Vladislava, Vladislavs,
Mudīte
ZIŅAS
SPORTS
IZKLAIDE
VIDEO
VESELĪBA
IZGLĪTĪBA
LABDARĪBA
Laika ziņas Jelgavā
 • ZIŅAS
 • SPORTS
 • Basketbols
 • Hokejs
 • Volejbols
 • Futbols
 • Regbijs
 • Motorsports
 • Teniss
 • Karatē
 • Vieglatlētika
 • BMX
 • Citi sporta veidi
 • IZKLAIDE
 • VIDEO
 • GRĀMATU APSKATS
 • VESELĪBA
 • IZGLĪTĪBA
 • LABDARĪBA
< Jūlijs >
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Arhīva navigācija
APTAUJA
Vasara. Atvaļinājuma laiks. Kā pavadīsiet? ..vairāk
Nav man vasarā
atvaļinājuma
Atvaļinājumu
pavadīšu lauku
mājās, dārzā
Došos ceļojumā uz
ārvalstīm
Ceļošu pa Latviju
Nav vēl plānu kā
pavadīt
atvaļinājumu  SPORTS / Citi sporta veidi /
2015.07.03.
/ ZIŅAS / Dzīvesstils - Izvēlies veselīgu dzīvesveidu!

Laba pašsajūta un veselīgs dzīvesveids ir svarīgs ikvienam. Bieži vien mēs neizprotam, kas kurā dzīves posmā veselības saglabāšanai un uzturēšanai mums ir nepieciešams. Ir sievietes, kuras darba dienu pavada vienā pozā, piemēram, sēžot pie datora, daudzām darbs ir fiziski smags, bet kādai, iespējams, gadi devuši līdzi lieko svaru kā bonusu par paveikto. Un, kad pienāk lielais pārdomu brīdis – ko darīt, kā saglabāt sevi un savu fizisko labsajūtu, viena no iespējām ir sākt regulāri apmeklēt piemērotas sporta nodarbības!

Izvēlies veselīgu dzīvesveidu!
2015.07.02.
/ ZIŅAS / Sēru ziņas - Aizsaulē aizgājusi

ANNA KALAŠŅIKOVA, dzimusi 1928.gadā. Izvadīšana 04.07. plkst. 11.30 Zanderu kapsētā.

/ ZIŅAS / Ekonomikas ziņas - Komerclikuma jaunās prasības izpildījuši 38% SIA

Līdz Komerclikumā noteiktajam termiņam – 2015.gada 30.jūnijam – pirmo dalībnieku reģistra nodalījumu iesniegušas 13 038 jeb 38% divu vai vairāku dalībnieku SIA, kas reģistrētas līdz 2013.gada 30.jūnijam.

/ ZIŅAS / Kriminālās ziņas - Par laupīšanu veikalā aiztur noziedznieku grupu (1)

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde informē, ka aizdomās par veikala «TOP» aplaupīšanu Jelgavā, Tērvetes ielā, likuma sargi aizturējuši organizētu noziedzīgu grupu.

Par laupīšanu veikalā aiztur noziedznieku grupu
/ ZIŅAS / Ekonomikas ziņas - Prognozē labu vasarāju ražu

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) augkopības eksperti, veicot oficiālo vasarāju ražas prognozēšanu, secinājuši, ka patlaban ražas potenciāls ir vērtējams kā labs līdz vidējs.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Poliklīnikas vadītājas amatam virza Guntu Arnīti (2)

Noslēdzies Jelgavas pilsētas pašvaldības izsludinātais konkurss uz SIA „Jelgavas poliklīnika” valdes locekļa amatu. Kopumā no 12 pretendentiem konkursa vērtēšanas komisija kā labāko atzinusi Guntu Arnīti, informē Jelgavas pilsētas pašvaldība.

