Kadrija, Kate,
Katrīna, Trīne
ZIŅAS
SPORTS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
 • ZIŅAS
 • Jelgavas ziņas
 • Novadu ziņas
 • Politika
 • Komentāri
 • Ekonomikas ziņas
 • Kriminālās ziņas
 • Uzņēmēji runā
 • Dzīvesstils
 • Portāls ziņo
 • Aculiecinieks
 • Sēru ziņas
 • Arhīvs
 • Jurista vārds
 • SPORTS
 • IZKLAIDE
 • VIDEO
 • GRĀMATU APSKATS
 • VESELĪBA
 • IZGLĪTĪBA
 • LABDARĪBA
< Decembris >
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Arhīva navigācija
APTAUJA
Kā Covid 19 ir ietekmējis Jūsu ikdienu? ..vairāk
Nēsāju masku ārpus mājas, dezinficēju visu.
2
Nekā!
1
Retāk eju uz publiskām vietām.
1
Ārvalstu ceļojumi tagad ir ierobežoti vai atcelti
1
Viss ir slikti. Bail no vīrusa.
0


2019.12.07.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Dome lēmusi nojaukt bīstamo ēku Zirgu ielā 36 (1)

Jau vairākus gadus divstāvu dzīvojamā ēka Zirgu un Tērvetes ielas krustojumā ir sliktā tehniskā stāvoklī, un Jelgavas pilsētas Būvvaldes speciālisti ir centušies panākt, lai dzīvokļu īpašnieki veic drošības pasākumus un uzlabo nama stāvokli. Aicinājumi nav guvuši atsaucību, tāpēc šobrīd ēka nav piemērota dzīvošanai. Tā ne vien apdraud cilvēkus, bet arī degradē vidi, tāpēc Jelgavas pilsētas domes sēdē pieņemts lēmums par nama nojaukšanu, uzdodot to īstenot dzīvokļu īpašniekiem līdz 2020. gada 20. janvārim.

Dome lēmusi nojaukt bīstamo ēku Zirgu ielā 36
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ģimeņu sporta svētki jau rīt

Sekmējot bērnu fizisko spēju un kustību attīstību, kā arī veicinot fizisko aktivitāšu pozitīvo ietekmi, ģimenes ar pirmskolas un sākumskolas vecuma bērniem 8.decembrī pulksten 15 ir aicinātas uz ikgadējiem sporta svētkiem "Heijā, heijā, pulkā nāc!" Jelgavas Sporta hallē.

Ģimeņu sporta svētki jau rīt
2019.12.06.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Policija svin 101. jubileju

5. decembrī tika atzīmēta Policijas darbinieku diena. Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes (VP ZRP) Jelgavas iecirkņa darbinieki, atzīmējot profesijas svētkus un Valsts policijas 101. gadadienu, šodien tikās svinīgā pasākumā.

Policija svin 101. jubileju
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pašvaldība: kapitāla piesaiste tirgum ir likumīga

Jelgavas pilsētas pašvaldība, atbildot uz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) 2019.gada 26.novembra vēstuli, pauž pārliecību, ka SIA “Jelgavas tirgus” kapitāla daļu turētāja un kapitāla daļu turētāja pārstāvja rīcība, piesaistot privāto kapitālu un pārraugot SIA “Jelgavas tirgus” darbību, ir likumīga un lietderīga, vērsta uz jauna tirgus būvniecību un sekmīgu tirgus darbību nākotnē sabiedrības interesēs.

Pašvaldība: kapitāla piesaiste tirgum ir likumīga
2019.12.05.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Driksas ielā iedegta Eņģeļu egle

Driksas ielas gājēju posmā šodien, 5. decembrī tika iedegta labdarības akcijas Eņģeļu egle, ko tradicionāli rotāja Jelgavas izglītības iestāžu audzēkņi. Tas ir sveiciens ikvienam pilsētniekam un vienlaikus atgādina, ka Jelgavā ir cilvēki, kuri gatavi darīt labus darbus.

