas simbolika". Noteikumos ir paredzēta iespēja papildināt reklāmkarogu, detalizētāk noteikta Jelgavas pilsētas logotipa lietošanas kārtība un atbilstoši Administratīvās atbildības likuma nosacījumiem precizēta noteikumu izpildes kontrole un administratīvā atbildība par to pārkāpumiem.

Jauni pilsētas simbolikas lietošanas noteikumi
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Liene Krieviņa saņem Ekselences balvu

Devīto reizi Latvijā pasniegta Ekselences balva, nosaucot profesionālākos bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotājus, kuri savās stundās skolēniem māca būt uzņēmīgiem un radošiem, rosina darboties kā pētniekiem. Par izcilāko matemātikas skolotāju Latvijā šogad atzīta un Ekselences balvu saņēma Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolotāja Liene Krieviņa, bet Jelgavas Amatu vidusskolas fizikas skolotājai Mārītei Lazdai pasniegta Iedvesmas balva.

Liene Krieviņa saņem Ekselences balvu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - VP meklē bezvēsts prombūtnē esošo jelgavnieku (3)

Valsts policija turpina meklēt bezvēsts prombūtnē esošo 1974. gadā dzimušo Dmitriju Spirtu. Viņš neuztur kontaktu ar radiniekiem, un nav zināma vīrieša atrašanās vieta kopš 2019. gada 27. novembra, kad viņš izgāja no savas dzīvesvietas Jelgavā.

VP meklē bezvēsts prombūtnē esošo jelgavnieku
2020.03.19.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - ZRKAC piedāvā kursus auklēm - ATCELTI

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) izsludinājis pieteikšanos uz kursiem "Bērnu aprūpes pamati", kuros piedalīties aicina esošās un topošās auklītes, kuras vēlas sniegt bērnu uzraudzības pakalpojumus un saņemt pašvaldības līdzfinansējumu.

ZRKAC piedāvā kursus auklēm - ATCELTI
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Kur vērsties krīzes situācijā (1)

Jelgavas pilsētas pašvaldība informē, ka visu diennakti iedzīvotāji jebkurā krīzes situācijā, tai skaitā sakarā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju un ierobežojumiem, var vērsties Pašvaldības operatīvās informācijas centrā pa tālruņa numuru 8787. Katrs gadījums tiks izvērtēts un meklēti iespējamie risinājumi. Jautājumus var uzdot arī Pašvaldības operatīvās informācijas centra kontos Twitter: @poic_jelgava; Facebook: @poicjelgava.

Kur vērsties krīzes situācijā
2020.03.18.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - JNĪP sāk dezinfekcijas uzkopšanu māju kāpņu telpās (3)

Reaģējot uz ārkārtas situāciju valstī, SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) sākusi mitro uzkopšanu apsaimniekojamās mājās, izmantojot dezinfekcijas līdzekļus.

JNĪP sāk dezinfekcijas uzkopšanu māju kāpņu telpās
2020.03.17.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sociālo lietu pārvaldē var vērsties pēc palīdzības

Līdz šim Jelgavas sociālo lietu pārvalde nav saņēmusi nevienu ziņojumu par cilvēkiem, kuri paši nav spējuši rast risinājumu, lai karantīnas laikā nodrošinātu savas pamatvajadzības, tajā skaitā ēdienu. Ja persona vai ģimene nonākusi krīzes situācijā, kad pati nespēj tikt galā un nodrošināt savas pamatvajadzības, tajā skaitā ēdienu, var vērsties sociālajā dienestā ar iesniegumu, izvērtējot situāciju tiks rasts risinājums problēmas atrisināšanai.

Sociālo lietu pārvaldē var vērsties pēc palīdzības
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Atjauno tiltu pār Klīves kanālu

Valsts akciju sabiedrība "Latvijas Valsts ceļi" informē, ka sākušies remontdarbi uz tilta pār Klīves kanālu uz reģionālā autoceļa Jelgava–Kalnciems (P99) 13,67 kilometrā. Satiksme pār tiltu tiek organizēta pa vienu joslu ar luksofora palīdzību.

Atjauno tiltu pār Klīves kanālu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - BJC "Junda" rīko "Virtuālo brīvlaiku" (21)

Saistībā ar koronavīrusa Covid-19 straujo izplatību Eiropā un ārkārtas stāvokļa izsludināšanu valstī ir atcelti visi brīvlaika pasākumi, tostarp Jelgavas bērnu un jauniešu centra (BJC) "Junda" plānotās aktivitātes. Neskatoties uz to, centrs aicina mājās esošos bērnus un viņu vecākus piedalīties īpašā akcijā, kurai dots nosaukums "Virtuālais brīvlaiks".

BJC
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Izmaiņas Jelgavas pilsētas pašvaldības darbā

Sakarā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju un ierobežojumiem vairākās pašvaldības iestādēs un uzņēmumos ir mainīts darba režīms un darba laiki. Jelgavas pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem pret sevi un citiem, rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskās vietas.

Izmaiņas Jelgavas pilsētas pašvaldības darbā
2020.03.16.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Būtiskas izmaiņas JNĪP darbā

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) no šā gada 13. marta pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē un uz laiku atceļ dzīvokļu īpašnieku sapulces.