Poliklīnikas vadītājas amatam virza Guntu Arnīti
/ ZIŅAS / Kriminālās ziņas - Policija strādā, bet tiesas pārāk humānas

Šā gada pirmajos piecos mēnešos Jelgavas policisti krietni vairāk nekā pērn konfiscējuši nelegālās akcizētās preces – alkoholu un cigaretes, kā arī ieguldījuši būtisku darbu, lai mazinātu šo preču apriti. Tas devis arī rezultātu – pilsētā vairākas «točkas» pārtraukušas darbu un arī Jelgavas tirgū gaiss palicis tīrāks no «spirtik i sigareti» piedāvātājiem. Likuma sargi sākuši piemērot arī pērn pieņemto likumu grozījumu piemērošanu, proti, pie atbildības tiek saukti tie īpašnieki, kuru īpašumos tiek tirgotas nelegālās akcizētās preces.

Policija strādā, bet tiesas pārāk humānas
2015.07.01.
/ ZIŅAS / Ekonomikas ziņas - Godina labākos un aktīvākos novada uzņēmējus (3)

Svinīgā gaisotnē, sagaidot Jelgavas novada svētkus, otrdienas vakarā tika godināti labākie un aktīvākie pašvaldības teritorijā strādājošie uzņēmēji.

Godina labākos un aktīvākos novada uzņēmējus
/ ZIŅAS / Sēru ziņas - Aizsaulē aizgājis Jānis Tauriņš

Šonedēļ aizsaulē aizgājis Jelgavas uzņēmuma «Lija» vadītājs un līdzīpašnieks Jānis Tauriņš. Visdziļāko līdzjūtību viņa tuviniekiem izsaka Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija un tās biedri.

Aizsaulē aizgājis Jānis Tauriņš
/ ZIŅAS / Sēru ziņas - Aizsaulē aizgājuši

RITA ŠUBERTE, dzimusi 1929.gadā. Izvadīšana 02.07. plkst. 12.00 Zanderu kapsētā. MARGARITA MAKAROVA, dzimusi 1951.gadā. Izvadīšana 02.07. plkst. 14.00 Bērzu kapsētā. GUNTIS BOLMANIS, dzimis 1965.gadā. Izvadīšana 04.07. plkst. 15.00 Bērzu kapsētā. NORA EGLĪTE, dzimusi 1943.gadā. Izvadīšana 01.07. plkst. 14.00 Bērzu kapsētā. MIRDZA LEVICA, dzimusi 1923.gadā. Izvadīšana 04.07. plkst. 13.00 Zanderu kapsētā. JAKOVS ZUJEVS, dzimis 1917.gadā. Izvadīšana 03.07. plkst. 11.00 Bērzu kapsētā.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Pieminēs ebreju genocīda upurus

Godinot ebrejus, kas cietuši Otrā pasaules kara laikā, sestdien, 4. jūlijā, pulksten 12 pie piemiņas akmens Zālītes ielā notiks Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas pasākums. Uz pasākumu tiks organizēts autobuss.

Pieminēs ebreju genocīda upurus
/ ZIŅAS / Portāls ziņo - Sākas pieteikumu pieņemšana vairākiem pabalstiem

Lai savlaicīgi sagatavotos jaunajam mācību gadam, no 1.jūlija Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē var pieteikties pabalstam individuālo mācību piederumu iegādei, pabalstam ēdināšanai vispārējās izglītības iestādēs, pirmsskolas izglītības iestādes ēdināšanas pakalpojuma apmaksai, kā arī braukšanas maksas atvieglojumiem pilsētas sabiedriskajā transportā.

Sākas pieteikumu pieņemšana vairākiem pabalstiem
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Sakārtotas sešas ielas dzelzceļa stacijas apkārtnē

Jelgavā ir sakārtotas sešas ielas dzelzceļa stacijas apkārtnē. Tas uzlabojis satiksmes drošību un ērtību šajā pilsētas daļā. Veicot ielu rekonstrukciju, labiekārtojot Stacijas laukumu un apkārtni ap jaunizbūvēto Sporta ielas posmu, pašvaldība ir sakārtojusi teritoriju, kur perspektīvā paredzēts jauns satiksmes termināls. Darbu kopējās izmaksas ir 6 924 205 eiro.

