Indriķis, Ints,
Namejs
ZIŅAS
SPORTS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
 • ZIŅAS
 • Jelgavas ziņas
 • Novadu ziņas
 • Politika
 • Komentāri
 • Ekonomikas ziņas
 • Kriminālās ziņas
 • Uzņēmēji runā
 • Dzīvesstils
 • Portāls ziņo
 • Aculiecinieks
 • Sēru ziņas
 • Arhīvs
 • Jurista vārds
 • SPORTS
 • IZKLAIDE
 • VIDEO
 • GRĀMATU APSKATS
 • VESELĪBA
 • IZGLĪTĪBA
 • LABDARĪBA
< Marts >
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
Arhīva navigācija
APTAUJA
Ko darat, lai izvairītos no vīrusa saslimšanas? ..vairāk
Bieži mazgāju
rokas
Visu dezinficēju
Reti eju uz veikalu
Neapmeklēju
publiskas vietas
Neizmantoju
sabiedrisko
transportu
Visu augstāk
minēto
Nedaru neko -
paļaujos uz
imunitāti2018.03.07.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pašvaldība aicina uz sabiedrisko apspriešanu

Jelgavā, realizējot vērienīgu projektu, ir uzsākta būvprojektu izstrāde Garozas, Prohorova un Neretas ielas pārbūvei, lai jau 2019. un 2020. gadā šīs ielas varētu rekonstruēt. Projekta gaitā trīs ielās pilnībā tiks atjaunota novecojusī infrastruktūra, pārbūvējot un paplašinot braukšanas joslas, kā arī izbūvējot autobusu pieturas, apgaismojumu, inženiertīklus, apvienoto gājēju un velosipēdistu ceļu. Lai šos darbus varētu īstenot, nepieciešams nocirst 105 kokus, kas šobrīd aug ielu malās. Pēc projekta realizācijas to vietā tiks iestādīti 80 jauni koki.

Pašvaldība aicina uz sabiedrisko apspriešanu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jāņa Asara ielā avārijas rakšanas darbi

SIA Jelgavas Ūdens informē, ka tiks veikti avārijas rakšanas darbus Jāņa Asara ielā 10. Atsevišķām mājām tiks atslēgts ūdens, taču satiksmes ierobežojumu nebūs.

Jāņa Asara ielā avārijas rakšanas darbi
2018.03.06.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Daudz pārkāpumu, jo nenomaina ēkas numura zīmes

Pagājušā gada izskaņā un šā gada sākumā Jelgavas pilsētas Pašvaldības policijas (JPPP) darbinieki apsekoja vairāk nekā 1271 privātmāju Jelgavā, pārbaudot, vai numura zīmes pie ēkām izvietotas un uzturētas atbilstoši noteikumiem. Pārkāpumi konstatēti gandrīz pusē gadījumu.

Daudz pārkāpumu, jo nenomaina ēkas numura zīmes
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pavasara brīvlaikā bibliotēkās radošas aktivitātes

Skolēnu pavasara brīvlaikā no 12. līdz 16. martam Jelgavas bibliotēkās – Pārlielupes, Miezītes un bērnu bibliotēkā «Zinītis» – interesentiem būs iespēja apmeklēt radošas un izzinošas aktivitātes, informē Jelgavas pilsētas bibliotēkas pārstāve Zane Pastere.

Pavasara brīvlaikā bibliotēkās radošas aktivitātes
2018.03.05.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - «Līdzfinansējumu iegūt ir pārāk sarežģīti»

Pirmdien, 5. martā, Jelgavas pilsētas domē notika sanāksme par pašvaldības līdzfinansēto daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanas programmu. Pasākumā interesenti varēja uzzināt, kā jāiesniedz pieteikums pašvaldības līdzfinansējuma iegūšanai, kādi dokumenti nepieciešami, kā arī varēja uzdot sev interesējošos jautājumus. Vairākums sanākušo iedzīvotāju bija vienisprātis, ka process, lai iegūtu līdzfinansējumu būtu jāvienkāršo.

