Inuta, Brencis,
Audris
ZIŅAS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
 • ZIŅAS
 • Jelgavas ziņas
 • Novadu ziņas
 • Politika
 • Komentāri
 • Ekonomikas ziņas
 • Kriminālās ziņas
 • Uzņēmēji runā
 • Dzīvesstils
 • Aculiecinieks
 • Sēru ziņas
 • Arhīvs
 • Jurista vārds
 • Portāls ziņo
 • SPORTS
 • IZKLAIDE
 • VIDEO
 • GRĀMATU APSKATS
 • VESELĪBA
 • IZGLĪTĪBA
 • LABDARĪBA
< Aprīlis >
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
Arhīva navigācija

APTAUJA
Vai Jūs satrauc Okupācijas pieminekļa liktenis? ..vairāk
Nē, man vienalga
par pieminekli.
Nedomāju par to.
Uzskatu, ka
piemineklis ir
jāatstāj.
Piemineklis ir
jānojauc!
Kāds piemineklis?
Kur?!
2011.04.01.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Glābēji izglābj sunīti un citus dzīvniekus (Video)

Laikā, kad ledus uz upēm kļuvis trausls, glābējiem Jelgavā ne vienu vien reizi nācies glābt uz ledus izskrējušos dzīvniekus, pamatā suņus. Ir gadījumi, kad dzīvnieki jānoceļ no kokiem, taču Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina iedzīvotājus «neaizrauties» ar šādiem izsaukumiem.

Glābēji izglābj sunīti un citus dzīvniekus
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavu apmeklējusi labklājības ministre

1.aprīlī pilsētā oficiālā vizītē ieradusies labklājības ministre Ilona Jurševska, kura tikās ar pašvaldības pārstāvjiem un apmeklēja dažādas gan vietējās, gan valsts iestādes.

Jelgavu apmeklējusi labklājības ministre
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Lietus neietekmē ūdens līmeni Lielupē

Salīdzinot ar marta pēdējo dienu, ūdens līmenis Jelgavas un apkārtnes upēs arī 1.aprīlī turpina kristies, kaut gan vairākas stundas jau lijis - Lielupē tas samazinājies par 11 centimetriem, vēl pārsniedzot ūdens līmeņa normu par 28 centimetriem.

Lietus neietekmē ūdens līmeni Lielupē
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - «Rimi» situāciju ar aizsardzības sistēmu risina (13)

Kādam jelgavniekam nepatīkamus brīžus sagādājusi iepirkšanās Jelgavas «Rimi» 30.martā. Samaksājot par pirkumu, jaunietis devās prom no kases, kad nostrādājusi «signalizācija» - elektroniskā preču aizsardzības sistēma.

«Rimi» situāciju ar aizsardzības sistēmu risina
2011.03.31.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - «Password» nevis māca, bet iemāca (1)

Kultūras un valodu centrs «Password», kas aktīvi darbojas kopš 2007.gada, pavasarī aicina uzlabot savas zināšanas angļu valodas eksāmena kārtošanai un vasaras ceļojumiem. Centra vadība teic, ka situācija nav dramatiska – jelgavnieki svešvalodas mācās, lai paliktu un attīstītos Latvijā, nevis brauktu uz ārzemēm.

«Password» nevis māca, bet iemāca
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavu apmeklēs labklājības ministre (1)

1.aprīlī labklājības ministre Ilona Jurševska dosies kārtējā reģionālajā vizītē uz Jelgavu, lai apmeklētu Nodarbinātības valsts aģentūras filiāli, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras reģionālo nodaļu un Valsts darba inspekciju.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Bīstamo koku pie viesnīcas «Jelgava» nozāģēs (2)

Jelgavnieks Boriss Zajezerskis iesūtījis foto, kur pie Lielās, Akadēmijas un Uzvaras ielu krustojuma redzams kāds koks, kura neapzāģētie un ielūzušie zari var apdraudēt gājējus.

Bīstamo koku pie viesnīcas «Jelgava» nozāģēs
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavā notiks Pozitīvisma nedēļa

No 1. līdz 8.aprīlim Jelgavā notiks «Pozitīvisma nedēļa», kuras laikā visiem pilsētniekiem tiek piedāvāti pasākumi, kas aicina paust vairāk labestības vienam pret otru ikdienā.

Jelgavā notiks Pozitīvisma nedēļa
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Apbalvo labākos ceļu policistus

Ceļu policijas 73.gadadienā – 1.aprīlī vairāki Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Patruļdienesta rotas pārstāvji saņems apbalvojumus no policijas vadības.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Statistikas pārvaldes vadība viesosies Jelgavā

31.martā Centrālās statistikas pārvades (CSP) priekšnieces vietnieks Kaspars Misāns turpina reģionālās vizītēs, lai pārrunātu tautas skaitīšanas aktuālos jautājumus.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sūdzas par zosīm mājas pagalmā

Kādas jelgavnieces uzmanību 30.martā piesaistīja Platones ielas mājas pagalmā esošās zosis un tika izsaukta pašvaldības policija.