Sakārtotas sešas ielas dzelzceļa stacijas apkārtnē
2015.06.30.
/ ZIŅAS / Kriminālās ziņas - Caune iesaistīts incidentā ar «bembistiem»

Plašsaziņas līdzekļos izskanējusi informācija, ka Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune 26.jūnija vakarā esot piekāvis kādu jaunieti Igoru, kurš nereti agresīvi braukājis ar auto, sarunā ar LTV apgalvo jaunieša draugs Linards. Z. Caune šo informāciju noliedz.

Caune iesaistīts incidentā ar «bembistiem»
/ ZIŅAS / Portāls ziņo - Popularizēs tehniskos sporta veidus

No 17. līdz 19. jūlijam Jelgavā un sporta un atpūtas kompleksā „Rullītis” notiks „Inženieru dienas 2015”. To laikā būs unikāla iespēja pilsētas centra ielās vērot „Pro - Kart” čempionāta 3. posmu, kā arī citu tehnisko sporta veidu sacensības. Inženieru dienu mērķis ir pievērst jauniešu uzmanību tehnikai un motivēt studēt inženierzinātnes, tas būs arī labs atpūtas pasākums ģimenēm. Sacensību laikā Jelgavā plānoti satiksmes ierobežojumi.

Popularizēs tehniskos sporta veidus
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Siltina daudzdzīvokļu māju Svētes ielā 28

Trīsstāvu mājā Svētes ielā 28 sākušies renovācijas darbi. Šī gada laikā jau nosiltināta daudzdzīvokļu māja Lielajā ielā 39, turpinās darbi Katoļu ielā 17 un Lāčplēša ielā 33, bet drīzumā sāksies arī Kungu ielas 23 renovācija. Šo māju pārvaldnieks ir SIA „Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP).

Siltina daudzdzīvokļu māju Svētes ielā 28
2015.06.29.
/ ZIŅAS / Novadu ziņas - Aicina ziņot par «driftotājiem» un «dragreiseriem» (22)

Jelgavas novada pašvaldība vēršas pie iedzīvotājiem ar aicinājumu aktīvi ziņot par autobraucējiem, kas ciemu teritorijā brauc pārgalvīgi, vai arī nodarbojas ar t.s. driftošanu vai dragreisu. Šī problēma šovasar aktualizējusies vairākos Jelgavas novada pagastos, kur vakaros jaunieši, traucējot mieru un pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus, brauc pārgalvīgi un bīstami.

Aicina ziņot par «driftotājiem» un «dragreiseriem»
/ ZIŅAS / Novadu ziņas - Jelgavas novada svētki svinēs piekto jubileju (3)

Jau piekto gadu pēc kārtas jūlija pirmā nedēļa Jelgavas novadam iezīmējas ar novada svētkiem, kas šajā gadā ikvienu uz Elejas muižas parku aicina 5. jūlijā. Ar Jelgavas novada Uzņēmēju gada balvas pasniegšanu 30. jūnijā, ar jaundzimušo sveikšanas pasākumiem pagastos laika posmā no 1.-3. jūlijam, novada svētki aizvijas uz centrālo pasākuma dienu svētdienā, kad Elejas muižas parkā sanāks gan novada deju kolektīvi, gan kori un Vislatvijas mēroga orķestri, sabrauks retro automašīnas un ikviens ir aicināts apmeklēt pasākumus atpūtai un kopdziedāšanai.

Jelgavas novada svētki svinēs piekto jubileju
2015.06.28.
/ ZIŅAS / Portāls ziņo - Pirmdien pilsētā veiks ūdensvada skalošanu

SIA ”Jelgavas ūdens” informē, ka pirmdien, 29.jūnijā, notiks pilsētas ūdensvada tīklu profilaktiskā skalošana, kā rezultātā var samazināties ūdens spiediens.