«Līdzfinansējumu iegūt ir pārāk sarežģīti»
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Atklāta izstāde «Ukraiņu motīvs»

Šodien ar savas tautas tradīcijām jelgavniekus iepazīstināja ukraiņu kultūras centrs «Džerelo», Sabiedrības integrācijas pārvaldē rīkojot Ukraiņu kultūras dienu pasākumu – rokdarbu izstādi «Ukraiņu motīvs».

Atklāta izstāde «Ukraiņu motīvs»
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Izmaiņas Dzemdību nodaļas cenrādī

Ir veikti nelieli grozījumi Jelgavas pilsētas slimnīcas - Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas cenrādī, informē SIA «Jelgavas pilsētas slimnīca» valdes loceklis Andris Ķipurs.

Izmaiņas Dzemdību nodaļas cenrādī
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sudraba Edžus ielā avārijas rakšanas darbi

SIA Jelgavas Ūdens informē, ka Sudraba Edžus ielā nr. 3 un 5 notiek avārijas rakšanas darbi. Iedzīvotājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un atslēgtu ūdens padevi.

Sudraba Edžus ielā avārijas rakšanas darbi
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pilsētas bibliotēkās audzis lasītāju skaits

Apkopoti dati par mūsu pilsētas bibliotēku darba rādītājiem aizvadītajā gadā. Pārlielupes, Miezītes, bērnu bibliotēkas «Zinītis», kā arī Jelgavas pilsētas bibliotēkas darba rādītāji liecina, ka 2017. gadā pilsētas bibliotēkās kopumā ir audzis lasītāju skaits – par 106 cilvēkiem. 2016. gadā bibliotēkās bija reģistrēti 10 808 lasītāji, bet 2017. gadā – 10 914, informē Jelgavas pilsētas bibliotēkas direktore Lāsma Zariņa.

Pilsētas bibliotēkās audzis lasītāju skaits
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ekskursijā izzinās Mātera ielas vēsturi

Mātera ielā kādreiz bijis zirgu tirgus, fotosaloni un Stefenhāgena grāmatu spiestuve – šie ir tikai daži no vēsturiskiem faktiem, ko 11. martā pulksten 11 interesentiem bezmaksas ekspedīcijā «Mātera iela – gara un plaša», atklās gide Signe Lūsiņa.

Ekskursijā izzinās Mātera ielas vēsturi
2018.03.04.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Nākamnedēļ iepazīstinās ar ukraiņu kultūru

Nākamnedēļ ar savas tautas tradīcijām jelgavniekus iepazīstinās ukraiņu kultūras centrs «Džerelo», aicinot ikvienu apmeklēt Ukraiņu kultūras dienu pasākumus – rokdarbu izstādi «Ukraiņu motīvs» un koncertu «Jelgavas ukraiņu veltījums Latvijai».

Nākamnedēļ iepazīstinās ar ukraiņu kultūru
2018.03.03.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - «Silvas» bistro - «Labākais tirgotājs 2017»

Sveikti konkursa «Labākais tirgotājs 2017» uzvarētāji. Konkursa Galveno balvu saņēmuši arī SIA «Viktorija B» bistro «Silva» un tējas namiņš. «Šī balva ir nozīmīga ar to, ka vērtējumu mūsu darbam un izskatam sniedz jomas profesionāļi. Eksperti no malas ierodas kā slepenie klienti – mēs nezinām, kurā dienā tas var notikt, lai iepriekš sagatavotos. Līdz ar to par kvalitāti ir jādomā nepārtraukti,» atzīst uzņēmuma vadītāja Sandra Blūmane.

«Silvas» bistro - «Labākais tirgotājs 2017»
2018.03.02.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgava gadiem cauri senajās pastkartēs

Piektdien, 2. martā Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā notika grāmatas atvēršanas svētki. Muzejs sadarbībā ar Jelgavas pilsētas domi izdevis grāmatu “Jelgavas albums. Jelgava senajās pastkartēs”, kas lasītāju iepazīstina ar skaisto un arhitektūrā bagāto pilsētu, kas gāja bojā 2. pasaules kara izskaņā.

