Indriķis, Ints,
Namejs
ZIŅAS
SPORTS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
 • ZIŅAS
 • Jelgavas ziņas
 • Novadu ziņas
 • Politika
 • Komentāri
 • Ekonomikas ziņas
 • Kriminālās ziņas
 • Uzņēmēji runā
 • Dzīvesstils
 • Portāls ziņo
 • Aculiecinieks
 • Sēru ziņas
 • Arhīvs
 • Jurista vārds
 • SPORTS
 • IZKLAIDE
 • VIDEO
 • GRĀMATU APSKATS
 • VESELĪBA
 • IZGLĪTĪBA
 • LABDARĪBA
< Marts >
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
Arhīva navigācija
APTAUJA
Ko darat, lai izvairītos no vīrusa saslimšanas? ..vairāk
Bieži mazgāju
rokas
Visu dezinficēju
Reti eju uz veikalu
Neapmeklēju
publiskas vietas
Neizmantoju
sabiedrisko
transportu
Visu augstāk
minēto
Nedaru neko -
paļaujos uz
imunitāti2018.03.11.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Tornis pērn apmeklēts 40 000 reižu

Jelgavas reģionālā Tūrisma centra statistikas dati par pagājušajā gadā apmeklētākajiem tūrisma objektiem Jelgavā apliecina, ka populārākie aizvien ir Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornis, «Karameļu darbnīca» un Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs. Šo tūrisma objektu pieprasījums ir audzis, tāpat palielinājies arī pieprasījumu skaits tūrisma informācijas centrā.

Tornis pērn apmeklēts 40 000 reižu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavnieki praksē apgūst ugunsdrošību

Vakar līdz pulksten 15 ikvienam interesentam ir iespēja piedalīties bezmaksas praktiskajās ugunsdzēsības apmācībās pie tirdzniecības centra «Pilsētas pasāža», iemācoties rīkoties ar ugunsdzēsības aparātu, ar ugunsdzēsības pārklāja palīdzību nodzēst degošu pannu, kā arī saņemt informatīvu materiālu par ugunsdrošību.

Jelgavnieki praksē apgūst ugunsdrošību
2018.03.10.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Fortum var nodrošināt atbilstošu ūdens temperatūru

Siltumapgādes uzņēmums SIA "Fortum Jelgava" spēj nodrošināt jaunajiem noteikumiem atbilstošu karstā ūdens temperatūru, taču dažkārt pret ir paši mājokļu iedzīvotāji, informēja uzņēmuma vadītāja Aina Bataraga.

Fortum var nodrošināt atbilstošu ūdens temperatūru
2018.03.09.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Darbu sāk jauns NVA Jelgavas filiāles vadītājs (4)

Šonedēļ pie amata pienākumu pildīšanas ķēries jaunais Nodarbinātības Valsts aģentūras (NVA) Jelgavas filiāles vadītājs Aigars Rublis, kurš iecerējis sekmēt NVA sadarbību ar uzņēmējiem, kā arī pievērst būtisku uzmanību jauniešu un personu ar īpašām vajadzībām nodarbināšanas jomai.

Darbu sāk jauns NVA Jelgavas filiāles vadītājs
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Augs līdzfinansējums kanalizācijas pieslēgšanai (1)

Lai veicinātu mājsaimniecību pieslēgšanu centralizētajai kanalizācijai, februāra Jelgavas domes sēdē pieņemti pašvaldības saistošie noteikumi «Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu dzīvojamo māju pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai», kas paredz pašvaldības līdzfinansējumu pieslēguma izbūvei. Šogad no pašvaldības budžeta programmai paredzēti 30 000 eiro, un palielināts līdz-finansējuma apmērs daudzdzīvokļu mājām.

Augs līdzfinansējums kanalizācijas pieslēgšanai
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Nameja ielā avārijas rakšanas darbi

SIA Jelgavas Ūdens informē, ka šodien tiks veikti avārijas rakšanas darbus Nameja ielā 4, zaļajā zonā.. Atsevišķām mājām tiks atslēgts ūdens, taču satiksmes ierobežojumu nebūs.

Nameja ielā avārijas rakšanas darbi
2018.03.08.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Bezmaksas praktiskās ugunsdzēsības apmācības

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta statistika liecina, ka 2017. gadā Latvijā tika reģistrēti 8714 ugunsgrēki, no kuriem 2587 dzēsti dzīvojamās mājās. Lai vairotu sabiedrības izpratni par ugunsdrošību, šo sestdien, 10. martā, no pulksten 12 līdz 15 pie tirdzniecības centra «Pilsētas pasāža» notiks bezmaksas ugunsdzēsības apmācības, kurās iepazīstinās ar būtiskāko informāciju par ugunsdrošību dzīvojamās ēkās.

Bezmaksas praktiskās ugunsdzēsības apmācības
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Organizē bezmaksas vingrošanu bērniem

Jelgavas pilsētā tiek organizētas bezmaksas vingrošanas grupas bērniem. Pusaudžiem no 12 gadu vecuma vingrošanas fizioterapeita vadībā tiks organizētas Jelgavas poliklīnikā (Sudrabu Edžus ielā 10), bet mazākajiem (jau sākot no 7 gadu vecuma) – Zemgales Veselības centrā (Zemgales prospektā 15). Kopumā viens bērns varēs izvingroties 8 nodarbībās pa divām reizēm nedēļā.