2011.03.30.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ielu uzturēšanai paredzēti 527 tūkstoši latu (2)

2011.gadam Jelgavas pilsētai autoceļu un tiltu uzturēšanai piešķirtais valsts budžeta finansējums ir nepilni 435 000 latu un Jelgavas pilsētas pašvaldības budžeta finansējums – 92 000 latu. Šie līdzekļi tiek izmantoti ielu uzturēšanai, ielu klātņu un bedrīšu remontiem, ielu tīrīšanai, kaisīšanai, sniega izvešanai, lietus ūdens kanalizācijas novadīšanai. Darbus pilsētā organizē un koordinē pašvaldības aģentūra «Pilsētsaimniecība».

Ielu uzturēšanai paredzēti 527 tūkstoši latu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ūdens līmenis turpina kristies

30.martā Jelgavā ūdens līmenis Lielupē un Svētē turpina kristies un salīdzinot ar 29.martu, tas samazinājies par 15 centimetriem un pašlaik rāda 1,09 metru atzīmi virs jūras līmeņa, kas normu pārsniedz par 49 centimetriem.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Konkursā par darba tiesībām noskaidroti labākie

29.martā noskaidroti Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) rīkotā konkursa «Smārts. Spēle tiem, kas mācās» uzvarētāji. Latvijas zinošāko skolēnu titulu darba tiesību un darba aizsardzības jomās saņēma Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 10.D klases komanda. Jelgavniekiem uzvara gājusi secen.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - «Komunālo pakalpojumu» rēķina piegāde – par maksu (3)

Privātmāju īpašnieki no aprīļa maksās par «Jelgavas komunālo pakalpojumu» rēķinu piegādi, apliecina uzņēmuma valdes loceklis Alvils Grīnfelds. Maksa būs 0,5 lati.

«Komunālo pakalpojumu» rēķina piegāde – par maksu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Atkal izbēg no «Ģintermuižas» (2)

29.martā pašvaldības policijai otro dienu pēc kārtas uz psihoneiroloģisko slimnīcu «Ģintermuiža» bija jānogādā izbēgušais pacients.

2011.03.29.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - «Skalbe» svinēs 20 gadu jubileju

Uz skatuves tiekoties dažādu paaudžu dejotājiem, 2.aprīlī Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Jauniešu deju kolektīvs (JDK) «Skalbe» atzīmēs savu 20 gadu jubileju.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Ūdens līmenis Lielupē krīt

29. martā Jelgavā ūdens līmenis Lielupē un Svētē turpina kristies.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Atskaitīsies par jauniešu noziedzības mazināšanu

31.martā pulksten 11 Jelgavas kultūras namā notiks Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta atbalstītā projekta «Preventīvi pasākumi jauniešu noziedzības mazināšanai Zemgalē» ieviešanas noslēguma konference.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Notiks vides izglītības nometne «Zaļā nakts»

1.aprīlī Jelgavas 4.vidusskolā pulksten 17.30 tiks atklāta šogad pirmā Latvijas Zaļā punkta organizēta izglītojoša piedzīvojumu nometne «Zaļā nakts» zinātkāriem jauniešiem vecumā no 14 līdz 19 gadiem.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Apmaldās deviņgadīgs zēns; vēlāk nodots mātei (2)

Pašvaldības policijas palīdzība 28.martā bija nepieciešama kādam zēnam, kurš bija apmaldījies.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Aiztur no «Ģintermuižas» izbēgušo

Kāda paciente 28.martā mēģinājusi izbēgt no psihoneiroloģiskās slimnīcas «Ģintermuiža».

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sola salabot 15 000 kvadrātmetru pilsētas ielu

Sniegotā ziema ir «noēdusi» daļu naudas, kas paredzēts ceļu uzturēšanai vasarā, tostarp bedrīšu lāpīšanai. Jelgavas pilsētai piešķirtais valsts budžeta finansējums autoceļu un tiltu uzturēšanai 2011.gadā ir gandrīz 435 000 latu, kā arī 92 000 latu no pilsētas pašvaldības budžeta.

Sola salabot 15 000 kvadrātmetru pilsētas ielu
2011.03.28.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Raiņa ielā 3 atkal konflikts kaķu dēļ (21)

Iesaistot televīziju, Jelgavas pašvaldības policiju, Pārtikas un veterināro dienestu (PVD) un Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvaldi (JNĪP), Raiņa ielas 3.namā atkal risināts konflikts. Šoreiz iedzīvotājas ziņojušas dienestiem, ka pagrabos esot iesprostoti kaķi, kas nedēļām nesaņem barību.