Jelgava gadiem cauri senajās pastkartēs
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - "K Senukai" attīstībā Jelgavā investēti 300 000

Jaunā koncepta veikala "K Senukai" izveidošanā Jelgavā ieguldīti 300 000 eiro, informē AS "Kesko Senukai Latvia" mārketinga vadītāja Aīda Šmits.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavā sakopj novadgrāvjus

Jelgavā arī šogad veikta vairāku pašvaldības teritorijā esošo un piegulošo lielo novadgrāvju mehanizēta apauguma novākšana nogāzēs. Darbi kopumā veikti 22 500m2 platībā.

Jelgavā sakopj novadgrāvjus
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Atsevišķām personām 20 braucieni mēnesī bez maksas

Domes sēdē pieņemts lēmums piešķirt atlaidi politiski represētām personām braukšanai pilsētas sabiedriskajā transportā 100 procentu apmērā 20 braucieniem mēnesī. Pēc Sociālo lietu pārvaldes datiem, šobrīd Jelgavā dzīvo 330 politiski represētu personu.

Atsevišķām personām 20 braucieni mēnesī bez maksas
2018.03.01.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavā darbu sāk apvienotā Zemgales rajona tiesa

Tiesu teritoriālās reformas gaitā, apvienojot septiņas rajona tiesas un septiņas reģionālās Zemesgrāmatu nodaļas, šodien Jelgavas tiesa Dambja ielā 12 oficiāli pārtapusi par Zemgales rajona tiesu, savukārt pilsētas Zemesgrāmatu nodaļa – par Zemgales rajona tiesas Zemesgrāmatu nodaļu. Pēc reorganizācijas iedzīvotājiem jāņem vērā dažas būtiskas izmaiņas.

Jelgavā darbu sāk apvienotā Zemgales rajona tiesa
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Izglītība - tas ir svarīgi!

Ceturtdienas, 1. marta vakarā Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā notika Latvijas Bankas un "Latvijas Avīzes" rīkota tikšanās ar Latvijas Bankas padomes locekli Edvardu Kušneru un valdes locekli Hariju Ozolu diskusiju ciklā "Reģionu sarunas par labklājību".

Izglītība - tas ir svarīgi!
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pašvaldības policija iegādājusies kvadraciklu (1)

Latvijas–Lietuvas pārrobežu programmas sadarbības gaitā Jelgavas pilsētas Pašvaldības policijai iegādāts kvadracikls, kas turpmāk palīdzēs nodrošināt ātru un mobilu reaģēšanu negadījumu un to seku novēršanai grūti sasniedzamās vietās.

Pašvaldības policija iegādājusies kvadraciklu
2018.02.28.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Topošās māmiņas varēs vingrot poliklīnikā (1)

Paralēli citām bezmaksas vingrošanas nodarbībām pilsētā, 7. martā Jelgavas poliklīnikā (Sudrabu Edžus ielā 10) vingrošanas nodarbības fizioterapeites vadībā uzsāks arī topošās māmiņas.

Topošās māmiņas varēs vingrot poliklīnikā
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pasta salā ledus skulptūras apskatāmas bez maksas (1)

Pasta salā no trešdienas, 28. februāra, plkst.11.00 individuālās un komandu konkursa ledus skulptūras būs apskatāmas bez maksas.

Pasta salā ledus skulptūras apskatāmas bez maksas
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - "Mītavas Elektra" turpinās nodrošināt apgaismojumu

Jelgavas publisko teritoriju apgaismojuma uzturēšanu turpinās nodrošināt ilggadējais pašvaldības partneris SIA "Mītavas Elektra", ar kuru uz trim gadiem noslēgts līgums par 544 500 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), liecina pašvaldības iepirkums.


AUTOdoc.lv

0.60419511795044 113(0) - 0.38300037384033 2020.07.12. 12:05 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=2&act=10&date=1520373600&cat=10 ip: 172.69.63.30 usememcache: 1