Pirmdien pilsētā veiks ūdensvada skalošanu
/ ZIŅAS / Portāls ziņo - Slidotava – tagad arī vasarā zem klajas debess

Vasaras sezonā pilētas publiskajā slidotavā Pasta salā varēs slidot ar skrituļslidām, un sestdien tā oficiāla vēra vārtus apmeklētājiem.

Slidotava – tagad arī vasarā zem klajas debess
2015.06.27.
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Jelgavas debesīs uzlido daudzkrāsaini baloni

Tieši 230 gadus pēc tās dienas, kad Jelgavā debesīs tika palaists pirmais gaisa balons Latvijas teritorijā, mūsu pilsētas debesīs atkal pacēlās daudzkrāsaini baloni – šoreiz – 107. Viens no tiem bija divtikliels kā vēsturiskais, seši aptuveni tikpat lieli, bet 100 – mazi, kuras vējam atdevas dažāda vecuma jelgavnieki.

Jelgavas debesīs uzlido daudzkrāsaini baloni
/ ZIŅAS / Portāls ziņo - BMW ar bērnu ieripo Driksā; cietušo nav (1)

Sestdienas pēcpusdienā pie Jelgavas tirgus noticis ceļu satiksmes negadījums. Automašīna BMW, kurā bez pieaugušo uzraudzības atstāts pirmsskolas vecuma bērns, ieripoja Driksas upē. Valsts policija informē, ka cietušo negadījumā nav, un automašīna izcelta no upes.

BMW ar bērnu ieripo Driksā; cietušo nav
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Plānotais tarifs samazinās izdevumus par siltumu

Klātesot vien dažiem iedzīvotājiem, Jelgavas pilsētas dome notika Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) un SIA «Fortum Jelgava» rīkotā iedzīvotāju uzklausīšanas sanāksme par iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu. Iesniegtais projekts paredz tarifa samazinājumu par 1,2 procentiem jeb 0,68 eiro par vienu megavatstundu, taču, ja dabas gāzes cenas kāps, tad samazinājums varētu sasniegt par 10%.

Plānotais tarifs samazinās izdevumus par siltumu
/ ZIŅAS / Portāls ziņo - Līgo svētkos piedzimst puisītis un meitene

18. līdz 24.jūnijam Jelgavas pilsētas slimnīcā piedzimuši 16 mazuļi – 9 puikas un 7 meitenītes.

Līgo svētkos piedzimst puisītis un meitene
/ ZIŅAS / Kriminālās ziņas - Liepiņš turpina noliegt savu vainu (1)

Piektdien Jelgavas tiesā, skatot lietu, kurā par nepatiesu ziņu sniegšanu amatpersonas deklarācijā apsūdzēts bijušais Jelgavas pilsētas domes deputāts, Latvijas Reģionu apvienības Saeimas deputāts Dainis Liepiņš, apsūdzētais liecināja, ka neatzīst vainu, neizprot apsūdzību, un skaidroja novēlotos precizējumus deklarācijās, aģentūra LETA uzzināja tiesas sēdē.

Liepiņš turpina noliegt savu vainu
/ ZIŅAS / Politika - Līdere - «Saskaņa»; ZZS – otrajā vietā

Jūnijā partiju reitingu līdere joprojām ir "Saskaņa", savukārt "Vienotība" piedzīvojusi vislielāko popularitātes kritumu, salīdzinot ar citām partijām, piektdien, atsaucoties uz "Latvijas Faktu" jaunākajiem datiem, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma".