Organizē bezmaksas vingrošanu bērniem
2018.03.07.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pašvaldība aicina uz sabiedrisko apspriešanu

Jelgavā, realizējot vērienīgu projektu, ir uzsākta būvprojektu izstrāde Garozas, Prohorova un Neretas ielas pārbūvei, lai jau 2019. un 2020. gadā šīs ielas varētu rekonstruēt. Projekta gaitā trīs ielās pilnībā tiks atjaunota novecojusī infrastruktūra, pārbūvējot un paplašinot braukšanas joslas, kā arī izbūvējot autobusu pieturas, apgaismojumu, inženiertīklus, apvienoto gājēju un velosipēdistu ceļu. Lai šos darbus varētu īstenot, nepieciešams nocirst 105 kokus, kas šobrīd aug ielu malās. Pēc projekta realizācijas to vietā tiks iestādīti 80 jauni koki.

Pašvaldība aicina uz sabiedrisko apspriešanu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jāņa Asara ielā avārijas rakšanas darbi

SIA Jelgavas Ūdens informē, ka tiks veikti avārijas rakšanas darbus Jāņa Asara ielā 10. Atsevišķām mājām tiks atslēgts ūdens, taču satiksmes ierobežojumu nebūs.

Jāņa Asara ielā avārijas rakšanas darbi
2018.03.06.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Daudz pārkāpumu, jo nenomaina ēkas numura zīmes

Pagājušā gada izskaņā un šā gada sākumā Jelgavas pilsētas Pašvaldības policijas (JPPP) darbinieki apsekoja vairāk nekā 1271 privātmāju Jelgavā, pārbaudot, vai numura zīmes pie ēkām izvietotas un uzturētas atbilstoši noteikumiem. Pārkāpumi konstatēti gandrīz pusē gadījumu.

Daudz pārkāpumu, jo nenomaina ēkas numura zīmes
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pavasara brīvlaikā bibliotēkās radošas aktivitātes

Skolēnu pavasara brīvlaikā no 12. līdz 16. martam Jelgavas bibliotēkās – Pārlielupes, Miezītes un bērnu bibliotēkā «Zinītis» – interesentiem būs iespēja apmeklēt radošas un izzinošas aktivitātes, informē Jelgavas pilsētas bibliotēkas pārstāve Zane Pastere.

Pavasara brīvlaikā bibliotēkās radošas aktivitātes
2018.03.05.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - «Līdzfinansējumu iegūt ir pārāk sarežģīti»

Pirmdien, 5. martā, Jelgavas pilsētas domē notika sanāksme par pašvaldības līdzfinansēto daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanas programmu. Pasākumā interesenti varēja uzzināt, kā jāiesniedz pieteikums pašvaldības līdzfinansējuma iegūšanai, kādi dokumenti nepieciešami, kā arī varēja uzdot sev interesējošos jautājumus. Vairākums sanākušo iedzīvotāju bija vienisprātis, ka process, lai iegūtu līdzfinansējumu būtu jāvienkāršo.

«Līdzfinansējumu iegūt ir pārāk sarežģīti»
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Atklāta izstāde «Ukraiņu motīvs»

Šodien ar savas tautas tradīcijām jelgavniekus iepazīstināja ukraiņu kultūras centrs «Džerelo», Sabiedrības integrācijas pārvaldē rīkojot Ukraiņu kultūras dienu pasākumu – rokdarbu izstādi «Ukraiņu motīvs».

Atklāta izstāde «Ukraiņu motīvs»
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Izmaiņas Dzemdību nodaļas cenrādī

Ir veikti nelieli grozījumi Jelgavas pilsētas slimnīcas - Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas cenrādī, informē SIA «Jelgavas pilsētas slimnīca» valdes loceklis Andris Ķipurs.

Izmaiņas Dzemdību nodaļas cenrādī
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sudraba Edžus ielā avārijas rakšanas darbi

SIA Jelgavas Ūdens informē, ka Sudraba Edžus ielā nr. 3 un 5 notiek avārijas rakšanas darbi. Iedzīvotājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un atslēgtu ūdens padevi.

Sudraba Edžus ielā avārijas rakšanas darbi
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pilsētas bibliotēkās audzis lasītāju skaits

Apkopoti dati par mūsu pilsētas bibliotēku darba rādītājiem aizvadītajā gadā. Pārlielupes, Miezītes, bērnu bibliotēkas «Zinītis», kā arī Jelgavas pilsētas bibliotēkas darba rādītāji liecina, ka 2017. gadā pilsētas bibliotēkās kopumā ir audzis lasītāju skaits – par 106 cilvēkiem. 2016. gadā bibliotēkās bija reģistrēti 10 808 lasītāji, bet 2017. gadā – 10 914, informē Jelgavas pilsētas bibliotēkas direktore Lāsma Zariņa.

Pilsētas bibliotēkās audzis lasītāju skaits
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ekskursijā izzinās Mātera ielas vēsturi

Mātera ielā kādreiz bijis zirgu tirgus, fotosaloni un Stefenhāgena grāmatu spiestuve – šie ir tikai daži no vēsturiskiem faktiem, ko 11. martā pulksten 11 interesentiem bezmaksas ekspedīcijā «Mātera iela – gara un plaša», atklās gide Signe Lūsiņa.

Ekskursijā izzinās Mātera ielas vēsturi
2018.03.04.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Nākamnedēļ iepazīstinās ar ukraiņu kultūru

Nākamnedēļ ar savas tautas tradīcijām jelgavniekus iepazīstinās ukraiņu kultūras centrs «Džerelo», aicinot ikvienu apmeklēt Ukraiņu kultūras dienu pasākumus – rokdarbu izstādi «Ukraiņu motīvs» un koncertu «Jelgavas ukraiņu veltījums Latvijai».

Nākamnedēļ iepazīstinās ar ukraiņu kultūru

AUTOdoc.lv

0.63018202781677 110(0) - 0.39593601226807 2020.07.12. 12:26 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=2&act=10&date=1520719200&cat=10 ip: 34.229.119.29 usememcache: 1