Driksas ielā iedegta Eņģeļu egle
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ledus skulptūru festivāla tēma – supervaroņi

Dalībai 22. Starptautiskajā Ledus skulptūru festivālā, kas Jelgavā notiks no 7. līdz 9. februārim, apstiprināti 30 profesionāli tēlnieki no septiņām valstīm. Sapnis par superspējām, jaunu varoņu veidošanās, varonība mūsu ikdienas dzīvē un vēstures lapās – nepilnas nedēļas laikā, radot 45 konkursa skulptūras, ledus mākslas darbos tiks iedzīvināti 2020. gada festivāla tēma "Supervaroņi".

Ledus skulptūru festivāla tēma – supervaroņi
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sāks būvēt lielveikalu ''Lidl''

Rīt, 6. decembrī Rīgas ielas un Loka maģistrāles krustojumā sāks lielveikala ‘’Lidl’’ būvniecību. Jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem līdz pat nākamā gada augusta vidum.

Sāks būvēt lielveikalu ''Lidl''
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Skvēra labiekārtošanas ieceres vizualizācija

Šobrīd noris būvprojekta izstrāde, kas paredz labiekārtot skvēra aiz kultūras nama rietumu daļu, un ir izstrādāta būvniecības ieceres vizualizācija.

Skvēra labiekārtošanas ieceres vizualizācija
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Izmaiņas NĪP pakalpojumu rēķinu apmaksā (1)

No 2020. gada 1. janvāra "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" izbeidz Norēķinu Punktu darbību. Lēmums pieņemts pamatojoties uz skaidras naudas aprites nodrošināšanas izmaksu, kases aparātu un kases sistēmu uzturēšanas izmaksu pieaugumu un prasībām gan datu, gan Norēķinu Punktu darbinieku fiziskai drošībai, turklāt Norēķinu Punktu ikmēneša klientu skaits samazinās.

Izmaiņas NĪP pakalpojumu rēķinu apmaksā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Privātmāju piegulošās teritorijas jāuztur kārtībā (3)

Ir sācies sala un sniega periods, pilsētā aktualizējas slīdamības novēršana uz ietvēm un ietvju attīrīšana no sniega. Skaidrojam, ka pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” ir atbildīga tikai par tām ietvēm, kas ir pašvaldības apsaimniekošanā. Savukārt, saskaņā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības saistošajiem noteikumiem gan juridiskas personas, gan fiziskas personas ir atbildīgas par savam privātīpašumam piegulošo publiskā lietošanā esošo ietvju uzturēšanu līdz brauktuves malai.

Privātmāju piegulošās teritorijas jāuztur kārtībā
2019.12.04.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - JRTA:Jelgavai jāpaliek republikas nozīmes pilsētai

Rosinot noteikt vienādus kritērijus republikas nozīmes pilsētas statusa piešķiršanai administratīvi teritoriālās reformas īstenošanas laikā, Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija (JRTA) nosūtījusi vēstuli Saeimas priekšsēdētājai Inārai Muižniecei un Saeimas deputātiem. Tajā arī lūgts izvērtēt, vai, piešķirot republikas nozīmes pilsētas statusu Rēzeknei un nesaglabājot to Jelgavai, ievēroti vienlīdzības principi.

JRTA:Jelgavai jāpaliek republikas nozīmes pilsētai
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Gada nogales svētku gaismas dekori pilsētā

Tuvojoties gada noslēguma skaistākajiem un krāšņākajiem svētkiem, tiek izdekorēta pilsētvide, papildinot to ar jau tradicionāliem un jauniem dekoriem. Dobeles šosejā pie Mīlestības alejas redzami trīs metāla dekori izgaismoti ar spuldzītēm – vainagi, kurus pilsētā izmanto atbilstoši rotājot arī uz citiem svētkiem.

Gada nogales svētku gaismas dekori pilsētā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavas pašvaldība padomi var izveidot slimnīcā

Ņemot vērā izmaiņas Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumā, Jelgavas pašvaldība padomi varētu veidot vien SIA "Jelgavas pilsētas slimnīca", informēja pašvaldības pārstāve Egita Veinberga.

Jelgavas pašvaldība padomi var izveidot slimnīcā
2019.12.03.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Vairākās ielās nedarbosies ielu apgaismojums (1)

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība» informē, ka no šodienas, 3. decembra, vairākās ielās Rūpniecības, Zirgu un Tērvetes ielas rajonā uz laiku nedarbosies ielu apgaismojums. Tiek veikta apgaismojuma tīklu rekonstrukcija un darbus plānots pabeigt līdz 13. decembrim.

