SPORTS / Citi sporta veidi / (Raksts) /

Jelgavas čempioni skvošā - Dombrovska un Pekstiņš

Raksts publicēts: 2017.10.23. 09:09:53
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Ar spēcīgākās kategorijas - W1 dāmām un M1 kungiem sacensībām 22. oktobrī noslēdzās Jelgavas atklātā čempionāta skvošā sacensību sērija.

Par Jelgavas čempioniem kļuva Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 12. klases skolniece Elīza Dombrovska un rīdzinieks, skvoša treneris Kārlis Pekstiņš.

Dāmu finālā Elīza četros geimos (3:1) pārspēja citu jelgavnieci Daci Vīganti. Bronza rīdziniecei Edītei Masaļskai. Dāmām šogad gan bija mazāka konkurence - astoņas dalībnieces, savukārt, kungiem M1 klasē - 19 spēlētāji.

Spēcīgajā konkurencē Kārlis Pekstiņš finālā pārspēja junioru, ķekavnieku Jāni Plūmi, savukārt bronza Jāņa pirmajam trenerim, Ķekavas skvoša kluba «Zanzibāra» īpašniekam Andim Ozolam.

Iepriekšējo gadu čempioni Artūrs Peredistijs un Baibas Lulle sacensībās nevarēja piedalīties.

Iepriekš, Pasaules skvoša dienā 14. oktobrī Jelgavas junioru čempiona titulu izcīnīja ķekavnieks Jānis Plūme, dāmu konkurencē junioriem spēcīgā E. Dombrovska, kurai, spēlējot kopā ar puišiem - bronza. 2. vieta jelgavniekam Augustam Ūbelim, kuram pieaugušo M1 klasē arī atzīstama vieta.

U15/BU13 spēcīgākais bija pļaviņietis Jānis Smilgājs, GU13 grupā pārliecinošu uzvaru guva jelgavniece Kristena Kanča. Sacensībās piedalījās 22 juniori, 12 no Jelgavas, 6 no Pļaviņām, divi no Rīgas, pa vienam no Ķekavas un Madonas.

15. oktobrī noskaidroti tika uzvarētāji amatiergrupās dāmām un kungiem. W2 grupā uzvarēja jelgavniece Ilze Kuligina, M2 grupā kausu uz Rīgu aizveda Māris Lazdiņš.

Jelgavas čempionātu organizē Biedrība «Jelgavas Skvoša klubs» ar Jelgavas Sporta servisa centra atbalstu. Junioru turnīru Pasaules skvoša dienas ietvaros atbalsta arī Latvijas Skvoša federācija ar programmas «Valsts sportam» palīdzību. Sacensības atbalsta arī sporta preču zīmols «Victor» un veikals «BeSport», fitnesa klubs «Fitland», farmācijas kompānija «Solepharm», AS «Tukuma piens» (baltais.lv).

DELFI.lv ziņas
  Bērns ieskrien stikla durvīs un gūst nopietnas brūces rokā
  Policija meklē 'VW Golf' un BMW sadursmes aculieciniekus
  Garāmgājējs pieķer iereibušu jaunieti apķēpājam nesen atjaunotas ēkas fasādi
  Alūksnē kaimiņš no piedūmotas telpas iznes divus cilvēkus, vienam konstatē nāvi
  Visi zina, ka veselības aprūpe ir bedrē, atklāj Veselības inspekcijas vadītāja Dreika
  Daudzviet ceļi apledojuši, Kurzemē redzamību ierobežo migla
  'Delfi TV ar Jāni Domburu' – pulksten 14 atbildēs Satversmes tiesas priekšsēdētāja Ineta Ziemele

0.27868604660034 58(0) - 0.018323421478271 2017.11.22. 23:52 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=145&act=4&art=41488 ip: 54.162.139.105 usememcache: 1