/ ZIŅAS / Sēru ziņas - Aizsaulē aizgājuši

NIKOLAJS GOLUBS, dzimis 1955.gadā. Izvadīšana 27.06. plkst. 11.00 Meža kapsētā. EDUARDS LEITIS, dzimis 1942.gadā. Izvadīšana 27.06. plkst. 16.00 Baložu kapsētā. RITA ŠTEKELE, dzimusi 1931.gadā. Izvadīšana 27.06. plkst. 11.00 Baložu kapsētā. VELTA LOGINOVA, dzimusi 1926.gadā. Izvadīšana 27.06. plkst. 15.00 Zanderu kapsētā. VIJA GIRUCKA, dzimusi 1938.gadā. Izvadīšana 27.06. plkst. 16.00 Bērzu kapsētā. VANDA SKABEIKA, dzimusi 1931.gadā. Izvadīšana 27.06. plkst. 13.30 Bērzu kapsētā. JANĪNA KĻAVIŅA, dzimusi 1948.gadā. Izvadīšana 30.06. plkst. 14.00 Baložu kapsētā.

/ ZIŅAS / Novadu ziņas - Par tradīciju kļūst audžuģimeņu salidojums novadā

Otro gadu pēc kārtas Europe Direct Informācijas centrs Jelgavā (EDIC) ciešā sadarbībā ar Jelgavas novada Bāriņtiesu rīko novada audžuģimeņu salidojumu. Pasākumā, kas sestdien, 27. jūnijā, risināsies Vilcē, plānota gan lekcija vecākiem, gan interesantas un radošas aktivitātes jauniešiem un bērniem, pastaiga un dabas izziņa Vilces dabas parkā kopā ar arboristu Gvido Leiburgu, sporta stafetes Zaķu pļavā, bet vakarpusē gaidāms koncerts un pēc tā - vakariņas pie ugunskura

Par tradīciju kļūst audžuģimeņu salidojums novadā
2015.06.26.
/ ZIŅAS / Sēru ziņas - Aizsaulē aizgājuši

VALERIJA GĒLIŅA, dzimusi 1918.gadā. Izvadīšana 26.06. plkst. 13.00 Baložu kapsētā. NIKOLAJS GOLUBS, dzimis 1955.gadā. Izvadīšana 27.06. plkst. 11.00 Meža kapsētā.

/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - No augusta atkritumi būs dārgāki par 27 centiem (2)

No 1. augusta par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu iedzīvotājiem būs jāmaksā 2,30 eiro mēnesī līdzšinējo 2,03 eiro vietā. To paredz jūnija Jelgavas pilsētas domes sēdē apstiprinātais lēmums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksu Jelgavas pilsētā.

No augusta atkritumi būs dārgāki par 27 centiem
/ ZIŅAS / Novadu ziņas - Aicina doties ekskursijā uz Jelgavas novadu

Sestdien, 4.jūlijā, dienu pirms ikgadējiem Jelgavas novada svētkiem, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs un Jelgavas novada pašvaldība aicina doties ekskursijā ar autobusu, lai iepazītu Jelgavas novada bagātības – cilvēkus, kultūrvēsturi un dabu.

Aicina doties ekskursijā uz Jelgavas novadu
/ ZIŅAS / Jelgavas ziņas - Atzīmēs pirmā gaisa balona palaišanu Latvijā (2)

Pirms 230 gadiem, 1785. gada 26. jūnijā, Academia Petrina pagalmā notika tās bijušā audzēkņa Ernsta Johanna Bīnemaņa izgatavotā aerostata pirmā publiskā demonstrēšana Jelgavā. Lai atzīmētu Latvijā pirmā gaisa balona palaišanu un pirmās augstskolas Pētera Akadēmijas - Academia Petrina - dibināšanu pirms 240 gadiem, sestdien, 27. jūnijā, pulksten 14 no Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja pagalma gaisā pacelsies baloni.

Atzīmēs pirmā gaisa balona palaišanu Latvijā

AUTOdoc.lv

0.71258497238159 121(0) - 0.4770085811615 2020.08.08. 09:00 http://www.jelgavniekiem.lv/?l=145&act=10&date=1435870800&cat=2 ip: 54.160.19.155 usememcache: 1