Raiņa ielā 3 atkal konflikts kaķu dēļ
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pēc strīda mājās pārlaiž nakti atskurbtuvē

Naktī uz 28.martu medicīniskajā atskurbtuvē ievietota jauniete, kura traucējusi divu vīriešu mieru.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Klaiņojošs suns sakož savu sugas brāli

25.martā Kooperatīva ielā kāds klaiņojošs suns sakodis savu sugas brāli, ziņo pašvaldības policija.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Veic aptauju par NVO

Zemgales NVO centrs projektā «Sociālās partnerības attīstības veicināšana Zemgales plānošanas reģionā» veic aptauju, kurā aicina piedalīties ikvienu interesentu.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Liek maksāt lielu nodokli par zemi (8)

Vairāki jelgavnieki pašvaldībā vērsušies ar protestu iesnieguma veidā pret domes administrācijas Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldes lēmumu par viņiem piederošās zemes lietošanas mērķa maiņu no lauksaimniecībā izmantojamām uz individuālo dzīvojamo māju apbūves platībām, jo līdz ar to iedzīvotājiem ievērojami pieauguši maksājumi par nekustamā īpašuma nodokli.

Liek maksāt lielu nodokli par zemi
2011.03.27.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Apliecina erudīciju dabaszinātnēs un matemātikā

Vairāki Jelgavas skolēni kļuva par laureātiem konkursā ķīmijā, fizikā, bioloģijā un matemātikā 7.-9.klašu skolēniem. Konkurss ik nedēļu pusgada garumā interneta vietnē www.dzm.lv neklātienē pulcēja vairāk nekā 1 100 skolēnu, no kuriem noslēguma kārtā klātienē piedalījās 36 skolēni no dažādiem Latvijas novadiem.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Stāstīs par slimībām, kuras no ērcēm pārņem suņi

Visi interesenti 30.martā aicināti uz semināru, kurā Latvijas Lauksaimniecības universitātes Veterinārmedicīnas fakultātes pārstāve stāstīs par ērču pārnēsātām suņu slimībām.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Nevarēs stāvēt Pulkveža O.Kalpaka ielā

28.martā no pulksten 8 līdz 17 un 29.martā no 8 līdz 17 Pulkveža Oskara Kalpaka ielas posmā no Svētes ielas līdz Lielai ielai būs ierobežota transporta apstāšanās un stāvēšana, jo tiks veikti koku vainagu veidošanas darbi, informē pašvaldības aģentūra «Pilsētsaimniecība».

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - «Mikriņu» vietā izvēlas braukt «pa lēto» (22)

Latvijas radio (LR) veicis nelielu eksperimentu – pētījis, kā jelgavnieki darba vai mācību darīšanās regulāri braucienos uz Rīgu un atpakaļ izmanto nevis vilcienu vai autobusu un mikroautobusu pakalpojumus, bet gan privāto transportlīdzekļu īpašnieku piedāvājumu, kuri paši strādā vai mācās Rīgā, kas ir lētāks un ātrāks veids, kā nokļūt galapunktā.

«Mikriņu» vietā izvēlas braukt «pa lēto»
2011.03.26.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pašvaldība liek nojaukt vairākas nelikumīgas būves (4)

Jelgavas pašvaldības būvinspekcijas speciālisti, pērn konstatējot diezgan apjomīgu patvaļīgo būvniecību kādas privātmājas un uzņēmuma teritorijā Garozas ielā, šogad uzdevusi īpašuma pārvaldītājiem nelikumīgās būves nojaukt.

Pašvaldība liek nojaukt vairākas nelikumīgas būves
2011.03.25.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Paslīd un gūst galvas traumu

Lai arī sniegs daudzviet ir nokusis, ir vietas, kur vēl ir slidens un cilvēki krītot gūst traumas.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - «Ģintermuižas» vietā nogādā atskurbtuvē

Pēc tam, kad kādu vīrieti nepieņēma psihoneiroloģiskajā slimnīcā «Ģintermuiža», pašvaldības policija 25.marta naktī viņu nogādāja medicīniskajā atskurbtuvē.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Svētbirzī notiks atceres brīdis (4)

25.martā pulksten 14 Svētbirzī notiks atceres brīdis, godinot Komunistiskā genocīda upurus.

AUTOdoc.lv

0.52871203422546 127(0) - 0.4334728717804 2022.08.10. 00:04 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=2&act=10&date=1301605200&cat=10 ip: 172.70.135.55 usememcache: 1