Vairākās ielās nedarbosies ielu apgaismojums
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Varēs izmērīt holesterīna un cukura līmeni asinīs

11. decembrī centrā «Sadraudzība» Dobeles ielā 62a notiks Senioru veselības diena, kurā interesentiem bez maksas būs pieejami vairāki izmeklējumi, kā arī iespēja apmeklēt speciālistu lekcijas.

Varēs izmērīt holesterīna un cukura līmeni asinīs
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pilsētā satiksmes organizācijas izmaiņas

Saskaņā ar Satiksmes kustības drošības komisijas lēmumiem Akadēmijas ielā, Cukura ielā, Krišjāņa Barona ielā, Strautu ceļā, Rogu ceļā un Bērzu ceļā ir veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība».

Pilsētā satiksmes organizācijas izmaiņas
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Lūdz atsaukties Harija Rozentāla radiniekus

Jelgavas pilsētas Pašvaldības policija lūdz atsaukties mirušā Harija Rozentāla radiniekus.

Lūdz atsaukties Harija Rozentāla radiniekus
2019.12.02.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Slēgs «JNĪP» norēķinu punktus (1)

No 1. janvāra tiks slēgti SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) norēķinu punkti, taču iedzīvotājiem tiks nodrošinātas citas iespējas apmaksāt JNĪP un citus rēķinus, ko līdz šim varēja izdarīt JNĪP norēķinu punktos.

Slēgs «JNĪP» norēķinu punktus
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sveikti gada uzņēmēji Zemgalē

29. novembrī Rundāles pilī jau ceturto reizi notikusi tradicionālā Zemgales Gada uzņēmēju godināšana. Zemgales reģiona 22 pašvaldību nominētajiem laureātiem, uzņēmumu īpašniekiem vai viņu pārstāvjiem Zemgales plānošanas reģions un pašvaldību vadītāji pasniedza Atzinības rakstu, piemiņas velti un naudas balvu 500 eiro vērtībā. Par šī gada "Gada uzņēmējs Zemgalē" Jelgavas pilsētā atzīts uzņēmums SIA "EVOPIPES".

Sveikti gada uzņēmēji Zemgalē
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - "Drošākais uzņēmuma autoparks"- JAP saņem bronzu (1)

Jau septīto gadu apdrošināšanas sabiedrība BALTA kopā ar partneriem rīko gada balvu "Drošākais uzņēmuma autoparks". Tās mērķis ir rosināt Latvijas uzņēmumu, valsts iestāžu un pašvaldību izpratni un vajadzību pēc droša uzņēmuma autoparka, kā arī veicināt labo praksi to pārvaldībā. SIA "Jelgavas autobusu parks" saņēmis bronzu pasažieru pārvadājuma kategorijā "Drošākais uzņēmuma autoparks".

2019.12.01.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Iedegta lielā pilsētas egle

Jelgavā adventes laiks sākas ar lielās pilsētas egles iedegšanas pasākumu Hercoga Jēkaba laukumā, ko arī šogad apmeklēja visa vecuma jelgavnieki un pilsētas viesi.

Iedegta lielā pilsētas egle
2019.11.30.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Četros maršrutos iekļaus vairākas pieturas

Uzlabojot sabiedriskā transporta pakalpojuma kvalitāti, no šā gada 1. decembra vairākas pieturas tiks iekļautas maršruta Nr.7352 Jelgava–Eleja–Bauska, Nr.7356 Jelgava–Emburga–Bauska, Nr.7360 Jelgava–Eleja–Tērvete–Jelgava un Nr.7365 Jelgava–Iecava–Bauska reisu kustības sarakstā, informē valsts SIA “Autotransporta direkcija” sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere.

Četros maršrutos iekļaus vairākas pieturas

AUTOdoc.lv

0.6724841594696 122(0) - 0.41023659706116 2020.11.25. 07:56 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=2&act=10&date=1575669600&cat=10 ip: 3.219.31.204 usememcache: 1