Būtiskas izmaiņas JNĪP darbā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavā bērnudārzi darbu turpinās

Ievērojot pastiprinātus drošības pasākumus, Jelgavas pašvaldības bērnudārzi darbu turpinās, taču netiek izslēgt grupu apvienošana, ja bērnu skaits tajās būs mazs.

Jelgavā bērnudārzi darbu turpinās
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavas poliklīnika atceļ seminārus

SIA "Jelgavas poliklīnika", ievērojot valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, atceļ martā paredzētos seminārus, grupu vingrošanu bērniem Veselības veicināšanas programmas ietvaros, kā arī pārceļ martā paredzētās Jauno mediķu programmas nodarbības.

Jelgavas poliklīnika atceļ seminārus
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - SIA "Fortum" slēdz Klientu apkalpošanas centru (3)

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli un lai mazinātu inficēšanās risku ar koronavīrusu (COVID-19), SIA "Fortum Jelgava" uz laiku no 16. marta līdz 14. aprīlim slēdz Klientu apkalpošanas centru Jelgavā, Pasta ielā 47. Klientu apkalpošana tiek organizēta attālināti, izmantojot iespēju sazināties, zvanot uz Klientu apkalpošanas centra tālruni 63007055, vai sūtot e-pastu uz [email protected]

SIA
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavā plāno siltināt bijušo bērnunamu

Jelgavas pašvaldība iecerējusi nosiltināt bijušo bērnunamu, tagad Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centru, kā arī Pašvaldības operatīvās informācijas centru (POIC), liecina pilsētas domes lēmumi.

Jelgavā plāno siltināt bijušo bērnunamu
2020.03.15.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Mainīts TC ‘’RAF centrs’’ darba laiks

Saistībā ar Latvijas Republikā ieviesto ārkārtas stāvokli, lai ierobežotu iespējamu vīrusa tālāko izplatību ir mainīts tirdzniecības centra ‘’RAF centrs’’ darba laiks.

Mainīts TC ‘’RAF centrs’’ darba laiks
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Mehu dienas atceltas uz nenoteiktu laiku

Mehu dienas atceltas uz nenoteiktu laiku.

Mehu dienas atceltas uz nenoteiktu laiku
2020.03.14.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Naktsklubos Jelgavā ar sestdienu pasākumi nenotiek (2)

Reaģējot uz sestdienas valdības rīkojumu, Jelgavas naktsklubi «Tonuss» un «The Blow» atcēluši vai pārcēluši pasākumus.

Naktsklubos Jelgavā ar sestdienu pasākumi nenotiek
2020.03.13.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavā nav konstatēti «Covid-19» gadījumi

Piektdien sociālajos tīklos parādījās video un sākās satraukums, ka Jelgavā konstatēti pirmie saslimšanas gadījumi ar «Covid-19». Varam nomierināt – Jelgavā neviens gadījums līdz šim nav konstatēts.

Jelgavā nav konstatēti «Covid-19» gadījumi
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Klientu apkalpošana NVA notiks attālināti

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) paziņo, ka no 16. marta līdz 14. aprīlim saziņa ar klientiem un sadarbības partneriem visās NVA filiālēs notiks attālināti, kā arī tiek atcelti iepriekš izsludinātie pasākumi, kas paredz vairāku cilvēku pulcēšanos.

Klientu apkalpošana NVA notiks attālināti
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pārcelts Jelgavas 4. vidusskolas salidojums

Saistībā ar koronavīrusa Covid-19 straujo izplatību Eiropā un ārkārtas stāvokļa izsludināšanu valstī, sākot no šodienas visā Latvijā, tostarp Jelgavā, tiek atcelti publiski pasākumi. Atcelti kultūras un brīvlaika pasākumi, kā arī pārcelts 14. martā plānotais Jelgavas 4. vidusskolas salidojums. Iespēju robežās šis un citi pasākumi varētu tikt pārcelti pēc ārkārtas stāvokļa beigām.

Pārcelts Jelgavas 4. vidusskolas salidojums
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sveic 2019. gada labākos JAP autobusa vadītājus

"Savu darbu daru no sirds, jo man tas patīk. Tādas īpašas formulas, kā labi strādāt, jau nav, taču svarīgi ir būt pieklājīgam, smaidīgam, lai gan ne vienmēr tas izdodas, bet cenšos, tāpat maznozīmīgs nav ārējais izskats, jo pasažierim pie sakopta šofera iekāpt ir patīkamāk. Mēs tomēr esam pilsētas seja," saka SIA "Jelgavas autobusu parks" (JAP) 2019. gada labākais autobusa vadītājs pilsētas pārvadājumos Andrejs Sviķis. Izvērtējot gada darba rādītājus, ceturtdien JAP jau septīto reizi pateicās saviem labākajiem šoferiem.

Sveic 2019. gada labākos JAP autobusa vadītājus
AUTOdoc.lv

37.456426143646 125(0) - 37.153297424316 2022.01.24. 04:44 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=2&act=10&date=1584655200&cat=10 ip: 172.70.134.148 usememcache: 1