• Citi sporta veidi

SPORTS / Citi sporta veidi / (Raksts) /

Kluba «Apolons» atlēti izcīna sudrabu un bronzu

Raksts publicēts: 2017.10.16. 11:18:43

No 11. - 15. oktobrim IPF Treniņu bāzē, La Manga sporta klubā, Spānijā, norisinājās 2017. gada Eiropas Čempionāts spiešanā guļus ar ekipējumu. No Latvijas šajās sacensībās piedalījās divi dalībnieki no Jelgavas sporta kluba «Apolons» - Renārs Dronga un Jānis Lasmanis.

Fantastiskā cīņā augstākajā līmenī šodien noslēdzās starts priekšpēdējā dienā Eiropas Čempionātā, kur piedalījās Renārs Dronga no Jelgavas sporta kluba «Apolons». Renāram sacensību noslēgumā ieskaitīti - 237.5kg, kas deva Eiropas Bronzas medaļu. Papildu jāpiezīmē, ka Renāra kategorijā pirmo vietu no piektās šķir vien 30 kilogramu!

Tikmēr par pasaules čempionu ar 250 kilogramiem kļuva zviedrs Amits Selberjs, kamēr sudrabu ar 242,5 kilogramiem izcīnīja krievs Artūrs Mašinskis.

Otrs kluba «Apolons» dalībnieks Jānis Lasmanis (veterāni 3, līdz 74 kg) kļuvis par Eiropas veterānu 3 vice čempionu spiešanā guļus ar ekipējumu, uzceļot 150 kilogramus. Šoreiz Jānis zaudēja Somu konkurentam tik vien kā par 150 gramiem - uz personīgā svara rēķina. Jānis, kā nākamo piegājienu aiz 150 kilogramiem, bija pieteicis 157.5 kilogramus, kurus diemžēl neieskaitīja lejupejošas kustības dēļ.

0.29514503479004 56(0) - 0.19238638877869 2024.04.20. 06:21 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=145&act=4&art=41441 ip: 172.69.59.40 usememcache: 1